
Mijn honden zijn ferm gerust in anderen honden, dat weet ik wel zeker. (tenzij de oudste teef, die zou nog wel kattig durven doen naar andere)
Voorbij mijn teef geraken, wordt moeilijk; ze stelt zich in het deurgat en maakt geen plaats, staat er gewoon te staan. Meegemaakt in het dagelijkse leven, dus dat weet ik uit ondervinding.
Nu, het maakt haar niet de ultieme waakhond, ze blaft soms wanneer het niet nodig is 
en de mechelse herders niet het ultieme waakras, daarvoor bestaan er te veel verschillende soorten binnen het ras. Showlijn vb, jaag je zo weg.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke hond vinden jullie de beste waakhond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Nou jannette, om de BB nu de ultieme waker te nomen, pfffff, als ik op het kangal forum kom is dat de ultieme waker, als ik met mensen praat die kaukazen hebben is dat de ultieme waker, en als ik op een dobermann forum kom is dat de ultieme waker.
Vind het wel erg gemakkelijk gezegd dat het een ultieme waker is, daarbij, tegenwoordig koop je voor paar 10tjes een kruisboog en weg ultieme waker en er is niemand die daar op af komt, kruisboog is nagenoeg stil.
Het lijkt inmiddels wel een wedstrijdje wie de beste waker heeft, nou ik heb liever dat mijn honden gewoon aanslaan, en anders maar niet, als mensen al geen moeite hebben om mekaar overhoop te steken, nee ik hou liever mijn hondjes langer dan vandaag
3 doggies 
Beste waakhond: De mechelse herder
Beste veedrijver: De austrailan catle dog.
Beste Jachthond: Moeilijk te zeggen omdat:want er zijn heel veel soorten jacht en dus ook jachthonden in allerlei variaties.Staande honden hebben als specifieke eigenschap dat ze het wild opsporen en aanwijzen. Drijvende honden drijven het wild op. Retrievers apporteren het geschoten wild, vaak ook uit het water. Aardhonden zijn zo laag dat ze in holen kunnen kruipen en zweethonden kunnen goed een bloedspoor volgen. Dan heb je ook nog de windhonden,Jagen op zicht en worden gewaardeerd om hun snelheid.

@lisette,
was maar een geintje in zo verre,
vóór ons is het de ultieme waker,
voor iemand anders kan het een keeshondje zijn,
niet alles zó letterlijk nemen

Nou, onze Zorro is een stabij en hij begint al te blaffen als er een vlinder voor de deur langs vliegt. Hij hoort álles en blaft ook op álles.
(kan hem soms wel wurgen
)
Dus als waakhond, ja hij waarschuwt ons wel.
Maar de inbreker die het waagt om binnen te komen, zal meteen het balletje voor zijn voeten krijgen en de komende uren zoet zijn met spelen!!!
Onze Dobber daarentegen, zou die inbreker wel eens een flink stuk uit de kont kunenn bijten. Dobber is kruising mechelaar.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke hond vinden jullie de beste waakhond." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?