
Hee
ik heb een vraagje
is een blafband zielig voor een hondje of niet?
En worden hondjes daar vals van?
hoe denken jullie dr over
Lieve Groetjes,
Simone
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Blafband" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Fel op tegen!! er zijn veel betere manieren om een hond onder controle te houden.. een gedragsdeskundige bijvoorbeeld.
Liefs Heleen en Nero
Ik ben tegen dit soort middelen omdat het tijdelijk effect heeft en dus onzin is. Je hond went aan het middel (als je een spray gebruikt) of aan de schokken en vervolgens moet je grijpen naar een zwaarder middel. Niet doen!

Ja, het is zielig. Je zet er je hond enorm mee onder druk, en je lost het onderliggende probleem (verlatingsangst, verveling) niet mee op. Onder extreme omstandigheden (politie aan de deur, keuze tussen huurhuis uit of hond de deur uit) kan het een optie zijn, maar dan nog en alleen onder begeleiding van een goede GT en als onderdeel van een gedragstraining die de oorzaken van het overmatig blaffen aanpakt.
Vertel eens meer over je probleem? Misschien kunnen we je helpen.

Hey allemaal,
Ik vroeg het voor mijn zus..
Luna blaft ook wel maar dat is al veel minder geworden door foei te zeggen.. maar dat hebben we dus bij haar ook geprobeerd maar haar hond(ook een boomertje) die blaft als hun naar bed gaan, als ze hij geen aandacht krijgt, als hij iets hoord,
als hij ergends niet meer eens is en ga zo maar door.
dus vroeg ze aan mij.. zal ik een blafband kopen. toen zei ik dus nee is zielig en zij vond van niet. dus ik denk dit zet ik op het forum kijken hoe jullie er over denken. en jullie denken er hetzelfde over als ik zo te zien
dus ik haar probleem nog niet opgelost
andere metode proberen dan
Liefs
simone

Waarschijnlijk reageert ze iedere keer op zijn geblaf, of door hem zijn zin te geven, of door hem tot de orde te roepen. En bij dat laatste krijg je dan: negatieve aandacht is ook aandacht.
Ik weet waar ik het over heb, ik heb er hier ook zo één (Christo).
Eén oplossing is om de hond op de gang te zetten als hij dit doet, zonder verder iets te zeggen of wat voor reactie dan ook te geven. Na een minuutje of wat laat je de hond dan weer de kamer in.

Blafband zal inderdaad maar voor korte periode werken! Niet doen dus. je zult inderdaad daarna naar een NOG hardere aanpak moeten zoeken, terwijl een fatsoenlijke, niet pijnlijke aanpak ook voor honden werkt! je moet alleen even uitvinden welke voor jou hond werkt!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Blafband" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?