
Hallo allemaal,
ik heb me net aangemeld op dit forum en ik kom me even voorstellen.
Ik ben Loes, 15 jaar en mijn hondje heet Tommi. Tommi is nu 8 maanden en is een geweldig beestje. Ze is een kruising tussen een Maltezer en een Jack Russell.
Ik heb altijd dieren hehad. Vanaf mijn 4e had ik hamstertjes waar ik gek op was, en het ging van hamster naar ratje naar konijn naar vogel en uiteindelijk een hondje.
Mijn ouders vonden het eerst niet goed, een hond vraagt meer aandacht dan de dieren die ik daarvoor had. Maar uiteindelijk mocht ik een hond, als ik er zelf voor betaalde. Na de zomervakantie veel gewerkt te hebben, kocht ik Tommi, een hondje waar mijn ouders ook meteen verliefd op waren omdat hij zo op m'n vaders overleden hondje leek (minpuntje was wel dat ze hierdoor Tommi moest heten, naar het hondje van mijn vader, terwijl ze toch echt een meisje is..
). Ze had een lief karakter en ze kon het ook nog eens heel goed vinden met Ben, de hond van mijn vader.
Ik ben echt heel blij met Tom en neem d'r overal mee naartoe (handig, zo'n pocket size beestje :P). Ik heb haar nu een half jaar en kan d'r echt niet meer missen!
Nou zo, dat was mijn verhaal over Tommi. Naast Tom heb ik nog een valkparkiet (Kuifje) en een Rose kaketoe (Pippie), ook schatjes
Ik ben benieuwd naar dit forum, het ziet er in ieder geval heel leuk uit!
Groetjes,
Loes & Tommi
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Even voorstellen..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Hoi Loes en Tommi,
Van Harte Welkom op het forum.
Heel veel lees en schrijf plezier
Wat een ontzettend mooi hondje is Tommi. Ik kan begrijpen hoor dat je daar op slag verliefd op werd. Mooi meisje en toch een leuke naam hoor
Groetjes,
Wilma

Hoi Hoi
Welkom je bent net zo nieuw als ik hier ha ha
Wel een ontzettende fijne plek om er te vertoeven met mensen die honden een warm hart toe dragen.

Hoi Loes en Tommi,
Welkom op dit Forum waar heel veel info veel lees& kijk plezier,
Groetjes Anita

Bedankt allemaal!
Dit zijn alleen geen recente foto's van Tom, hier was ze denk ik zo'n 5 maanden. Ik zal binnenkort wat nieuwere foto's plaatsen!
En ik heb eigenlijk nog een vraagje; wanneer zou Tommi uitgegroeid zijn? Ze is nu ongeveer 20 cm hoog (gemeten van pootje tot schouder), ze is 8 maanden oud en is net voor de 1e keer loops geweest. Ik denk zelf niet dat ze nog veel gaat groeien, wat denken jullie?
Of moet ik dit trouwens eigenlijk op een ander forum vragen? *bloos*

Nou, welkom! Ik zelf ben er ook nog niet zo lang dus misschien klinkt het anders een beetje overdreven! Wel echt een scheet van een hond. Ik vind haar een beetje lijken op mijn hondje ( kruising Parson Russell terrier x yorkishe terrier)
En over die naam: wij hadden vroeger parkietjes. Er ging er eentje dood. Hij heette Henkie. De volgende parkiet (die we dus nieuw hadden gekocht) was een meisje. Maar omdat mijn vader lieve Henkie eigenlijk niet kon missen moest deze ook maar Henkie gaan heten. Alleen één probleem: het was een meisje... maargoed, nu weet ze niet beter! En eigenlijk vind ik het ook wel leuk dat ze Henkie heet. Het past wel bij der.
Groetjes,
Laura
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Even voorstellen..." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?