Groenendaelers zijn het einde voor mij!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van jeanet groenewoud en chico en chiara

:-D Hallo Allemaal,
Graag babbel ik met andere groenendaeler liefhebbers over hun honden.
Wat maakt hen zo byzonder, waarom kies je voor dit ras?, doe je een sport met je hond?, of g.g training, ga je naar shows? liever een reu of een teefje?
enz vertel vertel!!!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Groenendaelers zijn het einde voor mij!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel isabelle isabelle 1 doggies

honden foto van isabelle

Mn vader is er helemaal weg van!

Als Kyra, de huidige hond van mn ouders en godin van Daan,er niet meer is mogen ze van mij eentje, leuke fokker via HP gevonden, met af en toe een nestje, kortharig.

:-D

honden page profiel jannettejannette 1 doggies

honden foto van jannette

kan niet met je meedoen :-D :-D :-D ,heb een boerboel,maar daar heb ik weer véél lol mee.
véél plezier met je hondjes ;-)

honden page profiel 3 doggies

Hoi Hoi :-D

Ik heb een groenendaeler gehad Iskander heette hij afgekort Iska.

hij is alleen maar 4 jaar oud geworden want is onder een auto gekomen, en heeft daar een zware nekhernia aan over gehouden dus moest hem in laten slapen.

Maar in die 4 jaar dat ik hem had waren we onafscheidbaar. Waar ik was daar was Iska ook alles deden we samen. In bed lag hij ook bij mij en lag met zijn poot om me heen en kop lag over mijn keel.

op cursus was hij de beste en heeft de diploma;s ook gehad was een hond die graag werken wou. Ik zou met hem alle cursussen doorlopen alleen omdat hij dat leuk vond ik natuurlijk ook. Maar als Iska er niks aan had gevonden had ik het ook niet gedaan.

Iedereen vond hem schitterend ook de keurmeesters die ik wel eens sprak, maar kon hem niet uitbrengen want had maar een bal. maar ja voor mij was hij er niet minder om.

Het was een scheet van een hond heel erg op mij gericht maar wel lief voor anderen. alleen niemand moest mij slaan. ook niet voor de grap want dan werd hij kwaad. hij beschermde me echt met zijn leven.

ooit zou ik nog wel een groenedaeler willen. die van mij was echt een wereld hond. ik blijf ze schitterend vinden.

oeps beetje lang verhaal geworden.

Liefs natascha

honden foto van jeanet groenewoud en chico en chiara

:-) Hoi, natascha nou er staat op de site van de n.v.b.h nog een hond een reu van 4 jaar , is dat niks voor jou? die mensen doen de hond weg omdat ze een kind kregen.Ook zo belachelijk maar dat dan de hond weg moet.

gr jeanet

honden page profiel JonneJonne 3 doggies

honden foto van Jonne

heb je toevallig net gekrabbeld jeanet, maar mijn schoonouders hebben een tervuerense herder. Voor mijn gevoel verschilt alleen de kleur of zie ik dit verkeerd? Verschillende karakters ook? Eigenlijk is die hond echt mijn maatje. Komt misschien ook omdat ik het meest met haar wandel en "leuke" dingen doe. Best gek dan ook dat ze mij altijd als eerste begroet en daarna haar "bazinnetje", Dit gedrag zou je niet verwachten van een herder toch?

honden foto van jeanet groenewoud en chico en chiara

:-D Hoi Jonne, ja ze verschillen wel wat in karakter, er word vaak gezegd dat tervuerense wat zenuwachtiger zijn. Maar ik heb daar zelf geen ervaring mee.Het zijn hele aktieve honden die heel graag wat met je doen, zoals bij jou omdat je veel met hem wandelt en speelt is ie heel gek op je.Ook voelen ze heel erg aan als je van ze houd, mijn reu is daar ook heel gevoelig voor, met bepaalde mensen heeft ie echt een klik en daar is ie dan echt gek op! hij staat zelfs voor de deur van een vriendin van mij, als ik er langs loop. ik zeg wel eens ;hij belt nog net niet aan.
Toch kan je deze dingen wel van een herder verwachten hoor, als ze goed sociaal worden opgevoed krijg je zulke honden.Alleen tegen vreemden zijn ze gereserveerder, en kijken eerst de kat uit de boom.
Heel veel plezier met de hond, en wil je zelf niet 1? voor jezelf?

gr jeanet

honden page profiel JapjesJapjes

honden foto van Japjes

ikzelf heb deze honden niet vrienden van ons hebben er twee een reu en een teef met de reu trainen ze veel.
zijn schatten van honden mijn kleine hondjes huppelen er gewoon onder door hihihi :-D

honden page profiel JonneJonne 3 doggies

honden foto van Jonne

Nou Jeanet, zoals jij het omschrijft is het ook precies! Want tegenover vreemde mensen kan het gewoon echt een rare hond zijn haha. Maar wij krijgen a.s. zomer onze eigen hond, alleen geen herder maar een border collie. Daar ben ik al mijn hele leven fan van. Er staat ook een herder op de planning, maar dan een Oud duitse herder. Wat je al zei over de nerveusiteit, klopt helemaal en daarom hebben we gekozen voor de ODH.
Bij ons in het dorp woont een vrouw en die fokt weleens met groenendaelers. Superlieve beestjes!
Heb jij ook fokplannen?

honden page profiel 3 doggies

Ik zou hem met alle liefde in huis nemen :-D Alleen mij man wil geen derde, na binky ziet hij dat niet zo zitten.

maar kan wel weer even een balletje opgooien, O-) hihi altijd blijven proberen natuurlijk :-)

honden foto van jeanet groenewoud en chico en chiara

aan jonne, nou een border is ook geweldig!! maar wel moeilijke honden hoor! weet waar je aan begint!!
en een oud duitse herder vind ik ook erg mooi!!
als je heel rustig met de groenendaelers omgaat dan zijn het geen zenuwpezen hoor. het ligt ook heel erg aan je zelf. maar voor sommige dingen kunnen ze wel zenuwachtig zijn ,m aar ja dat zijn wij ook he? bij de tandarts een examen enz. gr jeanet :-D

honden foto van jeanet groenewoud en chico en chiara

:-D Hoi, ik mag ook niet meer erbij hoor, en 2 is genoeg vind ik zelf ook.
gr jeanet

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Groenendaelers zijn het einde voor mij!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^