
ik ben lekker wezen wandelen met jazzy en poppy en in het park was er een hondje van 11 maanden oud die bleef op poppy rijden en lastig vallen en achtervolgen.poppy is pas 4.5 maand dus nog niet loops.poppy gaf hem wel van katoen en hij druipte ook steeds af maar kwam steeds weer terug tot vervelens aan toe.jazzy kwam ook steeds tussenbeide om die hond weg te jagen en dan ging die hond op jazzy rijden.zodra jazz dan wegrende begon hij weer met poppy.en toen ging hij tegen mij aanrijden,ja sorry ik heb hem bij zijn halsband gepakt en op zijn plaats gezet.en dat meisje<13jaar)bleef maar kletsen met andere mensen.dus ik wees haar er op van zou je hem misschien even kunnen aanlijken want pop was op het laats gewoon moe om die hond van haar af te houden en ze zat met haar staart tussen haar benen.toen pakte dat meisje eindelijk de riem en hield de hond vast.pff vervelend hoor.we stonden te praten in een groepje vandaar dat ik niet wegging en de andere hondjes speelden zo leuk met elkaar maar die hond was echt vervelend
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "arme poppy" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies Wat vervelend joh...
We gaan regelmatig naar het Erkemeder strand. Heel leuk, wel vaak druk (vooral in het weekend en bij lekker weer) en ja dus ook regelmatig honden die niet door het baasje gecorrigeerd worden.
Puzzle is vaak de Sjaak. Het is maar een klein hondje en ja opdringerige reuen kunnen er soms niet genoeg van krijgen. Het vervelende is dat er vaak ook reuen zijn die haar snauw niet accepteren en voilĂ : bonje!
Meestal ben ik het voor omdat ik Puzzle bij me roep maar als een reu dan door blijft gaan en het baasje de hond niet terugroept, pak ik deze bij de halsband en lever ik m bij de baas af met 'als je niet wilt dat onze honden echt gaan vechten, moet je je hond bij je houden'.
Puzzle is soms niet makkelijk, dat weet ik. Als er dominante teefjes lopen, zoeken we vaak een ander plekje. Anders gaat ons kleine trutje zich misdragen.
Maar die reutjes zoeken je gewoon op, ik denk dat ze Puzzle gewoon spannend vinden 
Gelukkig dat Pimmes zo'n zoetje is! Vaak gaat hij wel tussen die reutjes en z'n meisje staan, maar meer niet.
Arme Poppy! Puzzle was met 4,5 maand ook nog zo onzeker. Ik hoop dat Poppy ook van zich af leert 'bijten'
En nog belangrijker: dat mensen zich eens wat verantwoordelijker op gaan stellen.
Succes met Poppy!

hoihoi puzzle en pim.ja poppy bleef van zich afbijten maar de kleine dreumes werd er moe van en ging tegen die hond tekeer maar die hond wist niet van ophouden.en steeds als jazz kwam om poppy te redden zeg maar begon die hond op jazz te rijden.en toen op mij ja en toen werd ik het zo moe en zat.poppy zat echt met haar staart tussen haar pootjes.ik heb die hond gewoon gepakt bij zijn halsband en gezegd tegen dat meisje kan je hem vasthouden?ik wil dat poppy honden leert kennen en dat ze leert hoe en wat.maar als je zo een hond tegenkomt die alleen maar wil rijden,ja dan word je toch wel een beetje kribbig.dat meisje vertelde ook van ja hij is op puppycurcus geweest en zit nu op een andere curcus.sorry ben vergeten wat ze zij,maar een andere vrouw vroeg aan haar,kan je dat niet afleren dat gerij op andere honden?want het is vrij vervelend en dat pupje(poppy)word en bang van.die vrouw heeft trouwens een hele mooie husky van 11 jaar met hele mooie blauwe ogen
een heel lief rustig beest die ook voor pop opkwam.want de husky begon te grommen tegen dat hondje op het laats zo van laat dat pupje met rust.
die vrouw zij,ze komt voor poppy op.want die hond begon ook steeds op jazz te rijden.en jazz gaat niet happen of bijten naar een hond die rent weg.
maar jazz kreeg ook geen kans om poppy te helpen toen dacht de husky nou dan laat ik me zelf wel even horen
grt noor en een pootje van jazzy en poppy
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "arme poppy" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?