Hebben ze het door?

15 reacties

26 juni 2010, 19:27

Hoi,
Zoals de meesten wel weten ben ik gisteren geopereerd.
Maarre,, kan het zijn dat de honden het door hebben ofzo?
Ze zijn opeens veel rustiger, Layka die normaal met vol enthousiasme de bench uitstormt komt nu heel rustig eruit en gaat gelijk tegen mij aan zitten.
En ze eet ook slecht op het moment..
Zou dit komen doordat ze door heeft dat er iets met mij is?

Voor de rest, operatie is heel goed gegaan.
Ik ga de uitlaatservice die ik had ingeschakelt annuleren.
Want voel me eigenlijks weer best goed.
Alleen dit weekend laat ik nog iemand de honden uitlaten omdat ik nog wel wat zwak op me benen sta ivm de narcose..

Aangezien de honden toch loslopen in het bos is de uitlaatservice dus niet nodig.
Pfff allemaal zorgen om mijn hondjes voor niks haha.

Ook was ik heel erg bezorgt om gisteren, de hondjes voor de eerste keer met de uitlaatservice mee, wildvreemd persoon natuurlijk.
Maar de mevr van de uitlaatservice had netjes een briefje achtergelaten nadat ze met de honden uit was geweest. Ze hadden zich allemaal gedragen, alleen was Layka zoals ik wel van d'r gewend ben,, ERG DRUK.. haha.
Tja dat is ze nou eenmaal,,, haha.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hebben ze het door?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Dobber!!!

26 juni 2010, 19:32 3 doggies

Fijn dat de operatie goed is gegaan. En ja, ik denk dat honden het zeker in de gaten hebben. Ze kunnen bijvoorbeeld ook (letterlijk) ruiken of een vrouw zwanger is (drachtig is ;-D).

Fim,Mieke en Trixy

26 juni 2010, 19:35 3 doggies

Ja hoor, dat kunnen honden heel goed door hebben.Alleen al door de andere geur die je mee neemt naar huis hebben ze door dat er iets anders is.
Neem onze Bonny*. Ze was geen schootzitter, lag ook nooit bij me op de bank, totdat ik thuis kwam uit het ziekenhuis. De eerste 14 dagen week ze geen stap van mijn zijde

*

26 juni 2010, 19:35 3 doggies

We hebben al in pb contact gehad,maar ik vind het fijn, dat de operatie goed gegaan is.
En dat het met de doggies ook goed ging.
Gelijk heb je,een paar dagen rustig aan, is niet verkeerd. En als je naar buiten gaat,doe dan iets voor je mond ;-)
Het duurt wel een half jaar voordat de narcose uit je lichaam is.
Ik zie je binnekort ;-) :-D Dan kan ik jou kanjers bewonderen.

Liefs Wilma

schreef het onderwerp

26 juni 2010, 19:36

Ach, is ook wel een keer fijn,, een rustige layka.. haha.
Komt niet vaak voor.

Sannie

26 juni 2010, 20:11 3 doggies

Gelukkig is het ergste nu achter de rug!

Als ik een slechte dag heb, zijn de honden ook veel rustiger. Ik weet zeker dat ze het merken!

Liesbeth/Skinny

26 juni 2010, 20:14 3 doggies

fijn dat je weer thuis bent,en alles voorspoedig is gegaan :-D :-D

corrie koopman

26 juni 2010, 20:16 3 doggies

Wat fijn dat de operatie goed is gegaan.Honden merken het aan je.Als je verdriet hebt dat merkte ik aan onze honden komen ze bij liggen of ze je willen troosten.

Wens je een snelle beterschap en ja honden weten het als hun leider wat verzwakt is en gedragen zich daar ook naar. Hier vermeden ze de ergste vijanden ,toen ik net uit het ziekenhuis was. Met afgewende koppen iedere confrontatie vermijdend liepen ze eraan voorbij. Hoop dat ze jouw ook je rust gunnen, dan knap je snel weer op. Loop niet te hard van stapel , meestal voel je je thuis al een hele Piet ,maar bij inspanning blijkt dan meestal dat het nog even niet zo gaat als je verwachtte! Fijn Weekend!!

schreef het onderwerp

26 juni 2010, 20:21

Ja, ik laat de uitlaatservice nu ook eerst nog even staan, stond net weer te trillen op me benen, dus lijkt me nog niet handig om met 2 van die onderdeurtjes te gaan wandelen...

Anita

26 juni 2010, 23:36 3 doggies

Wat fijn dat de operatie goed is gegaan!
Nog effe een beetje rustig aan doen he?!
Aan jezelf denken, met de honden gaat het wel goed...

schreef het onderwerp

26 juni 2010, 23:42

Heb heel veel moeite met aan mezelf denken.
Haha, ik wil altijd alles zelf doen, kan er echt niet tegen dat ik een ander er op uit moet sturen met de honden...
Wou net ook meelopen met de avondronde, maar had eventjes paar meter gelopen om me broer uit te zwaaien, begon me toch te duizelen...
Dus tja, moest ik weer afhaken om mee te lopen...
Narcose hakt er goed in...

En ja wilma, mocht je dit nog lezen,,, had allang op bed moeten liggen:P haha. Maar die trap is opeens enorm hoog als je staat te trillen op je benen... haha
O-)

YmY en de bende

26 juni 2010, 23:45 3 doggies

Fijn zeg, dat je je alweer zo goed voelt :-D

En ja, de honden passen zich aan aan jou.

Ik was eens een weekje ziek en lag voor pampus op de bank. Per dag ging ik 2 keer met de honden naar buiten, maar kon dat maar een klein half uurtje volhouden. De rest van de dag sliep ik, je weet wel hoe dat gaat als je grieperig bent.

De hondjes waren die hele week zo lief en rustig als wat! Zelfs Ozzy heeft de hele week niet gezeurd! Ze namen genoegen met de korte uitjes en lagen allemaal om me heen, ook te slapen.

Fantastisch vond ik dat van ze, net of ze door hadden dat ik even niks kon hebben.

Japjes

27 juni 2010, 10:41 3 doggies

fijn dat de operatie goed gegaan is en je je goed voelt.
je honden voelen zeker aan dat er iets aan de hand is.
doe rustig aan en denk goed omjezelf

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Hebben ze het door?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^