
Morgen ga ik naar Noord-Holland om onze mogelijk 2e hond te ontmoeten. Het is een wat oudere rottweiler reu waar zijn huidige eigenaar vanwege medische omstandigheden afstand van doet. Ik heb via mail al erg veel vragen gesteld en erg goed beantwoord gekregen en gister telefoonisch ook een heel prettig gesprek gehad. Deze hond lijkt erg goed bij ons en Bo te passen, ook de huidige eigenaar leek dit gevoel te hebben, dus dat klinkt goed. Erg spannend, maar ook erg leuk!
Zal morgen de afloop aan jullie laten weten.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Morgen kijken naar onze mogelijk 2e hond!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Heel veel Succes morgen. En ik hoop dat de klik er ook meteen is voor Bo als ze elkaar zien.
3 doggies 
veel suc6 morgen ,hopen dat de klik er is
neem je Bo ook mee,of ga je eerst zelf kijken
gr liesbeth
3 doggies 
He wat leuk!
Ik hoop dat het aan alle kanten klikt zodat jullie en een vriendje hebben voor Bo en de rotweiler een goed nieuw huisje kunnen geven
Veel plezier morgen

Dank jullie, alleen 1 nadeel... Deze hond heet ook Bo
Dus als het een goede klik is van alle kanten moeten we maar ondervinden of dat voor problemen gaat zorgen
3 doggies 
Toch makkelijk hoef je maar 1 te roepen en komen er 2
veel succes morgen
Ik hoop ook dat het gaat klikken, ben reuzebenieuwd !!
Enne als hij bij jullie komt, noem je de nieuwe aanwinst maar Tibo hé, dat klinkt toch hetzelfde
en is toch een mooie naam, pas op nu wat je antwoord hoor
Liefs Marie-Rose en een pootje van Tibo !
3 doggies Succes! Hopelijk hebben jullie 'die klik'!
3 doggies 
Veel succes morgen en dat het met de twee goed klikt dan heeft de hind toch weer een goed baasje gevonden
Wat leuk zeg !!! nou ben benieuwd hoe het zal gaan.
hond een goed baasje en BO een leuk maatje. en jullie een leuke hond erbij. nou allemaal tevreden.
veel plezier en succes
liefs natascha

@Marie-Rose: Tibo is een erg mooie naam, maar we kijken eerst wel hoe het gaat. Als het teveel verwarring schept dan zullen we een van de honden een andere naam gaan geven.
3 doggies 
Ik hoop dat het klikt,succes morgen
Liefs Rina & Alexander likje en pootje van Turbo en Diezel
3 doggies 
oh wat spannend! ik hoop dat er een klik is!
Heel veel succes morgen!
3 doggies 
veel sucses gewenst en hoop dat alles goed gaat voor julie.Veel geluk voor morgen liefs Anita.
3 doggies 
veel gelukt en hoop inderdaad dat het zo goed klikt als dat jullie denken.. spannend
3 doggies 
ga lekker met elkaar wandelen en ik hoop van harte dat het klikt.
lastig van die namen, normaal zou ik zeggen geef de nieuwe hond een andere naam, maar die blijft dan toch zijn oude naam horen.
hoewel onze herplaatser nooit getaald heeft naar zijn oude naam heel raar, op een 1of andere manier had hij die ook achter zich gelaten, zijn nieuwe naam Gorby dus, was vanaf seconde 1 gelijk "zijn" naam, heel raar.
wel grappig, zo'n "probleem", want ik ben benieuwd hoe jullie het oplossen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Morgen kijken naar onze mogelijk 2e hond!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?