Filmpje: Bobby krijgt een eitje

10 reacties

Heidi & Bobby

6 april 2010, 18:37

Na alle paastopics over eieren besloot ik Bobby gisteren ook eens een eitje te geven, het was tenslotte tweede paasdag. Ze vond het geweldig leuk.
Bij het tweede filmpje had ik er een klein gaatje in gemaakt, zodat ze hem makkelijker open kon krijgen. Toen ze hem eenmaal stuk had, vond ze het toch wel erg lekker. Bedankt voor de tip, ik zou er niet zo gauw aan gedacht hebben een ei zo te geven. :-D


http://www.youtube.com/watch?v=VyB0x6CvJgc

http://www.youtube.com/watch?v=hkIwoWGdVTY

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Filmpje: Bobby krijgt een eitje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

The tibbies on tourgoedgekeurde fokker

6 april 2010, 22:13 3 doggies

Hij mag er helemaal mee spelen ik had het eitje al stuk gemaakt voor ze.
Wel een lief gezicht en het heeft lekker gesmaakt.
Daar gaat het om toch :-D :-D :-D :-D

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

7 april 2010, 10:00 3 doggies

Hahaha schattig zeg... Zo doet Bodhi het ook, eerst ermee spelen en het ei 'uitdagen' en dan laat hij het vallen en peuzelt het op... Alleen bij Bodhi is meestal alleen een klein gaatje in het ei en duwt hij het ei vooruit, terwijl hij het spoor van ei dat uit de schaal komt opeet. En als laatste hoor je hem aan de schil knagen... :-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Filmpje: Bobby krijgt een eitje" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^