
ziggy is weer begonnen aan de puberteit, ik was de laatste tijd juist zo blij dat het goed ging.
nu als ik haar uitlaat loopt ze te snel of juist heel langzaam. en als ze denkt dat we naar het bos gaan loopt ze heel snel, maar als ik de andere kant op loop gaat ze gewoon midden op de weg liggen als protest.
ziggy weet ook dat ze altijd aan de graskant moet lopen, maar nu gaat ze heel stiekem achter mijn rug langs naar de andere kant. en als ik dan niet reageer en door loop. kijkt ze me heel erg uitdagen aan alsof ze wil zeggen : "kijk is hoe stout ik doe"
maar als ik haar roep dat ze moet komen , komt ze heel snel naar me toe. daar ben ik wel heel blij mee.
is dit de puberteit en hoe moet ik reageren.
dit gedrag van ziggy kan ik nu echt even niet uitstaan want, ik heb toetsweek en in totaal 8 toetsen. dus heb het heel erg druk aan mijn hoofd. moet ik dit negeren?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "ze is weer begonnen..!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Zeker niet negeren. Gewoon een stapje terug, net zoals je het haar hebt aangeleerd (net doen of ze het nog niet kan eigenlijk). Het is heel normaal dat ze af en toe een terugval in hun gedrag krijgen.
3 doggies 
Nou, het is meer een soort van doen of ze het helemaal nog niet kan, en het even overnieuw aanleren, zoals je het haar voorheen ook hebt geleerd. Een soort herhaal cursusje zeg maar

Die Ziggy toch, zit ze je lekker te pesten in de toetsweek... Gewoon weer wat lekkers meenemen en haar rare gedrag negeren hoor... Gewoon doorlopen en haar proberen te lokken
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "ze is weer begonnen..!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?