
Vandaag werd al bekend gemaakt welke van de pups aan ons gematched is!!! TWEE dagen eerder dan verwacht!! Dus ik ben helemaal aan het stuiteren!
mag ik jullie voorstellen aan onze Google, stiekem ook onze eerste keus!

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Google is bekend! (foto)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Wow, wat een prachtig hondje. En die krulletjes... ahh!
Geweldig! Ik wens jullie heel veel plezier & geluk toe! 

Het is een plaatje hoor,
en nu maar wachten tot dat ie bij jullie thuis mag komen wonen ...
Nog even wachten ...
Veel plezier ermee ...
grtz

Dankjewel
Ik had eigenlijk al lang in bed moeten liggen, maar moest het eerst ff met jullie delen hoor!
3 doggies 
Wat een snoepje!
Ik denk dat het geen toeval is hoor, dat hij jullie eerste keus was. Een goede fokker kijkt toch welk hondje bij welk baasje het beste past?
(of is dat een misvatting van mij)
3 doggies 
Gefeliciteerd! Wat een schatje!
Succes, veel plezier en geniet ervan!
3 doggies 
Ja, ik kan mij voorstellen dat jullie gelijk voor deze pup "vielen". Het is echt een dotje!
Mooi dat de fokker dezelfde keuze heeft gemaakt...
3 doggies 
Wat een leukerdje! En super dat jullie het hondje krijgen dat ook jullie eerste keus was.
3 doggies 
Nou, het duurde even....
Maar daar is ze dan..
Leuk hondje..
!!
Ik wens je er heel veel geluk en opvoed plezier mee..
Liefs, Ilja
3 doggies 
ahh wat een poepie om op te eten. en die krulletjes een hele mooie pup. heel veel plezier en geniet van google
liefs naomi
3 doggies Wat een liefie! En ook al is het moeilijk om te wachten, die voorpret is toch ook heel leuk? 
3 doggies 
gefeliciteerd met google, prachtige pup.
Hij lijkt erg op onze Koda als pup
Ben wel benieuwd hoe hij wordt als hij groter is, meer poedel of meer labrador. Ik blijf de foto's volgen.

Nee hoor Ymy, dat zie je helemaal goed. Deze fokker heeft daaom ook deze match gemaakt. Het hondje trok helemaal naar ons toe en toen werd ik ook nog verliefd.....Mijn man was dat al voor die tijd, maar wilde mij laten bepalen welk hondje het moest worden.
3 doggies 
Wat een schatje!!!

@ Dewi; nog 2 weekjes geduld. Engelendgeduld???
Dinsdag 1 juni mogen we hem ophalen.
@ Ilja, dankje, ik heb ook al veel van je adviezen bij anderen gevolgd en zal mijn uiterste best doen je tips toe te passen. Het is een HIJ trouwens hoor
Alle anderen, heel erg bedankt voor de reacties.
V-v-v-v-v-verliefd, over m'n oren Ondersteboven Dat 't nog kan V-v-verliefd, tot over m'n oren Niet te geloven 'k Stotter d'r van
3 doggies 
Wat een liefde, google zal een goed leven krijgen bij je
Wat een lief koppie heeft hij.
Nog 2 wkn wachten en dan.......
3 doggies 
oooohh Wat fijn dat de keuze gemaakt is en ik vind er is niks mooier dan dat de pup maar je toekomt.
Eigelijk heeft google jullie als baasje gekozen mooi toch.
Ik heb dat ook met Dary gehad die kwam naar ons toe en ging m'n hele gezin af de andere pups gingen allemaal hun eigen kant op behalve hij.
Ik ben daar super blij mee dat dat zo is gelopen.
Dat zal voor jullie ook zo zijn een goede match.
Heel veel plezier met google
Groetjes Sandra

Het kon ook gewoon niet beter uitkomen! Met zijn drieen hebben we elkaar gekozen
Hoelang gaat dit stuiterende gevoel aanhouden???? 2 weken hiervan overleef ik niet hoor
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Google is bekend! (foto)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?