Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lotgering besteld =D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Oh nog 1 vraagje trouwens, wij krijgen een border collie. Enig idee hoeveel kratten er dan doorheen zullen gaan als deze eenmaal volwassen is? Ben ik wel nieuwsgierig naar...
3 doggies 
Wij voeren het hier nu ook sinds een maand..
Ik had ook zo'n 55 kilo besteld en €10 bezorgkosten.
De heren hier eten het wel maar het gaat niet zo snel als de AHV Breda, ik vermoed dat dit door het schapenvet komt.
Ik merk wel dat het verharen minder wordt.
De volgende keer neem ik maar een andere smaak kijken of ze dat lekkerder vinden, en afwisselen zullen ze ook geen ramp vinden.
@Jonne, hoeveel je moet voeren is moelijk te zeggen.
Hier krijgen er 3 maar een half pakje per dag (en wat brokjes) en twee een hele.
Even uittesten dus.
3 doggies 
Jonne, Bodhi krijgt 500 gram eten per dag. Als hij 25 kilo weegt, zal hij dit ook eten (2%). Een teefje wordt bijna nooit 25 kilo, meestal tussen de 15 en 20 kilo. 500 Gram per dag is zo'n 15/5.5 kilo per maand. Dus met 1 krat doe je meer dan een maand.
3 doggies 
ben net even op de site wezen kijken.. en ik vind het zo jammer dat wij nog geen 2de vriezer hebben.. ik kan dat nu echt nog niet kwijt zoveel vlees...(tenzei we alles voor onszelf eruit halen maarja)
je kan niet verschillende smaakjes door elkaar bestellen he???
ik voer hier nu naturis en haal dit bij een afhaal adresje. is op zich prima.en zelf vind ik het erg fijn dat ze niet elke dag het zelfde eten... maar ik hoor iedereen zo blij over lotgering dat ik ook wel nieuwschierig ben geworden...
heb toevallig een verkoop adresje gevonden bij mij om de hoek. dus ik hoop dat zei ong. dezelfde prijzen heeft als lotgering zelf.

@ Jonne, ze zeggen 1% a 2% van het lichaamsgewicht als ze volwassen zijn. Mijn aussie word met 2% echt te dik
Dus die heeft nu minder als 1% (ze hebben 's ochtends een geperste brok
) en dan blijft hij mooi op gewicht. Ik verdeel 1 rol (500g) vlees per dag over de jack russel en de aussie. De aus krijgt 2/3 en de jack russel 1/3. Als de brokjes op zijn ga ik daarmee stoppen dus dan krijgt hij natuurlijk wel meer als 1%
. Maar ik doe nu dus 36 met 1 krat voor de 2 hondjes
@ Monica. Je kan in overleg wel verschillende smaken krijgen hoor
Ik doe soms een half krat totaal voer en de andere helft met lamsvet en pens. En ze kunnen volgens mij nog veel meer leveren als je zelf wilt samenstellen volgens mij
Ik zou ze anders gewoon even bellen kun je ze alles vragen

Je kunt bestellen per halve krat.
Casper krijgt nu 1,4 procent per dag ( is 1 pakje) Hij is wel wat afgevallen maar hij krijgt nu tussendoor gewoon wat extra's een keer een verse kluif, stukje fruit, wat brokjes in zijn bal, gevulde kong etc, blikje tonijn, wit visje oid. Vindt het anders zo'n geklieder worden om een pakje in stukjes te gaan zagen....

@ Amber Dank je wel voor je antwoordt, en je link en ga direct even kijken, ken alleen vleesmix,carnibest ect, lijkt me dus heel goed zoals je het beschrijft.
groetjes,
Joke.

Heb de site bekeken en het ziet er goed uit
maar je moet er gelijk een heel krat bestellen??? Jammer want ik wilde het graag uit proberen, Akyra weigert op dit moment al haar KVV, af en toe wil ze iets en weet dus niet of ze het lust, ze at tot voor kort vleesmix van de Lupa maar ook dat weigert ze nu, denk door het heimwee naar haar maatje, dus weet eigenlijk niet wat ik moet doen want op dit moment kan ik dus iedere maaltijd weg gooien en ben eigenlijk een beetje einde raad want ze valt zo enorm af.
groetjes.

Ik heb ook even gekeken bij hun op de site maar het ziet er goed uit.
Alleen is de lams met rijst ook een totaal/compleet voer dat staat erniet helemaal duidelijk bij.
En kun je ook kleinere hoeveelheden bestellen of gaat het per krat.
Ik hoor graag van jullie
Groetjes Sandra
Je kunt ook een half krat bestellen.
En Sandra lam/rijst is ook een compleet voer.
Ik voer ook van Lotgering as donderdag komen ze weer 12 kratten bezorgen, ben ook een klein verkooppunt.
Joke zit erbij jou niet een verkooppunt daar kun je wel losse pakjes halen.
Groetjes

Heb net een mail teruggekregen. Is "maar" 8 euro bezorgkosten dus valt me erg mee...
Stond ook nog een tip in:
"Nog even een tip, geef NOOIT brokken en vers vlees door elkaar.
Dit kan gevaarlijk zijn voor de pup".
Bedoelen ze dan echt brokken en vlees door elkaar gehutseld of brokken en vlees op dezelfde dag??
Dacht namelijk gelezen te hebben dat sommige hier ook brokken geven naast Lotgering?
Groetjes
Je mag wel brokken geven maar niet vlees en brok op een dag. Dus dan krijg je vees dagen en zo zou je dit af kunnen wisselen met brok dagen.
Groetjes

je mag brokken niet mengen met vlees. Veel geven wel brok en vlees op een dag. HEt beste is enkele dagen vlees en enkele dagen brok als je beide wil voeren ( wel een geperste brok bijv farmfood) Dit heeft met de vertering van het eten te maken. Wij laten er altijd een nacht tussen zitten.

