
maandag worden ze alweer 3 weken oud
de tyd vliegt zo snel
hier de nieuwste foto's :

deze is deze nacht om 02.00 u genomen :

onze dame maakt ze wel wakker maar gaat dan in de ingang staan
met de gevolgen nadien :

het neusje begint al te verkleuren :

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "toch lief he !!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
2 doggies 
Leuk om te zien hoe snel die kleintjes veranderen. Ook vind ik het altijd mooi om te zien hoe ze zich t.o.v. elkaar gedragen; vaak kun je al heel snel onderscheid maken tussen alfa's en omega's. Succes met de kinders!
2 doggies 
Hoe gaat het met Kira? om de pups om haar heen te hebben. Als ik die maltezerpups zie dan zou ik zo weer ene willen

canstance : kan nog altyd hoor
met kira alles goed hoor
ze neemt langer pose ertussen nu
niet meer zo wild als in begin
toen kroop ze er niet eens uit
nu gaat ze al wat apart liggen
3 doggies Als ze nu drie weken zijn en je hebt geen werpkist, dan krijg je je handen straks vol eraan. Ik zie dat je een doos hebt, nog een paar dagen dan klimmen ze er continu uit. Wel oppassen hoor, want loslopende pupjes in huis kan zo gevaarlijk zijn! (Snoertjes of andere dingen waar ze aan gaan knagen.)
Vanaf nu kan je ook bij gaan voeren (bijvoorbeeld puppymelk met nutrix) en dan ruimt de moeder de ontlasting niet meer op. Dan heb je een probleem, want een werpkist kan je schoon maken, maar een kartonnen doos niet. Of heb je al een puppyren of zo geregeld voor straks?
2 doggies 
haha, ja dat geloof ik graag
Mijn vriend en ik overwegen wel om nog een maltezer erbij te nemen. Maar dan moet Joe wel eerst goed opgevoed en volwassen zijn..
3 doggies 
ooooch wat een schatjes
het is dat ik al 2 honden heb anders..........maar mn man ziet me al aankomen hahaha

Als ze nu drie weken zijn en je hebt geen werpkist, dan krijg je je handen straks vol eraan. Ik zie dat je een doos hebt, nog een paar dagen dan klimmen ze er continu uit. Wel oppassen hoor, want loslopende pupjes in huis kan zo gevaarlijk zijn! (Snoertjes of andere dingen waar ze aan gaan knagen.)
Vanaf nu kan je ook bij gaan voeren (bijvoorbeeld puppymelk met nutrix) en dan ruimt de moeder de ontlasting niet meer op. Dan heb je een probleem, want een werpkist kan je schoon maken, maar een kartonnen doos niet. Of heb je al een puppyren of zo geregeld voor straks?
nienke : ik heb een grote benche waar ze inkunnen hoor
maar moet ik nu de pups nog eens extra geen bijvoeren ??
en kan ik vb melk en ja hoe heten die babykoeken ook alweer ??
constande? hoe jong is joe nu ?
2 doggies hoi Kira, wat een schattekes!!! echt superlief
het is vast wel druk maar ook ontzettend genieten denk ik.
wat leuk dat je ons op de hoogte houdt met steeds niuwe foto's !!! leuk om te zien hoe ze groeien etc.
ik begrijp dat ze allemaal een naam hebben, mogen we die ook weten (ik ben nogal nieuwsgierig)
je ziet zeker ook al verschil in karaktertje van die kleintjes, een haantje de voorste misschien??? hihi
leuk Kira, ik blijf jullie "volgen" vind het echt leuk om te zien
groetjes

het alfa mannetje heet michael
dan heb je jordan die is iets kleiner dan michael
dan heb je axel nog kleiner dan jordan
en daisy is het kuiken
daisy en jordan zijn de braafste
bougeren niet , kwekken niet
dan jordan is het piepertje
axel is het wringertje kruip contstant rond , blijft niet liggen op een plaats
en dan michael ja das de baas die het eerste bij de tepel altyd is
en die laat ook niet los hoe hard ze ook duwen
blijjft zelfs hangen als kira de kist uit gaat lolllllll
3 doggies 
Wat slapen ze schattig!
Ik zou ook voor een werpkist gaan, dan hebben ze veel meer ruimte om te spelen/lopen dan in een bench, ook al is het een grote bench. En je kan er ook minder makkelijk bij dan bij een werpkist, want een werpkist is open. En als moeders er ook nog bij in moet, is het wel erg krap
.
Je moet sowieso gaan bijvoeren (afspenen), want de pupjes moeten straks hun eigen brokjes/vlees eten en drinken dan steeds minder bij Kira.
Eerst een soort papje met puppymelk en dan geweekte brokjes of vlees en dan vlees. Bodhi at in week 3 een soort pap en in week 4 brokjes.

dan gaan we daar eens voor zorgen
maar volgens mij moet je dit dan met een spuitje of zo doen ??
of een flesje??
of een heel klein lepeltje ?? mss??
2 doggies 
Wat een lieverds zijn het, echt nog zo piepklein.
Is dit je eerste nestje van haar?
Ik wens je veel succes met alles, maar dat zal vast wel goed komen.
Natuurlijk moet je gaan bijvoeren, dat begint nu. De pupjes moeten nu gaan leren om zelf te kunnen eten.
Het eerste wat ze van mij krijgen is puppymelk aangemaakt met litterlac (verkrijgbaar via www.spat.nl) met daar doorheen nutrix babypap (geen koeken of zo). Ik geef het ze één voor één op schoot, kommetje in de hand, een schepje in het kommetje, ze eerst proberen van je vingers te laten likken en dan uit het kommetje terwijl je het hondje goed ondersteund.
Ben je nog een week verder, dan mogen ze ook puppypap (ook van spat), dat is een soort brokjespoeder wat je aan maakt met water) of in water geweekte puppybrokjes. (Ik geef de voorkeur aan de pap.)
Vanaf week 3 voer je 1 keer per dag bij, in week vier 2 keer, week 5 drie keer, etc.

Wil je een bench gaan gebruiken?
Wees dan wel heel voorzichtig en oplettend met die spijlen!
De pups gaan straks ontdekken, dat doen ze vooral met hun bekkie..
Moet er niet aan denken dat ze met hun bekje vast komen te zitten tussen de spijlen van de bench.. 
Vandaar dat ik voorkeur voor een werpkist (met 'gladde' wanden) heb 

Idd, geen bench, maar gewoon een puppyren met evt erin de doos dan.
De bench vind ik ook erg gevaarlijk.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "toch lief he !!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?