Dankzij de raad van de mensen van dit hondenforum is ZIMMER rustiger!
DANK AAN IEDEREEN !!!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help mn buurhond Zimmer!!!!!!!!!!!!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
ik denk dat zimmer verlatingsangst heeft en daarom zo blaft. ik denk dat het het beste is als ze het weggaan weer gaan opbouwen. wat je ze ook aan kan raden is een gedragstherapeut, die kan hun vertellen wat de oorzaak is en wat ze moeten gaan doen. waar woon je?
1 doggies 
Zit de hond de hele dag alleen? Is ie dan idd niet beter af ergens anders waar hij niet zo lang alleen hoeft te zitten?
Of oppas regelen natuurlijk.
3 doggies 
sorry geen tips,heb ook een blaffertje,en boze buren dus wilde even zeggen,dat ze boffen met jou als buurvrouw,erg lief van je!
3 doggies 
Het blaffen is niet altijd verlatingsangst. Je moet er eens achter zien te komen of hij tijdens het blaffen angstig of zelfverzekerd is. Dan zit er namelijk een andere reden aan vast en dus een andere aanpak.
3 doggies 
Zit net te denken....die hond moet misschien de omgeving nog verkennen? Het is nieuw, alles nieuw. Goed de omgeving gaan verkennen met hem?
3 doggies 
wij hebben het zelfde mee gemaakt met onze buren,ze hadden een Labrador reu van 2 jaar,de hele buurt werd er gek van,blaffen en janken van s'morgens 7uur tot het s'avond 6 uur iedere dag.
Hun hebben de hond laten casteren,en het was voorbij,hij is heel anders geworden.
2 doggies 
De hele dag alleen??? Zonder uitgelaten te worden?
Nou misschien moeten ze dan inderdaad iets regelen, uitlaat service of zo? Dan kan de hond lekker rennen en is hij moe naderhand. Dan wordt het blaffen vast veel minder.
En als de buren dit niet willen/kunnen, dan is een ander thuis misschien, hoe naar ook voor de buren, voor de hond toch beter.
Een hond is een roedeldier en hoort niet de hele dag alleen te zijn.
2 doggies 
kunnen ze niemand regelen die hem uitlaat tussen de middag en rond 5 uur ?
en ieamand die gewoon eventjes komt even spelen om hem even te vermaken ?
3 doggies 
Mijn reactie was ook direct zit die stumper de hele dag alleen? Das toch ook wat...
En ja de buren hebben een probleem. Ik word soms ook gek van gillende kids, moet je nagaan 500 meter verderop. Die moeten ook maar weg dan! (Goed plan trouwens haha).
Maar misschien is een vriendje een optie? En inderdaad zorgen voor een uitlaatservice, of mensen die hem uit willen laten tussentijds?
Zo'n hondje de hele dag alleen, bah!
groetjes
Edith
Beste dierenliefhebbers, allemaal bedankt voor jullie tips en mening. Zimmer is vandaag stil geweest dankzij een kalfsbeen dat mn vriend had meegebracht van zn werk. Jullie hebben gelijk dat hij de hele dag buiten niet zou mogen zitten. Desnoods stel ik wel voor dat ik er elke dag met ga wandelen als er niets anders op zit. Ik geef jullie raad door aan mn buren.
Liefs en groetjes van Vaness uit Aalter
3 doggies 
Wat lief van je vriend
en ook van jou dat je overweegt elke dag met hem te gaan wandelen. Zou fijn zijn voor de hond, want hij kan ook niet elke dag een kalfsbeen gaan eten he.
jullie buren en buurhond boffen maar met jullie
2 doggies 
Laten ze de radio wel eens aan staan wanneer ze weggaan? Dat wil ook nog wel eens schelen, en dan nog het liefst op een "praatzender" Dat helpt beter dan alleen maar muziek.
2 doggies 
Hihi, de hele dag botjes door de brievenbus duwen is wel leuk, maar geen blijvende optie.
Helaas heb je op de vragen:
1. Is de hond de hele dag alleen?
2. Zijn ze bij een GT geweest?
3. Is de hond daar al lang?
4. Weten ze zeker dat er niets anders is ipv. verlatingsangst?
Nog geen antwoord gegeven. Ben benieuwd! 
Beste allen,
Zimmer heeft de tijd nodig gehad om wat te acclimatiseren aan zijn nieuwe omgeving. In het vorige huis was hij niet gewend aan het tuinhuis met een ren ervoor, daar kreeg hij de garage. Ook voor zijn baasjes was verhuizen een aanpassing en dus ook voor de hond.
Een paar weken kwaad werk en alles kwam goed, mede dankzij onze lieve buren. Ik ben blij dat we hebben volgehouden en dat het resultaat er is.
En om jullie gerust te stellen, Ik werk de meeste dagen van de week in ploeg. Dus tegen dat Zimmer zijn tuinhuis met Bench en kong in moet, heeft hij er al een wandeling en wat ravotten opzitten.
groeten,
Thijs de buurman en een poot van Zimmer
Ik ben blij dat alles goed gaat met Zimmer!
En inderdaad Zimmer is veel veranderd op korte tijd!
't Is ne lieve hond voor zo'ne grote loebas te zijn!
Groetjes je buren, Vaness,Christophe,Nina en de poes Prutske
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Help mn buurhond Zimmer!!!!!!!!!!!!!!!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?