Homeopaat

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

? (Gast)

Hoor de laatste tijd vaak dat een homeopaat ook een goede optie kan zijn, vooral nu wij zoveel ellende hebben gehad met de dierenarts.
Maar wat doen zij precies? Staan jullie erachter? Is het verstandig en zal het resultaat geven? Wat zijn de kosten? Is er een homeopaat te vinden in de buurt?

Graag zou ik hier wat info over willen. Wie weet hier meer van af?

Bvd

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Homeopaat" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Machtel, Romeo en Luca +Machtel, Romeo en Luca +

honden foto van Machtel, Romeo en Luca +

Ik ken twee hele goede klassieke homeopaten, die
ik voor mijn jongens ingeschakeld heb.
De bekendste is Hildegard Dijkgraaf uit Lochem,
ook een hele goede is Monique Cornelissen van Inacht
Homeopathie in Eindhoven.
Een dierenarts bestrijdt de bv. exzeem met pilletjes
en zalven, een homeopathe kijkt naar de oorzaak.
Mijn Luca had meteen toen hij uit het nest kwam,
huid en darmproblemen.
Hij krijgt spuitjes, pilletjes, en uiteindelijk werd
het niet echt beter.
Met homeopathie gingen we terug naar de oorzaak,
zijn darmen en door de darmen die niet goed hun
werk deden, kreeg mijn boy huidproblemen.
Toen Luca werd behandeld voor zijn rechterachterpoot,
die uit elkaar was getrokken door een pitbullachtige,
had hij het slot op de knie, geen spierweefsel meer,
en de da zei me dat we ermee moesten leven.
Hildegard zorgde ervoor dat mijn boy zijn poot weer
gebruikte, het slot van de knie haalde en binnen een paar maanden nieuw spierweefsel opbouwde.
De da kon het niet geloven.
De da is ook heel duur, ik vind homeopathie wel meevallen, qua kosten.
Homeopathie moet gewoon onder begeleiding, niet zelf
een potje halen bij de reformzaak, want dat helpt meestal niet echt. Met consequent ingenomen middelen,
met exact de goede dosering, ben ik ervan overtuigd dat het helpt.
Waar woont u, waarschijnlijk is er bij u in de buurt
wel een klassieke homeopaat, misschien zelfs opgeleid
door Hildegard.
Een dure dierenarts zonder resultaat is in mijn ogen duurder dan homeopathie dat wel helpt.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Een klassiek homeopaat kijkt naar de hele hond (een holistische manier van kijken). Dit betekent dat er meer wordt gekeken naar de oorzaak van klachten en de combinatie van klachten. Een dierenarts behandelt vaak de klacht, bijv. met een spuit/medicatie/anti-biotica/dieetvoer, maar kijkt niet altijd verder naar de oorzaak van de klacht. Een homeopaat heeft ook wat meer natuurlijke middeltjes die het immuumsysteen niet aantasten. Soms werkt het wel, soms niet.

Waar wonen jullie in de buurt?

? (Gast)

Wij komen uit Denbosch. Eindhoven zal het proberen wel waard zijn, maar mijn hond trekt het niet in de auto. Hij wordt helemaal gek. Maar goed, als het niet anders is wil ik het toch wel proberen. Vooral ivm de middelen die het immuunsysteem niet aantasten omdat hij al niet veel meer mag hebben. Heb de namen van de homeopaten genoteerd!

Bedankt allebei!

honden page profiel Machtel, Romeo en Luca +Machtel, Romeo en Luca +

honden foto van Machtel, Romeo en Luca +

Beste Gast, mocht het zo zijn, dat uw maatje
niet goed met de auto kan, kunt u bellen en dat uitleggen.
Inacht Klassieke homeopathie Monique Cornelissen
Mirabelweg 24
5632 PC Eindhoven 06 - 13582946
[email protected]
Ik zou wel als u haar belt, even de gegevens
op papier zetten, zodat u niets vergeet.
Wanneer het begonnen is, zijn eetpatroon, wat hij
van de da heeft gehad, zo'n beetje zijn geschiedenis.
Ook wat u meldt over het immuumsysteem.
Homeopathie tast dit niet aan, maakt het alleen
maar beter, als de middelen beginnen te werken.
Want als je belt, vergeet je vlug wat.
Homeopathie gaat terug naar de oorzaak van de klachten.

