mijn hond heeft{zondder het te vragen} een bakje met 15 chocolade eitjes gegeten!!!!:(
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "chocolade" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
daar gaat je hon dood van of niet???
of ziek ofzo...

het is pasen, kijk wie er dienst heeft, ? en hou je hond in de gaten, heb je norrit in huis ? eerst bellen en vragen of je dat kan geven. maak en darm zuiverend.

afhankelijk van hoe groot de hond is...
moest het een van mijn labradors zijn geweest zou ik niet paniekeren, is het een chichuahua dat is iets anders...
zie tabel
http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_30-Chocolade.php

braakmiddel moet je niet doen. Tenzij het net 10 seconden geleden was.
Altijd gelijk de dierenarts opbellen. Bij puur is het levensgevaarlijk en moet je niet eens bellen maar gelijk rijden, bij melk is er meer nodig en moet je even bellen voor het gewicht.
Onmiddelijk naar je dierenarts, je hond kan een hartstilstand krijgen.
Waarom, waarom, waarom leren mensen het toch nooit en laten altijd chocola in de buurt van honden slingeren?

Nienke een hele goede.
Moet je opeens weg gooi alle chocolade hoog waar de dieren niet bij kunnen.
Maar hoop dat dit verhaal een goed einde mag hebben

Idd, meteen naar de DA (er is altijd wel een nummer dat je kan bellen bij spoedgevallen toch?). Was het melk of puur? Hoorde dat puur nog veeeel schadelijker is dan melkchocolade.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "chocolade" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?