sterilisatie

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel mesadopimesadopi

goedmiddag,is het normaal dat een hond na 5 dagen bloed plast na verwijdering baarmoeder en eierstokken,

ik heb het net gezien.
heb dierenarts gebeld, maar ja hier in portugal is dat niet zo eenvoudig,morgen zullen ze wel de telefoon opnemen


moet zeggen ,ze drinkt ook heel erg weinig en ik krijg er geen drup in,ze heeft ook een kap op wat het moeilijk maakt maar niet onmogelijk,doe haar kap ook af maar ook dan gaat ze niet drinken,heb haar nog maar een keer zien drinken,kan iemand mij geruststellen :'(

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sterilisatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker 2 doggies

honden foto van C

Volgens mij is dit niet normaal.

Mijn hondje heeft daar geen last van gehad na de sterilisatie.

Ze moet wel drinken, zeker na 5 dagen anders raakt ze uitgedroogd.
Je hebt van die pipetjes waarmee je water in haar bek kan spuiten zodat ze vocht binnenkrijgt.

En even langs de dierenarts.

honden page profiel mesadopimesadopi

hai,

mmmm is ook niet normaal ,en zekers ben ik morgen de eerste die aan de telefoon hangt,en ga als ik zie dat ze weinig blijft drinken met de spuit te werk,en als ze nou maar goed zou eten,ze heeft wel wat gegeten maar ook veel te weinig,zou dan meer water bij haar eten kunnen doen,morgen maar om wat vers vlees om haar eetlust op te wekken,bedankt voor je reaktie

mesadopi

honden page profiel jojo

honden foto van jo

Is het geen wondvocht.
En is je hond lustenloos/en wil alleen maar slapen.
En 5 dagen vind ik best erglang want is er iets opgezet ergens een ontsteking.
Ik zal inderdaad gelijk morgen wel even naar een dierenarts gaan want 5 dagen bloed.
Is het bloed trouwens helder of niet.

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker 2 doggies

honden foto van C

5 dagen vind ik ook erg lang.

Mijn hondje was de dag na de sterilisatie wel nog suf, wilde niet eten en niet drinken.
Maar de 2e dag ging het ineens prima, ze at weer en dronk weer wat.

Ik hoop dat het niks ernstigs is.

Heb je trouwens antibiotica en pijnstillers gekregen?

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 2 doggies

honden foto van corrie koopman

Ik heb het ook nog nooit meegemaakt en ik heb al 3 teefjes laten helpen.Ik zou anders een weekend dierenarts bellen

honden page profiel jojo 3 doggies

honden foto van jo

in portugal zitten geen dierenartsen zondags mensen :'(

honden page profiel mesadopimesadopi

hallo allemaal,

het is helder bloed,lijkt op rode wijn,heb het daarnet opgevangen,ik weet niet of het al 5 dagen is,bij toeval zag ik vanmiddag dat ze plaste en dat het er nogal bruinachtig/rood uitzag.

pft ,ik heb rijst gekookt met vlees en veel vocht,ze heeft alles opgegeten en daarna haar medicijnen en dat ging er met vlees ook wel in,maar ze is zo frusterend,nou is het wel warm,maar niet dat ze zo moet hijgen met haar tong uit haar mond.

ja portugal en artsen,of het nou voor mensen of dieren is,hopeloos af en toe,maar ga morgenochtend vragen hoe het nou precies zit als er in het weekend iets is met de dieren,en ja ,ik heb antibiotica gehad ,geen pijnstilers wel een ontstekingsmiddel,bedankt voor julie reakties,ik houd jullie op de hoogte



mesadopi

honden page profiel kees van den broekkees van den broek 2 doggies

Kun je geen nederlandse of engelse DA vinden bij jou in de buurt.?
Of een DA die verbonden is aan een schelter/asiel.?
Die zijn meestal meer bewogen en begaan.

honden page profiel YvonneYvonne 2 doggies

honden foto van Yvonne

Ik heb het ook niet meegemaakt hoor. Ik zou nu het maandag is als een speer naar de DA gaan!

Beterschap.

honden page profiel mesadopimesadopi

hallo allemaal,

komen net terug van de vet,rainha haar temperatuur is 43 en ik had haar urine gisteren opgevangen en ana de dierenarts denkt dat een teek? haar gebeten heeft.

Ik dacht zelf eerst aan haar nieren omdat ze niet drinkt ,maar ana was gelijk ervan overtuigt dat het DAT niet was

Moet stoppen met de antibiotica en de ontstekingsremmers,die had ze gekregen omdat ze ook een wond,irritatie op haar been heeft, en morgen weer terug als het mogelijk is weer met urine,ze heeft bloed afgetapt er ze heeft een injectie gehad.

Het rare is,het is hier bloedheet,ze komt uit de auto,maar drinken ,ho maar,dan kijkt ze mij zo aan van ,ik drink toch niet hoe graag je het ook zou willen,ze is door de injectie wel rustiger geworden.

Ik houd jullie op de hoogte

mesadopi

honden page profiel YvonneYvonne 1 doggies

honden foto van Yvonne

Als Chica niet wil drinken, doop ik mijn vingers in het water en laat haar daar aan likken.
Idee?

honden page profiel mesadopimesadopi


ik heb het opgezocht ,en ja hoor,precies zoals ze het beschrijven,kijk bij de babesiose,ik hoop dat ik er op tijd bij was,

en ik denk dat ze het al als pup had,
want ze heeft altijd een scalibor band om ,iedere 4 maanden een nieuwe .


en yvonne ,ze draait gewoon haar hoofd weg,maar ze slaapt nu naast me op de tegelvloer binnen ,lekker koel,heeft zeker een uur rondgedoolt,niet weten hoe of wat,en maar janken,ff rust nu gelukkig

groetjes mesadopi

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sterilisatie" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^