Trots op Tara

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

vanmiddag lekker gaan wandelen, het begon niet zo lekker meteen 2 honden om de hoek en tara weer blaffen en aan de riem trekken, de zin om verder te gaan was me al bijna over maar toch door gegaan.
lopen we door het veld zie ik in de verte al iemand aan komen met een hond, dacht al daar gaan we weer. korter bij gekomen zag tara de hond maar niet mega trekken en niet eens aant blaffen. is het een vrouw met een engelse stafford, deze vrouw bleef even staan voor een praatje en alsof er een wonder gebeurde Tara ging gewoon naast me zitten en bleef rustig. 1 keer wel geblaft en weer stil maar mevrouw zei ja die van mij keek haar recht aan dus dat is een normale reactie van haar. haar teefje kan niet met andere teefjes.

was echt zo trots op haar !!! heb haar de hemel in geprezen

maar zou het kunnen dat ze zag dat het ook een stafford is, een soortgenoot dat ze zich op haar gemak voelde??

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Trots op Tara " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel debbie & zoedebbie & zoe 3 doggies

honden foto van debbie & zoe

je mag zeker trots zijn op Tara :-D
ik zeg lekker verwennen O-)

honden page profiel Kim, Roef, Casper+Kim, Roef, Casper+ 3 doggies

honden foto van Kim, Roef, Casper+

jeeh weer een stapje vooruit. Je komt er wel Tara

honden page profiel ROXXROXX 3 doggies

honden foto van ROXX

Heb wel is gehoord dat de zelfde ras beter met elkaar om zouden kunnen gaan maar of dat ook echt zo is.. toen me dogo argentino leefde kon met geen enkele hond maar wel met sommige andere dogo argentino´s

honden page profiel Liesbeth/SkinnyLiesbeth/Skinny 3 doggies

honden foto van Liesbeth/Skinny

tara toppie :-D :-D :-D :-D

honden page profiel Shamilla & ZenaShamilla & Zena 3 doggies

honden foto van Shamilla & Zena

die vrouw heeft dus hetzelfde probleem.. en houd haar hond ook op afstand, met rust in haar lichaam.. ik merk van mezelf ook, dat ik af en toe echt diep moet ademhalen voordat ik verder met de honden loop.. kay kan ook niet met alle honden opschieten (lees maar met heeeel weinig honden wel)..

maar wel een goed begin zeg!! :-D

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

ze valt naar elke hond uit aan de lijn, maar nog nooit een soortgenoot tegengekomen. en nu deed ze het niet dus vandaar mijn vraag of dit mogelijk is.

mijn dag is weer helemaal goed :-D

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

@ shamilla: tussen de honden was maar 2 meter, dit kan ze normaal echt niet verdragen. dus dit was eigenlijk super moeilijk voor haar. dus ook mega trots :-D
de andere stafford bleef ook gewoon bij het vrouwtje staan, alsof ze elkaar niet interssant vonden. tara begon toen het te lang duurde gewoon vrolijk rond te snuffelen in het gras.

honden page profiel JapjesJapjes 3 doggies

honden foto van Japjes

toppie Tara :-D

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

:-D bedankt voor de complimentjes

honden page profiel ashaasha 3 doggies

honden foto van asha

tja mischien straalde de vrouw zelf ook rust uit omdat ze de zelfde ras heeft en daardoor werd jij ook rustig van binnen. en de vrouw in plaats van snel door te lopen begon tegen jou te praten mischien voelde tara dat het ok was. is maar een gis maar wel super dat ze dit dee. het kan heel goed dat je onbewust een andere ligaams taal liet zien of voelen

honden page profiel marijkemarijke 3 doggies

honden foto van marijke

wij hebben dat ook, tisha komt ook veel beter overeen met andere staffords dan met een ander ras...
ze heeft zelf een vriendje waar ze echt verliefd op is, en rarara welk ras is dat? jaja een blauwe amstaff...

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

ja echt raar was het!
heb het laatst ook met een andere vrouw meegemaakt maar toen bleef ze maar blaffen en alle focus op het andere hondje, de vrouw wilde weten waarom tara zo deed enz, dat vond ik wel leuk beter dan die vooroordelen.
ja het is eigenlijk wel logisch dat ze voor hun eigen soort gaan zo gaat het met de mens meestal ook he!
maar vroeg me dus af of dit ook met honden is

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman 3 doggies

honden foto van corrie koopman

Dat kan ik mij voorstellen.Super hoor Tara Poot van Isa en Bowie :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Super! Honden van 't zelfde ras spreken wel dezelfde taal, dus mogelijk heeft dat ermee te maken. :-)

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

nou mensen ff weer een update gister veel hondjes tegen gekomen en het gaat al beter veel minder geblaf maar weer een stafford tegen gekomen en stond ze alleen maar te kijken zonder geblaf en getrek.
ik stond weer met verbazing te kijken de andere hond was aant spelen en stond echt naar tara te kijken van hey kom je ook spelen echt leuk om te zien, maar het was gewoon op een grasveldje in een wijk dus dit heb ik niet gedaan.

honden foto van D en L*je kunt niet alle honden van de wereld redden, maar wel de wereld van een hond*

Huh ?! Tara ?! Wat goed van jou !!!!!!!!!!!!!!!!
Baasje mag zeker héééééél trots op jou zijn !!! :-D

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

haha daphne idd het was echt Tara.
moet binnen kort maar weer een nieuwe voorraad lekkere dingen gaan kopen want zoals ze nu doorgaat ben ik er natuurlijk zo doorheen.

honden foto van D en L*je kunt niet alle honden van de wereld redden, maar wel de wereld van een hond*

Ja, sla maar een grote voorraad in hoor , voorlopig ook even voor jezelf GEEN nieuwe kleding e.d. kopen, geld kun je nu wel beter besteden hahahaha ;-)
Jeetje, wat goed en wat zul jij je helemaal trots voelen :-D :-D :-D

honden page profiel cindycindy

honden foto van cindy

ja super trots!!!!
vorige week zat ik er echt doorheen had er helemaal geen zin meer in, toen begon ze gewoon hier in de buurt op de straat te blaffen en te joenke terwijl er niet eens iets was, maar dat heeft ze nu weer helemaal goed gemaakt :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Trots op Tara " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^