honden page profiel ******

honden foto van ***

beste voor alles en hoop dat je vind wat je zoek liefs Rina & Alexander en likje en pootje van Turbo en Diezel :-D

honden foto van *Laurette & Xena & Boomer ** Ares & Biggels R.I.P

ik gebruik geen homeopatie...maar kan best jullie reactie begrijpen...en vind het heel tof te lezen :-D

ik gebruik aromatherapie voor ongemakken kwalen zoals oorontstekingen en spijverteringproblemen en pijn aan staart en epilepsie aanvallen,verwonden aan de potten enz..., heb er al hele mooi resultaten meebehaalde; aromatherapie gaat ook terug naar de oorzaak van de klachten.Het is ook een alternatieve geneeskunde waar je veel gebruik van kunt maken voor zowel dieren als mensen

stralende groetjes Laurette

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Gast, ik weet niet of je al een adres gekrgen hebt..

Ik heb hier een lijst met afgestudeerde studenten van de opleiding in Lochem..

Ik laat mijn honden al meer dan 20 jaar behandelen met klass.vet. homeopatie..
En kom nooit bij een dierenarts...

Er is vast een klas.vet. homeopaat op redelijke afstand van jullie te vinden..

Wil je meer info. stuur mij dan een persoonlij berichtje..
Dan kan ik kijken voor iemand in jullie buurt..

Ik hoop je te lezen..

Lieve groet, Ilja

? (Gast)

@ Laurette, bedankt voor je reactie maar hoe kom ik aan aromatherapie als ik daarvoor zal gaan. Wil namelijk nog het een en ander uitzoeken.

@ Ilja, wat lief van je dat je wilt kijken naar iemand bij ons de buurt.
Ik ga eerst wat meer info opzoeken over de homeopathie. Aangezien wij een hondje hebben met aparte kwaaltjes en aandoeningen wil ik eerst goed uitgezocht hebben wat de beste manier is.
Als ik meer weet zal ik je zeker een persoonlijk berichtje sturen :-)

Ik dank een ieder voor de reacties

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**


Hallo gast,

Je kunt op mijn site lezen over klass. homeopatie..

http://iljasterre.come2me.nl/

Lieve groet, Ilja

honden foto van *Laurette & Xena & Boomer ** Ares & Biggels R.I.P

hallokes Gast,

ga je een paar linken geven.

je moet eerst weten dat aromatherapie 2 strekkingen heeft de franse die werken kwaal gericht en de engelse die gaan voor het goed gevoel...qua de 2 strekking werken met het aromakruis maar de franse meer intenser bij ons wordt het aromakruis nog eens onderverdeeld dus de franse zijn meer op de hoogte van de inhoudstoffen qua etherische olie dan de engelse...omdat wij een analyse aanvragen voor het betreffende flesje.

de linken zijn van de aromatheek de franse strekking
ik zou zeggen neem een kijkje en lees. voor verdere info kun je altijd terecht bij Annette...of via het forum.

www.aromatheek.be

www.aromatheek.be/distillatie.php

www.aromatheek.be/kwaliteitseisen.php

www.aromatheek.be/gebruik.php

dan nog een site met veel informatie en een forum er is ook een therapeutenlijst waar je inlichtingen kunt bekomen. maar deze site is meer op z'n engels dan op z'n frans.

www.aromatherapie-info.nl/forum/default.asp

succes...zijn er nog vraagje hoor ik het wel :-D

stralende groetjes Laurette


honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Mijn sheltie is indertijd door een klassiek homeopathisch dierenarts behandeld voor haar gedragsproblemen. Ik ben naar een homeopaat gegaan, omdat ik zelf ook onder behandeling stond bij iemand die ook met homeopathie werkte en ik wou het ook voor mijn hond proberen.
Bij mezelf zowel als bij mijn sheltie heeft het geweldig goed werk gedaan. Ik was er zo van onder de indruk dat ik daarna zelf twee cursussen homeopathie voor huisdieren heb gevolgd.

