
Heb je ook leuke of gekke dingen met je hond.
Onze Flat-coated Retriever, was heel grappig.
We hadden bezoek van nog al een (ik vind mezelf mooi typetje)
En Nadina zat in haar mand.
we zaten wat met elkaar te kletsen, toen ze zonder aanleiding uit haar mand kwam, en naast het typetje plaats nam.
Ze besnuffelde haar haar, en had maar een doel voor ogen,Haar strik . Dat ze heel zorgvuldig tussen haar tanden uit haar zorgvuldig kapsel trok.
Gelukkig kon ze er om lachen.
En we hoefden later maar strikje te roepen,,,Dan was je haar (strikje)niet meer veilig.
Groetjes Clara
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Leuke ervaring(en) met je hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ik kan het niet goed lezen Clara
Leuk topic, ik ga even goed nadenken, Falkor doet zoveel 'gekke' dingen. Soms denken wij(en alle andere die hem kennen) dat hij in het circus thuis hoort.
Ik ben benieuwd naar alle andere verhalen!
Liefs,

Even in het ned,
het hoeven niet alleen strikjes te wezen. Mag ook wat anders.
Dit naar aanleiding;;strikjes vliegen hier overal;;
gr.Clara
3 doggies 
hahaha dacht dat je onwel was geworden clara,sorry
Ik maak hier dagelijks wat leuks mee,:zal even uitleggen,sinds kort koop ik fruitshoot in kleine flesjes,en als ik zo'n flesje leeg heb,gooi ik die naar Rebbel,vind ze prachtig,ze gooit met die flesjes en voetbalt ermee,dat vind ze helemaal geweldig.
Een paar dagen geleden had ik het zoontje(sam)) van mijn vriendin op logé,dus ook een flesje fruitshoot.Nou zet Sam zijn flesje op de salontafel(was nog niet leeg)en Rebbel begint te piepen,We kijken samen naar Rebbel,zo van ,waarom piept zij?
Even later drinkt Sam zijn flesje leeg,en Rebbel pakt het héél voorzichtig van tafel hahahaha Sam gelijk,Thea mag ze dat? Ooohh ik moest even wegkijken,want ik moest echt lachen.Ik zeg Rebbel foei,dat mag niet.Dus heb het flesje afgepakt. Een dag later:komt schoonvader langs,wil wel een fruitshoot,ok schoonvader dop eraf gehaald,drinkt wat,en ja hoor.zat ze weer te piepen hahahaha, ik zeg nee nee,is niet voor jou.Geef ze dus geen flesje meer binnen.Beter van niet
Was wel humor
Groetjes Thea/Rebbel
2 doggies 
Sorry los van het onderwerp hoor :S
Mooi taaltje dat Fries! Ik kan het wel lezen en verstaan, maar schrijven en spreken ho maar!

Haha ja dat hebben ze snel in de gaten he Thea, hier was het zo met de manderijnen. Het laatste partje ging naar de hond. Tot ze te pas en te onpas overal en bij alle mensen ging wachten op haar partje manderijn..
Ik heb ook wel wat:
Daantje en ik gaan vaak samen met de trein. Meestal ligt ze dan bij mijn voeten, wat onder de bank. Mensen merken pas dat Daantje er is als we vertrekken. Afijn, 's ochtends had Daantje lekker vers vlees gekregen en 's middags gingen we met de trein.
In eens laat ze me toch een dikke scheet! Zo'n knetterharde natte pruttelscheet. Stinken..! De mensen in de treincoupe wisten dat het bij mij vandaan kwam, maar Daantje konden ze nergens zien, die lag lekker door te slapen onder het bankje.. Dus ik zat daar met een rood hoofd.. Hehe..

hahahahaaaaaaaaaaa, grappig Marit!
Zo heeft Zoëy eens een heel dikke boer gelaten in een sjiek restaurant! Al die sjieke mensen ons heel verontwaardigd aankijken... Dat was ook een rood-hoofd-moment, maar achteraf hebben we er smakelijk om gelachen!

Niet dat je die mensen ooit weer terugziet, maar toch wil je op zo'n moment wel even door de grond zakken
En Zoëy een boer gelaten? Ze ziet er zo netjes en beschaafd uit, dat had ik niet van haar verwacht, haha

hahaha idd. dat zou je van haar niet verwachten.
Als ze dat bij de chinees zou doen,is het niet erg,want die beschouwen dat als compliment,dat het goed gesmaakt heeft

En het was echt zo'n dikke mannen-boer!
"Buuuuuurrrrpp" galmde het door dat restaurant..
* Grond open U *
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Leuke ervaring(en) met je hond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?