
Na 4 jaar! is het uiteindelijk zo ver!
Mijn hond ging met de bal spelen!
Echt ik ben zo trots en blij! Ze pakte hem uit zich zelf, kwam hem brengen en toen ik hem gooide ging ze er achter aan en kwam hem weer terug brengen!
Ik kon wel janken zo blij was ik!
Vroeger is zij gestraft voor spelen dus het heeft me letterlijk 4 jaar (zolang heb ik haar) gekost om dit weer aan te leren!
Uiteindelijk is het ballentje gesneuveld want slopen zit er beter in dan spelen maar ze heeft het wel 5 minuten volgehouden!
Ik heb een filmpje gemaakt maar het is zo donker dat je het niet ziet. Dus morgen weer proberen en hopen dat ik dan wel een filmpje kan maken!
groetjes van het trotse baasje van kaily!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Uniek moment!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
wat fijn
wat een geweldig moment!
ik hoop zóó dat ze nog meer gaat spelen 
wat erg dat ze vroeger zo is gestraft...
hoe kan iemand dat nou doen!!??
3 doggies 
Wat moet dat een heerlijk gevoel geven gerdine. Super hoor! Ben blij voor je / jullie!

Ja uma ik weet het ook niet, die vorige baas was een barbaar! Ze mocht alleen werken en verder lag ze aan de ketting op het terrein. Uiteindelijk is ze weg gelopen en toen vond ik haar
Ja heerlijk gevoel inderdaad Kimeta!
3 doggies 
O wat bijzonder! Kan me voorstellen dat je wel janken kan. Maar dan wel van geluk he?!
Wat zielig dat Kaily vroeger gestraft is voor spelen. Wat voor zieke geest doet zoiets. Gelukkig voor haar is ze nu bij jou
3 doggies 
HOERA
Goed dat je zo doorzet!
Fijn dat ze het nu eindelijk durft na 4 jaren oefenen!!(het angst gedrag eruit te krijgen,en dan zijn er mensen die zeggen dat een hond geen geheugen heeft)
Nogmaals HOERA!!
Groetjes Soraya&Mila
3 doggies 
@Gerdine, wat erg voor haar! alleen maar werken en aan een ketting liggen?? echt schandalig!!
3 doggies 
Leuk zeg!
Hopelijk is je hond het al gauw volledig vergeten dat spelen geen straf is!

Ja Uma, gelukkig wel!
En blaffen werd ze ook voor gestraft, dit weet ik omdat ze de eerste keer blafte hier(na 1 jaar hier) en toen dook ze meteen in elkaar en ging trillend in een hoekje zitten. Toen heb ik haar uitbundig beloont en sinds dien durft ze weer te blaffen. (na een paar keer goed belonen natuurlijk:P)
Dus de aanhouder wint! Ook al duurt het 4 jaar :P
3 doggies 
Super Gerdine. Dat zal een fijn gevoel wezen denk ik zo. Ik hoop dat ze de smaak te pakken heeft
Goed van je dat je zo doorgezet hebt.
Groetjes, Marleen

Ach ja door gezet, Ik blijf gewoon steeds speeltjes en ballentjes gooien en ook steeds naar de dierenwinkel om te kijken of er iets hangt wat ze wil hebben. Maar tot nu toe eigenlijk geen intresse.
Ze ging wel eens de bal pakken of een speeltje maar eigenlijk alleen maar om te slopen. Als je het dan afpakte en weg gooide dan liet ze het liggen..
maar nu kwam ze hem zelf brengen!
Misschien helpen mijn oppashondjes wel goed mee, want ze is ook een stuk liever naar andere honden geworden door mijn oppashondjes!
Het was dus een goeie zet die oppasservice, in het begin twijfelde we nog omdat ze soms honden niet tolereerd maar nu blijkt het alleen maar goed voor haar te zijn!
groetjes

Ze ligt nu trouwens hard te snurken. Geloof dat het voor haar ook een vermoeiende ondekking was:P Ze moest goed nadenken dus nu slaapt ze :P
3 doggies 
GEWELDIG!! Kan me voorstellen hoe fijn dit voor jouw en haar is!
Geniet er maar van...

Nou mensen heb een filmpje! Je hoort wel aan mijn stem hoe blij ik ben.. Hij is trouwens niet helemaal duidelijk omdat kaily achter de tafel langs loopt maar toch! Je ziet ook haar enthousiasme. Alleen wil ze de bal nog niet helemaal geven.. :P

Fijn hoor dat ze nu eindelijk toch een balletje als "leuk" gaat ervaren. Geniet er maar van
Groetjes Monique
3 doggies 
Tof zeg
Kan me niet indenken dat Binky bang voor speeltjes en dan met name balletjes zou zijn.
Hij word al gek als ik zeg "waar is de bal"
Maar gaat met Kaily vast ook helemaal goed komen, alleen dat loslaten he 

Ja ze laat hem wel los hoor, ze vind het alleen niet leuk. Maar zodra ze er weer achteraan mag vind ze het weer leuk. Ze snapt nu wel dat ze hem weer terug krijgt haha!
3 doggies 
Jij hebt ook al een hond die dus met de bal speelt 
Leuk zeg!
Go Go Kaily met die bal 
3 doggies 
Hoi gerdine
Knap hoor kaili gaat de bal al echt halen he
Kan begrijpen dat je trots ben
Meschien is mijn volgende filmpje ook wel dat taat hem gaat halen
Ik ga door met oefenen hoor
Liefs joke
3 doggies 
Geweldig zeg, wat heerlijk om te zien dat kwispelstaartje. Tis toch verschrikkelijk dat honden bang zijn om te spelen
3 doggies Wat leuk! Gefeliciteerd!

Ik zit nog te glunderen hier! elke keer als ik hem nu weg gooi gaat ze er achter aan! Super!
Dit is het ballentje nu trouwens:

Stof was er al een tijdje af hoor..
3 doggies 
he gerdine super
wil wel geloven dat je bijna wel kunt janken,en dat geven zal nu ook wel lukken
gr liesbeth
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Uniek moment!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?