Help mn buurhond Zimmer!!!!!!!!!!!!!!!!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel vanessvaness

Dankzij de raad van de mensen van dit hondenforum is ZIMMER rustiger!



DANK AAN IEDEREEN !!!! :-D :-D :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help mn buurhond Zimmer!!!!!!!!!!!!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Floor en Fiefie Floor en Fiefie 3 doggies

honden foto van Floor en Fiefie

ik denk dat zimmer verlatingsangst heeft en daarom zo blaft. ik denk dat het het beste is als ze het weggaan weer gaan opbouwen. wat je ze ook aan kan raden is een gedragstherapeut, die kan hun vertellen wat de oorzaak is en wat ze moeten gaan doen. waar woon je?

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker 1 doggies

honden foto van Dobry

Zit de hond de hele dag alleen? Is ie dan idd niet beter af ergens anders waar hij niet zo lang alleen hoeft te zitten?

Of oppas regelen natuurlijk.

honden page profiel Mirella en 24 hondenpootjesMirella en 24 hondenpootjes 3 doggies

honden foto van Mirella en 24 hondenpootjes

sorry geen tips,heb ook een blaffertje,en boze buren dus wilde even zeggen,dat ze boffen met jou als buurvrouw,erg lief van je!

honden page profiel srtdsrsrtdsr 3 doggies

honden foto van srtdsr

Het blaffen is niet altijd verlatingsangst. Je moet er eens achter zien te komen of hij tijdens het blaffen angstig of zelfverzekerd is. Dan zit er namelijk een andere reden aan vast en dus een andere aanpak.

honden page profiel srtdsrsrtdsr 3 doggies

honden foto van srtdsr

Zit net te denken....die hond moet misschien de omgeving nog verkennen? Het is nieuw, alles nieuw. Goed de omgeving gaan verkennen met hem?

honden page profiel Merlin,Safira,Nikita en CeylanMerlin,Safira,Nikita en Ceylan 3 doggies

honden foto van Merlin,Safira,Nikita en Ceylan

wij hebben het zelfde mee gemaakt met onze buren,ze hadden een Labrador reu van 2 jaar,de hele buurt werd er gek van,blaffen en janken van s'morgens 7uur tot het s'avond 6 uur iedere dag.
Hun hebben de hond laten casteren,en het was voorbij,hij is heel anders geworden.

honden page profiel MissyMissy 2 doggies

honden foto van Missy

De hele dag alleen??? Zonder uitgelaten te worden?

Nou misschien moeten ze dan inderdaad iets regelen, uitlaat service of zo? Dan kan de hond lekker rennen en is hij moe naderhand. Dan wordt het blaffen vast veel minder.

En als de buren dit niet willen/kunnen, dan is een ander thuis misschien, hoe naar ook voor de buren, voor de hond toch beter.
Een hond is een roedeldier en hoort niet de hele dag alleen te zijn. :'(

honden page profiel -Iris & Tommy--Iris & Tommy- 2 doggies

honden foto van -Iris & Tommy-

kunnen ze niemand regelen die hem uitlaat tussen de middag en rond 5 uur ?

en ieamand die gewoon eventjes komt even spelen om hem even te vermaken ?

honden page profiel EdithEdith 3 doggies

honden foto van Edith

Mijn reactie was ook direct zit die stumper de hele dag alleen? Das toch ook wat...
En ja de buren hebben een probleem. Ik word soms ook gek van gillende kids, moet je nagaan 500 meter verderop. Die moeten ook maar weg dan! (Goed plan trouwens haha).

Maar misschien is een vriendje een optie? En inderdaad zorgen voor een uitlaatservice, of mensen die hem uit willen laten tussentijds?

Zo'n hondje de hele dag alleen, bah!

groetjes
Edith

honden page profiel vanessvaness

Beste dierenliefhebbers, allemaal bedankt voor jullie tips en mening. Zimmer is vandaag stil geweest dankzij een kalfsbeen dat mn vriend had meegebracht van zn werk. Jullie hebben gelijk dat hij de hele dag buiten niet zou mogen zitten. Desnoods stel ik wel voor dat ik er elke dag met ga wandelen als er niets anders op zit. Ik geef jullie raad door aan mn buren.
Liefs en groetjes van Vaness uit Aalter

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Dobry

Wat lief van je vriend :-) en ook van jou dat je overweegt elke dag met hem te gaan wandelen. Zou fijn zijn voor de hond, want hij kan ook niet elke dag een kalfsbeen gaan eten he. O-) :-D jullie buren en buurhond boffen maar met jullie :-)

honden page profiel Marianne v. B.Marianne v. B. 2 doggies

honden foto van Marianne v. B.

Laten ze de radio wel eens aan staan wanneer ze weggaan? Dat wil ook nog wel eens schelen, en dan nog het liefst op een "praatzender" Dat helpt beter dan alleen maar muziek.

honden page profiel Mandy & Bram.Mandy & Bram. 2 doggies

honden foto van Mandy & Bram.

Hihi, de hele dag botjes door de brievenbus duwen is wel leuk, maar geen blijvende optie.

Helaas heb je op de vragen:

1. Is de hond de hele dag alleen?
2. Zijn ze bij een GT geweest?
3. Is de hond daar al lang?
4. Weten ze zeker dat er niets anders is ipv. verlatingsangst?

Nog geen antwoord gegeven. Ben benieuwd! :-D

Anoniem (Gast)

Beste allen,


Zimmer heeft de tijd nodig gehad om wat te acclimatiseren aan zijn nieuwe omgeving. In het vorige huis was hij niet gewend aan het tuinhuis met een ren ervoor, daar kreeg hij de garage. Ook voor zijn baasjes was verhuizen een aanpassing en dus ook voor de hond.

Een paar weken kwaad werk en alles kwam goed, mede dankzij onze lieve buren. Ik ben blij dat we hebben volgehouden en dat het resultaat er is.

En om jullie gerust te stellen, Ik werk de meeste dagen van de week in ploeg. Dus tegen dat Zimmer zijn tuinhuis met Bench en kong in moet, heeft hij er al een wandeling en wat ravotten opzitten.


groeten,
Thijs de buurman en een poot van Zimmer

honden page profiel vanessvaness

Ik ben blij dat alles goed gaat met Zimmer!
En inderdaad Zimmer is veel veranderd op korte tijd!
't Is ne lieve hond voor zo'ne grote loebas te zijn!
Groetjes je buren, Vaness,Christophe,Nina en de poes Prutske

honden page profiel srtdsrsrtdsr 2 doggies

honden foto van srtdsr

wat super zeg!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help mn buurhond Zimmer!!!!!!!!!!!!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^