Broertjes en zusjes....

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel oukjeoukjespeciaal aangestelde fokker 3 doggies

honden foto van oukje

Een broertje en 3 zusjes van Neeltje zijn allemaal nederlands kampioen geworden. Het zijn echt mooie honden! Neeltje is het kleine zusje en niet zo mooi voor de show maar daar heb ik haar ook niet voor! ;-) Het is wel een groot verschil tussen Neeltje en haar broer en zusjes. Kwa karakter zijn ze weinig verschillend, dezelfde trekjes en gekke dingen. India's zusje woont nu hier en ze lijken veel op elkaar, echt een tweeling! ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Broertjes en zusjes...." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Hannie met Beer en ChelseaHannie met Beer en Chelsea 3 doggies

honden foto van Hannie met Beer en Chelsea

Zo's das inderdaad een verschil, ik had net ookal een foto gezien en je brownie ziet er echt totaal anders uit!

Maar wel leuk :-D

Ik heb helaas geen contact met andere baasjes :(

honden page profiel Juut & Brownie Juut & Brownie

honden foto van Juut & Brownie

Dank je Hannie! Ik vind die van jou ook erg mooi. Jammer dat je geen contact meer hebt met de andere baasjes.

honden page profiel MaartMaart 3 doggies

honden foto van Maart

van de teef heb ik heel soms eens contact met baas van een broer van haar. Heel soms, hij woont namelijk in Denemarken, dus het is altijd mail-contact ;-)
andere broer, zit in duitsland dacht ik, geen contact mee. de 2 overige broers zijn overleden.

reu: eigen fok, zijn broers/zussen hoor/zie ik dus nog regelmatig (op één na)

honden page profiel kimberleykimberley 3 doggies

honden foto van kimberley

:-D leuk topic!

ik heb contact met Sanne, van Billie, broertje van bailey O-)
Ik vind dat heel leuk, zo deel je veel dingen met elkaar over gedrag maar ook over andere dingen.
eten, medisch van alles :-D
verschillen en dingen die gelijk zijn O-)
ze wegen bijvoorbeeld hetzelfde nu ;-)

ook heb ik contact met de fokker..
Verder niet.
11 sept. komt er wel een nest meeting

honden page profiel Gonnie&StormGonnie&Storm 3 doggies

honden foto van Gonnie&Storm

Ik hoopte hier het broertje van Storm te vinden maar dat is nog niet gebeurt.Wel zijn er 2 andere hondjes die van dezelfde kennel komen als Storm en dat is ook leuk.Een ervan lijkt erg op het broertje van Storm.

honden page profiel YmY en de bende YmY en de bende 3 doggies

honden foto van YmY en de bende

Ik heb zelf 4 hondjes uit hetzelfde nest. En ik moet zeggen, er zijn er geen 2 gelijk!
De kilo's lopen uiteen van een kleine 30 tot een dikke 40, de één is stevig, de ander slungelig. De één lijkt sprekend op een husky, de ander weer veel meer op een witte herder. (dat is de kruising he)

Ook qua karakter loopt het nogal uiteen. Van felle donder tot goeie sul. Ik heb alle smaken in huis ;-)

honden page profiel Juut & Brownie Juut & Brownie

honden foto van Juut & Brownie

Hahaha!!! Wat leuk YmY! De karakters weet ik nog niet helemaal, maar hoop daar snel achter te komen met die meeting.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Broertjes en zusjes...." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Voorkom oververhitting bij je hond
^