
mijn pups zijn vandaag 7 weken
en eten al best goed brokken
nu wil ik ze graag ook iets anders willen voor zetten
zo als zelf gemaakte dinner
wie heeft er hier een leuk en lekker recept voor
het meot wel gezond zijn en makkelijk te maken
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "puppy dinner" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Mijn fokker maakt altijd een maaltijdje klaar met rundergehakt, rijst en doppertjes
Dat vonden de pups heerlijk
3 doggies 
Waar zit je aan te denken? Vers vlees?
Je zou wat KVV kunnen kopen en dit geven aan de pups.
Echt koken of bakken hebben de pups niet zoveel aan.
3 doggies 
Nagano....waarom wil je dat??
Je hebt van KVV zoveel verschillende smaken....
Honden hebben niet zoals mensen,ieder dag wat anders.
Je hebt al zo vaak iets gevraagd over het voer...iedere keer wordt KVV je aanbevolen,door veschillende mensen.
Nu vertel je dat ze dus brokjes eten....wat is dan moelijk om te bedenken om ze iets anders voor te schotellen??? KVV natuurlijk

@cabasja
ja dat weet ik maar ze lusten het niet
ik heb al rodi geprobeerd en smildier
ik voer ze nu ook biofood en renske pup vlees
ik vroeg het het alleen
dacht dat ze ook een zort dinner nodig hadden
hoop dat ik het mag vragen !!
3 doggies 
Nee, dat hebben ze niet nodig. Misschien eens een goede KVV uitproberen, lang niet alle honden lusten Smuldier.
3 doggies 
Het is ook erg vevelend als je puppen dadelijk naar de andere baasjes gaan dat je ze nu al zoveel verschillend eten geeft.
Als ze het goed doen op een bepaalde soort dan zou ik ze dat blijven geven. Nu maak je het alleen de toekomstige baasjes en de puppen erg lastig.
Groetjes Cia
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "puppy dinner" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?