hallo,
mijn vriendin heeft een engelse cocker die nu 8 maand oud is.
ze kon de eerste 8 maanden niet weerstaan aan zijn schattige snoet en zels als hij "stout" was geweest vond ze het moeilijk om het te "straffen".
nu zijn we een beetje radeloos want het is niet meer te doen. "Jack" is nog steeds niet zindelijk, gisteren ging ik 15 minuuten wandelen met hem en toen hij terugkwam poepte hij in de keuken. toen ik deze nacht thuiskwam na het werk was hij in de kamer binnengedrongen had daar alle kleren in het rondgesmeten, de bloemen kapot gebeten samen met nog een paar spullen en het bed ondergepist en een stuk van de vloer losgepeutert.
anders is het zeer lief en zeer aanhankelijk, ook als we hem los laten lopen op het strand en hem terugroepen komt hij onmiddelijk terug. hij gaat zitten als we het zeggen en geeft zelfs pootje.
sorry voor het lange verhaal maar ik hoop toch dat er meerdere reacties komen met tips en meer.
vriendelijke hondengroetjes
Ben Van Rijsselberghe
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "opvoeding engelse cocker help!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Hoi,
Ik denk dat een cursus idd wel uitkomst kan bieden.
Je zal intensief met hem aan de slag moeten om slechte gewoontes af te leren, maar dat kan ik je ook niet zo uitleggen. Maar hij is nog jong, dus dat komt best goed.
Toen jack van alles kapot had gemaakt, is hij toen lang alleen geweest? want dat zou ook door verveling of stress kunnen zijn.
Alleen zijn moet je langzaam opbouwen en geef hem dan wat te doen, zoals bv een kong waar wat lekkers inzit, zodat hij daar even zoet mee is.
3 doggies 
hey,
cockers zijn errug ontdeugend en kunnen je tot het uiterste drijven... Jullie moeten gewoon doorgaan met prijzen buiten als hij zijn behoefte doet en binnen hielp het bij timo wel om het zoveel mogelijk in de bench te doen als we weggingen en als we thuis waren alleen in de woonkamer (1 vertrek). En flink consequent zijn, maar ook niet te streng, want dan doen ze helemaal niks meer voor je... haha maarja die snoetjes he
dan smelt je al snel.
3 doggies 
Een hondenschool lijkt mij een goede optie...
Als ik het goed begrijp heeft de hond gesloopt tien hij alleen was..
Dus de hond kan niet alleen zijn..
Dan wordt het tijd dat er aan gewerkt gaat worden..
Ik zou een bench in huis halen en alle maaltijden die de hond krijgt worden in de bench gezet de komende week...
Een hond kan NIET zo maar alleen gelaten worden hé..
Dit moet 'stap voor stap' aangeleerd..
Als je meer wilt weten dan kan je zowie zo meer in de encyclopedie vinden..
Een gedragstherspeut is misschien ook een optie..
Succes, lieve groet, Ilja
alvast bedankt iedereen voor de snelle reacties, die encyclopedie lees ik zeker wel eens door.
die bench komt er ook, kunnen we gratis ophalen bij een nicht.
toen ze haar hondje had gekocht had ze nog een job waardoor ze geen 40 uur moest werken maar ze is onlangs verandert naar een job in de horeca, waardoor een hondenschool ook zeer moeilijk wordt wegens tijdsgebrek.
We gaan wel meerdere malen in de week grote wandelingen maken op het strand of in het bos waardoor hij zich toch makkelijk kan uitleven.
alle vrije tijd kruipt momenteel in Jack waar we alle 3 geen probleem mee hebben 

Sorry maar dat snap ik niet 40 uur werken en dan in de vrije tijd geen tijd over om je hond goed op te voeden waarom heeft ze dan een hondje gekocht ? deze cocker heeft een consequente opvoeding nodig en veel begeleiding anders zal hij er nooit komen en dat vind ik zo erg het proper worden kan je alleen maar leren dor er veel mee bezig te zijn en hem uitbundig te belonen dat hij zijn vuil buiten doet .En die spullen kapot doen doet hij waarschijnlijk uit verveling als hij meer afleiding krijgt gaat het waarschijnlijk veel beter gaan .Heeft je vriendin niemand waar ze haar hondje kan doen als ze gaat werken ? ik ben er zeker van dat dit kan goed komen als dat cockerke goed begeleid wordt ! ik wens je vriendin veel succes toe met het heropvoeden van haar maatje .

Hallo Ben..
Ik mag toch hopen dat de hond nu niet in de bench word gezet voor uren en uren in zijn uppie..
Want dat is NIET de bedoeling van een bench..
Een bench moet een veilig slaapplekje zijn en geen opsluit/strafkooi...
Als de hond niet alleen kan zijn, wat ik vermoed, dan helpt een lange strand wandeling niet..
Het alleen zijn moet per seconde opgebouwt worden thuis..
En in de tussentijd mag de hond NIET alleen zijn...
Laat je de hond wel alleen; dan zal zijn trauma voor alleen zijn alleen maar erger worden..
Ik begrijp eerlijk gezegd niet hoe iemand een hond kan nemen als je 40 uur werkt..
Een tussenoplosing is een crech te zoeken zoals er voor kinderen is..
Een oppasadres voor als je vriendin werkt..
Groet, Ilja
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "opvoeding engelse cocker help!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?