
Hoi hoi iedereen.
Wou even mezelf en me pup voorstellen, kon daar niet echt het juiste forum voor vinden dus doe het zo maar even 
ik ben johan en me pup heet buddy, ze is een kruising tussen een Tsi Tsu en een Cho Chow, moeder een tsi tsu en vader een chow.
Buddy is nu 9 weken en sinds zaterdag bij me, heerlijk lief soms eigenwijse pup.

Ben al druk bezig met het opvoeden en gaat best lekker, ze gaat al binnenkort op puppy cursus.
Gr. johan
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "even voorstellen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

wat een leuk koppie en een apparte kruising
welkom op het forum
en veel lees en schrijf plezier!
groetjes priscilla

Wat een lieverd om te zien, zeg
!!!
Enne...Buddy en jij worden vast échte 'buddys' van elkaar. Geniet maar lekker samen!!!
Groetjes Jacq en poot van Sil

wat een dropje om te zien
en wat een aparte kruising ook.. veel plezier alvast op cursus
Hallo Johan
Welkom op het forum het is erg leuk en je leest leuke verhalen.
Wat een schattige pup
Corrie
Johan en Buddy van harte welkom hier op het forum.
Ik wil jullie samen heel veel lees en typ plezier toewensen.
Wat een leuke hond zeg, toppie dat het al zo goed gaat. veel succes op de puppy cursus alvast hou ons op de hoogte he hoe alles gaat.
Johan vergeet zo af en toe niet om buddy er ook eens achter te laten he, achter Hp onze honden typen ook regelmatig mee.
Nou veel plezier.
liefs natascha

welkom op dit forum.
vraag als je behoefde hebt er zijn vele mensen die je bij welk onderwerp dan ook kunnen helpen
anton
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "even voorstellen" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?