
Wij hebben sinds anderhalve week een beagle kruising. Ik had me al veel ingelezen, maar lees ook veel tegenstrijdige dingen.
Waar moet ik echt opletten bij een beagle?
Helaas weten we niet door welk ras moeders is gedekt. Was een ongelukje.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Beagle" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Je weet dan niet of het qua karakter wel een Beagle is, dus daar kun je weinig over zeggen als het een kruising is.
Mocht het qua karakter een Beagle zijn, dan moet je heel consequent opvoeden en veel geduld hebben, want het zijn zelfstandige (koppige) hondjes met een eigen willetje. En laat hem lekker speuren straks, hij heeft een goede neus!

Ik heb de indruk dat hij het karakter heeft van mams.
Veel snuffelen, graven, vriendelijk en iedereens vriendje.
3 doggies 
Hij lijkt wel een beetje op Ollie!
Ollie is een kruising moeder- Beagle/vader- Golden retriever.
Ook een ongelukje (zogenaamd denk ik want ze hebben vaker een nestje ben ik achter gekomen)
Komt hij uit St. Oedenrode?

Nee, Hij komt uit Neede. Een gezin met twee beagles en een border collie. Een van de Beagles is aan de wandel gegaan. Was hun eerste nestje. Ze hebben een boerderij aan een dijk met paarden, katten en de hondjes. Een gezellige familie. Honden zijn opgegroeid in huis. Pups hebben in de bijkeuken gezeten bij het gezin zelf.
3 doggies 
Oh dan is het geen familie van Ollie.
Hij is wel leuk zeg!
Dat Beagles aan de wandel gaan is algemeen bekend geloof ik. Hier in de buurt wonen er een paar en die kunnen geen van allen los want dan gaan ze er vandoor.
3 doggies 
Ik heb Ollie vanaf dag 1 los laten lopen.
Dat ging maanden goed; hij bleef keurig naast of achter me lopen.
Maar nu, als hij andere honden ziet besta ik niet meer.
Hij ook best eigenwijs
ook Beagle-eigen.
Er is hier op het forum nog iemand met een halve Beagle, die lijkt nog meer op jouw hondje.
Ze heeft Beago als forumnaam geloof ik.
3 doggies 
je kunt je hond best meteen los laten lopen hoor.
Wij hebben Storm ook vanaf dag 1 laten loslopen en die luisterd perfect.
We riepen hem wel constant terug zodat hij op ons bleef letten..Ook andere honden vind hij niet interessant omdat wij hem constant terug riepen.
Maar de pubertijd moet nog komen dus het is afwachten...maar kvind het wel handig hij kan nu iig lekker losrennen
3 doggies 
Je kunt je hondje juist het beste meteen loslaten (natuurlijk wel op plekken waar geen verkeer etc. is!)
een pupje zal niet wegrennen!! die blijft bij je omdat de rest allemaal heel spannend is!
Pas als je hondje in de pubertijd komt, dan moet je goed gaan opletten!!! en goed consequent zijn! want dan wordt dat spannende leuk en willen ze alles gaan onderzoeken!!!
groetjes Laura
3 doggies 
Ja maar nog wel een pupje, die lopen van nature achter je aan
. En zeker als je hem regelmatig roept en beloont met eten (zijn ze gek op), zal hij wel bij je terug komen. Dit wordt anders als de hond in de puberteit komt.

Ik wil het dolgraag proberen maar ben bang dat hij de benen neemt. We zoeken wel even een veld uit waar hij niet weg kan.

Hoe jonger, hoe beter. Een pup is onzeker en wil alles behalve JOU uit het oog verliezen. Als je wacht totdat ie wat ouder is, wil hij de wereld gaan ontdekken.
Nu kun je alvast mooi oefenen met hem!
3 doggies 
Verstoppen hielp bij mijn halve Beagle ook goed. Zo van HELLUP baas weg. Goed in de gaten houden 
Maar natuurlijk niet op dag 2 dat ik m had he 
Lijkt wel een Beagle/rottweiler kruising. Zelf heb ik een Beagle/Berner Sennen

Wij dachten ook aan rottweiler, maar volgens de mensen waar we hem van hebben kan dat niet.
Loopt geen rottweiler in de buurt
2 doggies 
tja honden lopen graag een flink blokje om voor een loopse teef 
Misschien wordt het duidelijker als ie wat groter is.
Mijn pup was ook niet zo erg als hierboven beschreven hoor, zo heel erg gehecht aan mij. Ze had direct al een eigen willetje. Maar ik zag mezelf echt niet altijd met een riem lopen in losloopgebieden.
Dus een flinke dosis vertrouwen in je hond, lekkere snoepjes in je zak (waar je er aan het begin ook 1 van geeft) en niet achter je hond aan lopen maar zij/hij achter jou.
Hoe heet ie eigenlijk?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Beagle" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?