
Bedankt voor jullie lieve reacties
Ik ga hem zeker verwennen vandaag en ik hoop ook dat hij snel opknapt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kunnen jullie mij aub helpen!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Waar zat die ontsteking als ik vragen mag? Als het in zijn kaak zit, zou ik toch even vragen om een goed Abk-tje en eventueel een pijnstillertje met ontstekingsremmers er in. Die prikken blijken niet te helpen tegen ontstekingen in de kaak. Tenminste dat is wat mijn DA vertelde toen onze Flos laatst zijn hele snuit dik en krom had. Ik kreeg een ABK-tje voor 10 dagen en binnen 2 dagen zag je de zwelling al dunner worden. Ik hoop dat Diego heel snel opknapt, zodat hij kan gaan genieten van zijn nieuwe huisje! Beterschap voor je nieuwe maatje
Groetjes Monique

@Monique
De ontsteking zit in zijn wang.. hij heeft vanmorgen de antibiotica spuit gehad en de DA wil eerste zien hoe hij daarop reageert, daarom moet ik morgen middag terugkomen als die niet geholpen heeft gaat hij verder kijken.Pijnstiller heeft hij gehad middels een injectie.
3 doggies 
ach arme Diego nog maar pas in je nieuwe huis en dan al zo ziekjes, heel veel beterschap en dat je snel weer opknapt
Aww. Arme Diego.. en het is toch zo'n mooie hond heh?
Misschien moet ie zo'n roodkapje sjaal om met ijs erin zoals je vroeger zag.
3 doggies 
wens je heel veel beterschap met je hondje, Mijn mix had ook idd. hoge koorts, en moest terug komen, maar tis goed gekomen met de antibiotica.
verwen hem maar lekker met wat knuffels
3 doggies 
Heb je geen pilletjes gehad???
mijn mixje kreeg bij de DA een antibiotica prik maar ook pilletjes mee voor 10 dagen,moest de volgende dag pas met de pilletjes beginnen en de volgende ochtend moest ik terug voor controle, en na 10 dagen weer even.
3 doggies 
Antibiotica is tegenwoordig echt goed spul, Wilma.
Wat heb je gehad?
Synulox
Dat is de atoombom onder de antibiotica.
Maakt alles dood.
(Ook de goed bacterietjes, dus bereid je voor op wat diarree).
Alles komt wel voor elkaar.
Verwen hem maar lekker, daar knapt ie ook van op.
(En zo niet, dan geniet hij er toch van
)
3 doggies 
Ach arme Diego!
Ik hoop dat hij snel opknapt!
41 graden koorts is niet mis...
STERKTE en BETERSCHAP voor hem!

@Sandra nee ik heb nog geen pilletjes mee gehad ik denk als die antibiotica spuit aanslaat,dat ik morgen wel mee krijg.

@ Menno
Ik weet niet wat hij gehad heeft,ben ik eigenlijk helemaal vergeten te vragen, want Diego was onrustig bij de dierenarts. Maar ik zal het morgen is vragen.
Ik heb vanmorgen naast hem gelegen op zijn kleed hahah,en volgens mij vond hij dat wel gezellig want zijn linker voorpoot sloeg hij over mijn schouder
3 doggies 
ben hier nu pas terug, en kon dus ook niet eerder reageren Wilma, sorry hoor !
heel veel beterschap voor Diego, arme vent...Hoop dat de inspuiting helpt en dat je anders maar snel een kuurtje krijgt want zoveel koorts moet er echt wel voor zorgen dat ie zich beroerd voelt
verwen hem maar lekker hoor en hopelijk gaat het snel de goeie kant uit !
liefs Fabke

Diego voelt zich al een stukje beter.. Hij blaft weer en hij heeft vanmorgen weer gegeten
Zijn wang is ook wat dunner geworden,maar ik ga gewoon vanmiddag om 13:00 naar de DA toe.
Ik lig nog steeds op de bank
En gister ben ik even met mijn dochtertje wezen shoppen en ik kwam terug en toen vertelde mijn vriend hij had de hele tijd zachtjes liggen janken en ik kwam terug en het was over.
Dus Diego word echt mijn mannetje..
3 doggies 
Gelukkig dat diego zich weer beter voelt..
is toch altijd naar als je hond zich slecht voelt en je eigenlijk niks kan doen.

Kom net van de Da af. en Diego heeft gelukkig gen koorts meer.Ik heb antibiotica mee naar huis gekregen voor nog 5 dagen 2 tabletten per dag.
We kwamen de kamer uit en in de wachtkamer zat nog een duitse dog.. Die vlogen meteen op elkaar af om te spelen. is maar goed dat de wachtkamer zo groot is
De wang was idd dunner geworden. dus nu moet het per dag beter met hem gaan. En dat geloof ik ook. hij begint weer te knuffelen en me achterna te lopen dus dat zit wel goed.
3 doggies 
Fijn dat het beter gaat met Diego. Verwen hem maar lekker. Beterschap verder.
3 doggies 
Hoi Wilma
fijn dat de medicatie aanslaat
hoop dat hij gauw weer de oude is
geeg hem maar een dikke knuffel van ons
3 doggies 
Super dat het weer beter gaat.
Wat een geweldig nieuws

En wat lief die poot over je heen als ik dat gezien had of mee gemaakt had smolt ik weg
Alhoewel ik dat met Django al meegemaakt heb 
Maar Maya is zo druk ahahahaha
Doe je Diego een super dikke knuffel van me?

Groetjes Natasja
3 doggies 
Nou, kijk eens aan!
Goed nieuws.
He, ik zei het je toch?
(Dat verwennen mag nu nog steeds, hoor)
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Kunnen jullie mij aub helpen!!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?