Hallo ik en mijn moeder zijn allergische
maar er zijn ook honden antiallergie honden
weten jullie misschien welken hond daaronder vallen??
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Antiallergie honden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

juist ook veel langharige honden. maltezer, poedel enz..
maar het verschilt ook veel per individu. daarom is het belangrijk om eerst goed te testen voordat je een hond koopt. en ik zou je aanraden om bij het asiel te kijken, omdat je dan kan testen of je voor die speciale hond ook niet allergisch bent. als je een hond als pup koopt is dat moeilijker
Ik vind een Shiba inu een hele mooie hond en volgens mij ben ik daar niet allergiesch voor!

Hier een lijst met hypoallergene hondenrassen:
http://www.leerwiki.nl/Welke_hypoallergene_hondenrassen_zijn_er
Let wel op, want deze rassen zijn of weinig/niet verharend of hebben weinig schilfers. Het ligt dus aan je allergie waar je wel en niet tegen kunt. Dus ik zou altijd gaan onderzoeken of je wel tegen de vacht kan door langs te gaan bij fokkers e.d..

Hoi dominick
Ik ben zelf ook allergisch voor (de meeste) honden. Heb gebeld naar een fokker v poedels en het probleem uitgelegd. Ben langs geweest en Pippi flink geknuffeld, geen aergische reactie gehad.
Een collega is met haar dochter langs geweest om te testen of zij wel tegen poedels kan...helaas na een half uur rode ogen en veel jeuk.
Ik zou als ik julie was de fokker het probleem uitleggen en daar pups gaan knuffelen, naar huis (kan een verlate reactie komen)en kijken hoe jullie erop reageren.
Gr Irene

Wij hebben een Poedel.
Onze dochter is allergisch en die hebben we tussen de puppies gezet en flink laten knuffelen en ze had geen allergische reactie.
Onze zoon heeft allergische astma en heeft ook geen probleem met de hond.
Dus ik zou inderdaad goed uitproberen als je bij een nestje gaat kijken. Flink snuffelen

Die ervaring heeft een kennis van ons met een chow chow gehad,.. is ook voor alles bijna allergisch.
Bij die chow chow nergens last van.
Ze kon ook zonder pillen van onze exotic shorthair kat genieten.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Antiallergie honden" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?