
Een vreselijk incident in Oostenrijk, met wellicht gevolgen voor regels omtrent honden aldaar. Niet echt een topic "gezellig praten", maar kon zo gauw geen betere vinden.
WENEN - Twee rottweilers hebben in Oostenrijk de bejaarde moeder van hun baasje aan stukken gescheurd. Dat meldden Oostenrijkse media vrijdag.
De agressieve honden vielen de 78-jarige vrouw donderdagavond aan in de werkplaats van het dakbedekkersbedrijf van haar 55-jarige zoon in de plaats Lassee.
Een 30-jarige vrouw die de rottweilers zou uitlaten, vond de zwaar toegetakelde en hevig bloedende vrouw. Het slachtoffer overleed korte tijd later aan haar verwondingen.
De honden zijn direct afgemaakt. Het is onduidelijk waarom ze de vrouw hebben aangevallen.
Vierde incident
Het drama in Lassee is al het vierde zware incident met honden in vijf maanden tijd in de Oostenrijkse deelstaat Neder-Oostenrijk. Twee daarvan kenden een dodelijke afloop.
http://www.nu.nl/buitenland/2177969/rottweilers-verscheuren-moeder-baasje.html
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over ""Rottweilers verscheuren moeder baasje"" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Dit is een aantal jaren geleden bij ons in de buurt ook gebeurd, het vermoeden is er dat die man een epileptische aanval heeft gehad en de rottweilers daar misschien op reageerde.
3 doggies 
Het is wel opvallend dat, nu het Rottweilers zijn, het ras ook maar even vermeld wordt in het bericht.
Stemmingmakerij, vind ik het.
3 doggies 
Ik vind dit soort berichten altijd een beetje "verdacht". Later blijkt het toch vaak net even iets anders te zitten.
Die honden vallen heus niet zomaar iemand aan die ze alle dagen uitlaat. Klopt iets niet....
3 doggies 
Oeps, verkeerd gelezen.
Toch vallen honden niet zomaar iemand aan. En dan nog zo erg dat ze eraan overlijdt. Ik geloof eerlijk gezegd dit soort berichten niet erg..
3 doggies 
denk dat die vrouw die de 78 jarige vrouw aantrof daar anders over denk.
Natuurlijk moet er beter onderzoek geleverd worden, maar dat ze is aangevallen door haar eigen honden is duidelijk. Wat aanleiding/oorzaak was, daar ben ik ook nieuwsgierig naar.
3 doggies 
Je weet niet wat er precies gebeurt he.. dat is de ellende..
Mijn Biko valt echt niet zomaar aan, is een sociale hond, maar hij gaat grommen als een dronken iemand hem of mij benaderd, of zelfs aan de overkant loopt...
Dat zwalken, de geur, de onvoorspelbaarheid denk ik, dat vind hij gevaarlijk/eng. Als zoiemand ineens op hem af zou komen, of in huis zou komen, dan zou hij echt weleens goed uit kunnen vallen.
Verscheuren is dan wel weer even iets anders natuurlijk..
Een vrouw die al op de grond ligt verder aanvallen en verscheuren is geen normaal gedrag.. ja.. als het een prooidier was geweest..
Maar het is een verhaal, je kent de omstandigheden niet, de honden niet, de vrouw niet..
Dus eigenlijk is er niets van te zeggen. Behalve dat het heel triest is natuurlijk..
3 doggies 
Valt me ook op dat nu.nl niet eens een foto van een kwaaie Rottweiler kon vinden.
Wat je nu ziet is een DA die gebitscontrole doet.

Bah wat vreselijk!
Zo'n eerste bericht klinkt altijd heel anders dan de berichten die gaan volgen na een onderzoek.
De honden stonden blijkbaar in de werkplaats van hun baasje, hun erf. Ik wil geen verklaring gaan verzinnen, maar een hond doet dit natuurlijk niet zomaar. Als die Rottweilers als waakhond werden gebruikt dan kan het best zijn dat de vrouw als indringer werd gezzien.
Maar dat is natuurlijk gissen. Die man moet zich vreselijk voelen, dat zn egen honden zn moeder hebben doodgebeten.
3 doggies 
De vorige keer in Belgiƫ was toch ook een vrouw aangevallen door de honden van hun zoon? Die vrouw was dement en mishandelde de dieren. De zoon was even een boodschap doen en die vrouw was al zo dement dat ze de winkel op stelten zette...
Rare situaties kunnen tot rare reacties van dieren leiden.

Klopt Wilma,
dat bedoel ik ook met dat het 1e bericht heel erg overkomt als rothonden, agressieve rottweilers enz.
Maar dan achteraf bljkt dat ze bijv. werden mishandeld....
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over ""Rottweilers verscheuren moeder baasje"" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?