
he iedereen
wij hebben nu frontline tegen teken vlooien en luizen gewoon bij de dieren special zaak gehaald..
het zijn 3 pipetten tegen teken vooral... wij dachten eerst een ander middeltje te halen maar mijn moeder wou liever een goed merk want sita had een teek onder haar kin heel moelijk weg te halen uit eindelijk toch gelukt maar was niet bebaalt fijn
dus wat is jullie menig over Frontline
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Frontline" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Ik ben zelf niet zo'n voorstander van al die betrijdings middelen. Ik gebruikt het alleen als ze echt vlooien hebben (wat al jaren niet is voorgekomen). Tegen teken werkt frontline maar heel kort en het voorkomt niet dat ze bijten (tenminste dat heb ik nooit gemerkt toen we het nog wel gebruikten) en veel vlooien zijn er ook al resistent tegen. Hier zijn al een aantal dierenwinkels die het niet meer verkopen.
Ik ga zelf natuurlijke middeltjes proberen om te zorgen dat ze ze niet meer krijgen. Al heb ik het al jaren niet meer gebruikt en nooit een vlo bij ze gezien.
Maar al die giftige rommel? Nee

he amber
we gebruiken het vooral omdat we echt midden in het bos wonen en al een paar keer een teek hebben gezien.... maar bedankt voor jou advies.. heb het nog niet geprobeert gaan het morgen avond op smeren..
3 doggies 
Daantje wandelt 's zomers elke dag door hoog gras, onder bomen, door de velden, in de natuur en ik heb slechts één keer een teek gevonden bij haar.
Ik gebruik liever ook geen 'gif', versvlees en af en toe knoflook doen hier wonderen tegen vlooien, teken en wormen 
Het schijnt dat tea-tree de hond ook minder aantrekkelijk maakt voor teken. Al heb ik daar verder geen ervaring mee.
3 doggies 
Wij gebruiken ook Frontline je kan het beter voor zijn toch
Heb Lady ook al behandeld ermee vooral dat die vieze beestjes "teken" weer in touw zijn.
En ik vindt het geen gif "ja voor die vieze beestjes" daar zijn er toch genoeg van.
3 doggies 
Hier wordt eigenlijk weinig gebruik gemaakt van zulke middeltjes...Als ik het ooit doe in de zomer gebruik ik exil.
Ze hebben regelmatig teken in het seizoen, maar we controlleren goed! Dus zijn ze er meteen af.
Ik heb wel eens vernomen dat ze boven in het land nog niet zo dik bevolkt zijn als onder de rivieren???
3 doggies 
Ja knoflook doet inderdaad wonderen
Teken hebben we hier ook veel in het gras, en we komen ook elke dag in het bos. Meestal ben ik de teken voor, want ik inspecteer ze altijd even en dan zijn ze vaak nog aan de wandel en zitten ze nog niet vast gebeten.
Er is trouwens een nieuwer middel van Exil dacht ik tegen vlooien en teken, waar vlooien nog niet imuun voor zijn, wat bij frontline wel het geval is.
3 doggies 
Mijn dierenarts is niet te spreken over frontline, verkoopt het zelfs niet meer. Omdat het de laatste jaren zoveel wordt gebru9iktl zijn vooral de vlooien resistent geworden.
Aangezien wij een kat hebben met vlooienallergie moeten wij heel secuur 4wekekelijks ontvlooien. We merken duidelijk verschil nu we overgestapt zijn op een ander merk.
Knoflook is inderdaad een zeer heilzaam middel tegen vlooien
3 doggies 
bij ons zeggen ze dat frontline niet werkt, wij gebruiken advantage en dat werkt wel
trouwens onze kat is allergisch voor frontline

he sherilyn
hoe heb jij zag je dat je katje allergisch was voor frontline...
we kijken gewoon of het werkt...
en nog iets sita heeft al 2 teken gehad in 3 dagen allebei er uit... ze zaten er al allebei in vast...
we kijken of het helpt zo niet gaan we wel weer op iets anders over..
3 doggies 
Ik gebruik altijd een middel wat ze hier in de dierenzaak in belgie verkopen,het ruikt naar citronella,dus ik denk dat het iets natuurlijks is en niet chemisch.
Het heet:eukacid en op het flesje staat dat het gifvrij is.Je kan het aan alle dieren geven.
Ik doe 2 keer per week van kop tot staart sprenkelen en ik heb geen last van vlooien en teken.Verders staat er nog op het flesje dat het ook helpt tegen luizen.Het is maar even een weetje.
1 flesje is 20ml inhoud en ik doe er heel de zomer mee voor 1 hond-duitse herder.

he bettie
heel erg bedankt we gaan wel gewoon die frontline op doen want dat hebben we nu...
als dit werkt gaan we hier mee door zo niet gaan we jou middeltje proberen of het middeltje wat willemijn aan ons heeft gegeven..

gebruik niet zomaar chemische middeltjes, als er nog geen sprake is van een vlooienplaag of een aanval van vele teken, dan kan je eerst een natuur produkt middeltje toch beter gebruiken.
vlooienplaat ? gebruik strongholt is voor alles, eieren neten poppen vlooien. en ook nog tegen wormen, hoef je niet te ontwormen,alleen bij een echte plaag gebruiken, ook je huis dan . ontsmetten, met omgevingsspray en dan de bolfo, voor 6 maanden.
gebruik liever natuurmiddelen die je hond geen kwaad doen. al die chemische middelen gaan door het bloed van je hond.
karnemelk, iedere dag op zijn minst twee koppen, ook voor de kleintjes onder ons.
dan biofoodbonbons, knoflook, en je hebt de biofoodbonbons voor vlooien teken en wormen, op de verpakking staat de hoeveelheid voor je hond, klein of groot.
twee doppen azijn twee doppen water, 10 tot 20 {ligt aan de groote van je hond} druppels teatree, te koop bij kruidvat, klein groen flesje. goed schudden, nevelen over de vacht of een washandje gebruiken, vergeet niet de kop de hals voorborst en poten en staart. een week blijft dat zitten, dan opnieuw nevelen, zwemmen ? dan is het er af.

ik lees hier een berichtje over ...HET RUIKT NAAR CITRONELLA... pas op dat trekt wespen aan. wees er heel voorzichtig mee.

hier word ook niets gebruikt enkel ontwormingsmiddel en enten ivm shows straks
maar ik ben anti vlooien en teken middel
toen tula vlooien had kwam ze mee uit het nest heb ik een paar keer knoflookcapsules van kruidvat gegeven later hoorde ik dat het slecht is ivm bloedarmoede en ben ermee gestopt maar....
de vlooien zijn wel weg eindelijk
en de dierenarts vertelde me dat ik dan wel een zeer hoge dosis moet geven om bloedarmoede te krijgen dus ik zal die capsules enkel gebruiken als de hondjes vlooien hebben gewoon 2 per week 3 weken lang en weer stoppen is mijn advies

voor frontline zijn de vlooien inderdaad resistent geworden,de meesten mogen het niet eens meer verkopen.
ik had vorig jaar vlooien bij de kat en dat ging maar niet weg,da gebeld en die vertelde me dat verhaal,nu heb ik stronghold en voor de kat adventage en dat werkt prima

Frontline is puur vergif! Een Whippet bij ons op de hondenschool kreeg er epileptische aanvallen van.
Bas en Mini waren ook vaak de dag na het toedienen wat van hun melk. Nu weet ik waarom.
Ik spuit nu Tea Tree op hun vacht en geef ze knoflook.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Frontline" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?