Onze poedel Milo slaapt bij ons op de kamer, ging altijd goed.
Nu hebben wij een paar maanden geleden ons zoontje gekregen, die natuurlijk niet meteen doorsliep. Zeker in het begin met nachtvoedingen, moesten we regelmatig opstaan. Ondertussen slaapt hij wel heerlijk, maar je raadt het, de hond heeft nu geleerd dat het 's nachts normaal is zijn nest uit te komen.
Dan gaat hij rondwandelen wat lawaai maakt op onze vloer, zich lekker uitschudden, of aan de deur krabben om te kunnen drinken of plassen.
Iemand tips hoe we hem weer kunnen leren dat nachten om te slapen zijn?
We stuurden hem eerst terug naar zijn mand, nu proberen we om er gewoon niet meer op te reageren, maar tot hier toe blijft hij het doen.

Snachts een bak water neerzetten zodat je hond kan drinken en een nachtlampje laten branden ? Ik begrijp dat die de nacht alleen doorbrengt ?

Is het een idee de puppie ren weer even neer te zetten, je hond is bij je in de nacht schrijf je, maar dan heeft hij met ren toch de ruimte om te gaan verliggen en te lopen , maar kan niet aan de deur krabben enzv. Wel een bakje water erbij.
Mijn vorige hond was altijd heel onrustig met onweer, dan deed ik hem aan de riem, naast mijn bed, of op bed, en dan werd hij rustig en sliep lekker door. Nu is onweer wel iets anders maar toch, misschien ook het proberen waard?
Nee, hij slaapt bij ons op de kamer, daar ligt een nest voor hem. Op het bed ligt hij graag tot we er met 2 in komen liggen, dan vindt hij het te weinig ruimte naar zijn zin
en gaat hij zelf naar zijn hondenbed.
Dat sloeberen uit zijn drinkbak maakt helaas ook wel veel lawaai... We hebben er al eentje in de hal gezet boven zodat hij niet naar beneden loopt.
We gaan eens proberen wat zijn reactie is als we een stuk afbakenen!
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?