Dus ja, ik vind het zeker een goede optie. De homeopathie pakt de kwaal niet aan, maar de oorzaak van de kwaal en daarom helpt het vaak blijvend heel goed.
In de homeopathie wordt naar het complete wezen gekeken, niet alleen naar de kwaal of het probleemgedrag van dat moment.

Neem een eenvoudige kwaal als wagenziekte. Van de dierenarts zou je een pilletje voorgeschreven krijgen wat helpt tegen misselijkheid. De hond is niet meer misselijk, maar vindt het waarschijnlijk nog steeds eng in de auto, omdat hij de auto verbindt met zich ziek voelen. Geef je geen pil dan komt de kwaal onmiddelijk weer terug.
Een homeopaat kijkt eerst wat het gedrag van de hond in de auto is. Gaat hij piepen, gaat hij janken, of ligt hij juist als een dweil erbij, bewegingloos van ellende? Geeft hij over, kwijlt hij alleen? Voor het totaalbeeld schrijft de homeopaat een middel voor, dat gebruik je zo'n twee maanden en na die twee maanden heeft je hond nooit meer last van wagenziekte.

honden foto van *Laurette & Xena & Boomer ** Ares & Biggels R.I.P

men linken werken niet...sorry :'(

ga even terug proberen...

http://www.aromatheek.be

http://www.aromatheek.be/distillatie

http://www.aromatheek.be/kwaliteitseisen.php

http://www.aromatheek.be/gebruik.php

http://www.aromatherapie-info.nl/Startpagina/startpagina.html

hopelijk is het nu in orde ben nog zo lang op dit forum...sorry voor het ongemak ;-)

? (Gast)

Bedankt allemaal! Ik zal alle links rustig bekijken en zoeken naar de beste optie. Wat lief van jullie!

En Ilja, wat een leuke site!

Bedankt! Ik waardeer het enorm!

honden foto van *Laurette & Xena & Boomer ** Ares & Biggels R.I.P

sorry ga even terug proberen...met dezelfende tekst waar ik meebegonnen ben...

hallokes Gast,

ga je een paar linken geven.

je moet eerst weten dat aromatherapie 2 strekkingen heeft de franse die werken kwaal gericht en de engelse die gaan voor het goed gevoel...qua de 2 strekking werken met het aromakruis maar de franse meer intenser bij ons wordt het aromakruis nog eens onderverdeeld dus de franse zijn meer op de hoogte van de inhoudstoffen qua etherische olie dan de engelse...omdat wij een analyse aanvragen voor het betreffende flesje.

de linken zijn van de aromatheek de franse strekking
ik zou zeggen neem een kijkje en lees. voor verdere info kun je altijd terecht bij Annette...of via het forum.
http://www.aromatheek.be
http://www.aromatheek.be/distillatie.php
http://www.aromatheek.be/kwaliteitseisen.php

dan nog een site met veel informatie en een forum er is ook een therapeutenlijst waar je inlichtingen kunt bekomen. maar deze site is meer op z'n engels dan op z'n frans.

http://www.aromatherapie-info.nl/forum/default.asp


"hopelijk" is het me nu geluk :-D

succes...zijn er nog vraagje hoor ik het wel

stralende groetjes Laurette

honden page profiel Ingrid & SachaIngrid & Sacha

honden foto van Ingrid & Sacha

Hoi, mijn pup van 5 maanden is reeds van haar eerste autorit wagenziek, ze kwijlt de hele auto onder en uiteindelijk braakt ze alles uit. Ik heb reeds enkele middeltjes gebruikt waaronder Cerenia en Cocculus (homeop.), het eerste is heel duur, per autorit 10 euro, tweede helpt niet, en nu heb ik cocculus homaccord (homeop.), dit ben ik nu preventief reeds 4 dagen aan het toedienen (5druppels 3x/dag), morgen nemen we Sacha opnieuw mee met de auto, naar de hondenschool en kunnen we testen of dit laatste middeltje helpt?! Heeft er iemand nog andere tips of medicatie? Ik doe alles wat ik moet doen in de wagen, rustig rijden, niet te snel, geen harde muziek, niet roken, raampje open en noem maar op, dus die tips helpen al niet meer.
Doei
Dog-lover

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Homeopaat" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^