Men adviseert bij geexpandeerde brokken er 12 uur tussen te laten en bij geperste brokken er 8 uur tussen te laten. Dit i.v.m. een verhoogde kans op een maagtorsie vanwege de verschillende manieren van verteren. Maar de kans is op zich klein dit de hond een maagtorsie krijgt. Sommige mensen voeren al jaren vlees en brok door elkaar.

Aah oke dan snap ik dat nu. Naja moet zeggen dat ik van plan ben om alleen vers te voeren hoor.
@KIm, krijgt Casper maar 1 keer per dag eten of...?

met kvv en NRV/barf is 1x per dag de natuurlijkste manier van voeren. Soms kan je zelfs 1x per week een dagje overslaan nadat je een dagje dubbel hebt gevoerd. De maag van de hond is erop gebouwd af en toe grote hoeveelheden te verwerken.
Met pups kan je wel gewoon met 4 a 3x beginnen maar als ze ouder worden bouw je gewoon af naar 1x.

@ Liesbeth hier is geen verkooppunt jammer genoeg, ik woon in het oosten van het land (Almelo ligt in Twente)en had echt nog nooit gehoord van dit KVV-voer en wilde het graag uit proberen!!!!!
groetjes,
Joke.

Gebruik het nu ruim een maand voor 2 mopsjes, 1 van 7 jaar en 1 van 14 maanden. was vandaag bij de DA voor jaarlijkse prik en ze vroeg wat ik Lodi voerde omdat ze er zo goed uitzag. Ik haal het nu in Abcoude voor € 0,65. Hier in de buurt zit ook een afleveradres maar die rekenen € 1,10. Hij zegt ja ik moest er vriezers voor aanschaggen, mijn energieverbruik en ja wil er ook wel iets ana verdienen. Begrijp ik ook wel maar dan rij ik wel even 35 km
Ik lees op een ander forum wel dat er geen premix in zit ? wat is dat eigenlijk ? ik kan er niets over vinden en als het een poeder zou zijn dan zou ik dat er wel doorheen kunnen doen. Ik gebruik het totaalvoer en ze doen het er prima op en paar happen en de bak is leeg.

hallo
ik heb ook bij lotgering besteld
ikzelf ben erg tevreden over de afhandeling en de prijzen zijn echt oke.
Suus en Nash zijn erg tevreden over het vlees vallen erop aan
daarnaast krijgen ze Farmfood brokken
Ze zijn echt aan het wennen, ze stinken als een gek
maar doe ik af en toe ook wel eens

Wij voeren nu de mixen van Richard Versvoer ... en nu vroeg ik me eigenlijk af welke van deze twee, Lotgering of Richard vers is nu eigenlijk beter. Ik zie wel dat ze bij Lotgering meer kvv's hebben.
En hoe zit het met het totaal voer daar. Bij Richard gooien wij nu altijd een mix1 en 2 door elkaar omdat onze honden met hun drietjes toch 1220 gram per dag opeten, dan mengen we het gewoon en dat krijgen ze iedere dag.
Als ik daar bij wijze van een totaalvoer zou bestellen zou je dat gewoon iedere dag kunnen geven (niet dat ik dat wil) maar dat zou dus gewoon moeten kunnen zonder dat ze dan iets tekort gaan komen.
En op hun site zie ik staan dat je pens maar beperkt moet geven vanwege de laxerende werking, dan is het dus niet verstandig om iedere dag totaalvoer met pens en extra lamsvet te geven lijkt me.
Wij bestellen nu ook altijd een 60 kilo ineens ... stel dat ik daar 72 kilo zou bestellen ... daar doen we twee maanden mee, maar stel dat ik dat zou doen, dan kunnen we dus bij wijze van spreken een krat van die totaal met pens en lamsvet, twee kratten van het gewone totaalvoer en nog eens een krat met totaal met vis bestellen? Dat een beetje afwisselen en ze zouden helemaal compleet eten?
Hmm mijn bericht staat er weer eens lekker onduidelijk, ik hoop dat het duidelijk is wat ik bedoel!

Ik bestel ook verschillende kratten hoor. De totaal, de vis en de lam rijst. En dan losse lappen pens erbij.
Je voert dan helemaal compleet.

Ik wil ook graag overstappen maar kan iemand me zeggen hoe groot zo'n pakje is. Dan kan ik nagaan hoeveel ik in mijn vriezer kwijt kan.
Weet iemand wat de vrachtkosten zijn voor Maasbommel (zeg maar omgeving Tiel, Nijmegen en Oss)
Ik heb een mail gestuurd maar nog geen antwoord gekregen

Heb ze gisteren gesproken....ze hebben het megadruk door de vakanties waardoor ze via de mail slecht te bereiken zijn voor vragen.
Gewoon ff bellen dus!!
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Lotgering besteld =D" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?