grommende/happende hond

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

marijke (Gast)

Sinds 3 weken hebben mijn vriend en ik een Cocker Spaniel van bijna 8 jaar uit het asiel. Hij is in het asiel terecht gekomen doordat hij hapte naar de kinderen van een gezin. Vervolgens heeft hij een aantal weken bij een ander baasje gezeten, maar is weer terug gegaan naar het asiel omdat hij deze nieuwe baas had gebeten. Wij hebben een probleem zodra hij op zijn plaats ligt. Zodra je hem aait begint hij te grommen en vrij snel gaat hij over tot happen. Ik heb het idee dat het door belonen en straffen wel steeds minder wordt, maar ik merk ook dat ik hem minder snel benader zodra hij op zijn plaats ligt. Als ik hem roep komt hij meteen en kan ik hem rustig aaien.
Ik vraag mij af, of dit gedrag herkenbaar is, of wij dit gedrag überhaupt nog kunnen veranderen en zo ja, hoe?

Groetjes Marijke

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "grommende/happende hond" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

Hoi Marijke,

Als hij verder geen praatjes krijgt, zo ik het zo laten. Het is ook zo dat de ondergeschikte naar de baas komt. Dus de hond naar de baas (jij dus). Als er dan geen problemen zijn dan zou ik er ook geen problemen van maken.

Als je bezoek krijgt dan zou ik deze wel goed gaan informeren hoe te handelen. Hond negeren bij binnenkomst en als ze zitten hem naar hen toe laten komen en dan pas aaien.

Ik heb ook geleerd dat een hond op zijn plek ligt of dit een bench of mand is, de hond met rust te laten.

Groetjes van esther

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "grommende/happende hond" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^