Ander gedrag

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel MoniekMoniek

honden foto van Moniek

ik had paar vraagjes misschien weet iemand er een antwoord op ;-)

Sinds paar dagen gedraagt onze Jackrussell teefje genaamd Snowy van 4 der eigen een beetje anders.
( ze is tijdje terug schijnzwanger geweest)

Soms als we naar boven zijn of uit het zicht , gooit ze de kussens van de bank heb geen idd waarom ?

En sinds kort gaat ze onder de tafel op de stoel liggen dit is op zich niet erg alleen gister was ze er op aan het krabben en dat is niet de bedoeling.

Wat doe ik hier aan ? en waarom doet ze het weet iemand dat misschien.vast bedankt

Groetjes Moniek

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ander gedrag" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Gerdine van der LindenGerdine van der Linden

honden foto van Gerdine van der Linden

Ze is waarschijnlijk aan het nesten. Zeker als ze net schijnzwanger is geweest. Dit deed mijn hond ook altijd. Die was dan een maand schijnzwanger en 2 a 3 maanden later ging ze nesten.

Gewoon weer afleiden en zo, gaat vanzelf over.

groetjes

honden page profiel Charlotte en de WitjesCharlotte en de Witjesgoedgekeurde fokker

honden foto van Charlotte en de Witjes

Ik denk dat dit wel vanzelf weer over gaat, ik vermoed dat het door de schijndracht komt. Wel denk ik dat je haar moet blijven duidelijk maken dat krabben op stoelen en kussens op de grond gooien "bad behavior" is. Gewoon op de grond zetten van de stoel en duidelijk NEE of FOEI zeggen. Ook met kussens terug op de bank leggen doen. Misschien kun je haar een mandje met veel dekens geven. Kan ze daar lekker in graven en nestelen :-) Is hier nogal eens voldoende ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ander gedrag" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: voor- of achterlopen
^