
60 Dagen drachtig en het hijgen is begonnen!
Gisteren slijmverlies, al een paar dagen onrustig, steun zoeken bij ons enz. Spannend hè!
Oh ja en ze geeft de hele nacht 'gegraven'. Hopelijk zet het door en anders hoop ik op een rustigere nacht dan de afgelopen nacht...
Ik weet van de anderen dat het best nog even kan duren...
ZUCHT!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spanning stijgt hier!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies Bij ons kwam het toch altijd binnen 24 uur nadat het grote graafwerk begonnen was...Oh jee, ik heb Bamse een keer onder de aanhanger van de buurman vandaan moeten halen, die vond dat een geweldige plek om de pupjes te baren.
En de hond van een vriendin van me had onder een boom zo'n hol gegraven dat mijn vriendin er rechtop in zitten kon!
Ik hoop voor je dat ze er voor de nacht zijn, dan moet je er nog wel bij slapen, maar dan is de rust tenminste weer gekeerd en kan je nog een redelijke nacht maken.
Spannend,
Hoort het hijgen erbij? eigenlijk ook weer logisch, het wordt toch allemaal moeizamer.
Succes, antoinet.

Ze is de hele nacht onrustig geweest. Graven, likken hijgen en trillen. Ze heeft zichzelf een uitgebreide wasbeurt gegeven. Ze wilde ook vaak naar buiten. We hadden de bench dichtgedaan zodat ze in haar werpkist zou blijven maar ze wilde toch echt in haar bench. (Ik hoop niet dat ze daar wil bevallen want dan kan ik er zo moeilijk bij!)
Nu heeft ze periodes dat ze rustig is en periodes dat het hijgen en trillen weer begint. Ze duikt steeds onder een matje weg met haar kop. Op het moment geeft ze gelukkig wel de voorkeur aan de werpkist.
Ons zoontje hebben we bij mijn ouders ondergebracht en alles staat klaar. Zelfs ons toiletpapier is voorzien van puppies
Ik hoop dat het persen snel beging want ik ben ontzettend nieuwsgierig (en ongeduldig)
3 doggies 
ja nu gaat het niet lang meer duren dat had die van ons ook van de week en met een paar uur kwam de eerst.
nou veel prezier zo hihi we zien de foto's
3 doggies Ha,ha, dan heb je hetzelfde merk w.c. papier als wij. Sinds pupkopers er eens wat van zeiden heb ik nooit meer ander papier gekocht.
Sterkte vandaag hoor. Gelukkig maar dat ze nu wel in de werpkist wil.
3 doggies 
Ben benieuwd Annika ! veel succes en zelf trachten rustig te blijven hoor !
je kan misschien zelf even mee in de werpkist gaan zitten, dan vinden ze het meestal toch wel fijn daar....
Groetjes Fabke

Ja, ze komt me nu halen als ik niet meer in de buurt van de werpkist ben
Ze snauwt onze (gecastreerde) reu enorm af. Hij blijft heel rustig en laat haar begaan. Leuk om te zien. Ik ben trots op hem!
2 doggies 
Wat een schat dat ze jou komt halen 
Haha wat lief van jullie reu!!
Hier is het dus ook erg spannend!
Heel veel succes alvast!

Ben benieuwd; klinkt wel hoopgevend dus, Veel succes vannacht! Ik kijk morgen gelijk weer of er wat te melden valt!

Ik hoop voor jullie dat het vanacht gaat gebeuren.
Veel succes met alles en ik hoop morgen goed nieuws te lezen

In andere topic gelezen dat je ondertussen 5 teefjes hebt. Gefeliciteerd. Ik vind het prachtige honden Weimaraners.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Spanning stijgt hier!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?