Ik ben Nieuw hier!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Suzanne&BlueSuzanne&Blue

honden foto van Suzanne&Blue

Goedenavond allemaal op dit forumlaughing ,

ik heb heel mijn social media verwijderd, facebook, tik tok, instagram , omdat ik het niet meer prettig vond met algoritme? van shorts , en advertenties. Ik zocht wat rustigers maar waar ik toch met mijn hobby op het juiste adres ben, en vond dit forum vandaag.

Ik ben eigenaar van mijn Prachtige f2 Pomsky Dekreu Blue, die ik zelf gefokt heb in 2024.Eenmalig zelf een nestje gedaan, die ik huiselijk heb opgevoed. Mijn dochter heeft de pups ook geboren zien worden, en koos een zoon uit het nest: Gino, toen heb ik gekozen voor zijn broer Blue, en is mama Kaea naar een vriendin gegaan, en zo nu en dan hebben we nog een meeting.Ik ben zelf opgegroeid met een Duitse Dog, Alaskan Malamute en Siberian Husky waarvan haar oma een Wolf was.

Van Blue heb ik ook een Embark test gedaan, en lab.bloeduitslagen bij de dierenarts. Het is een volledig gezonde ,ontzettend lieve hond. En zijn broer Gino ook.

Groetjes,Suzanne 

honden page profiel Ineke2Ineke2 2 doggies

honden foto van Ineke2

Welkom. Je kan je als fokker registreren door contact op te nemen met het moderator team.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

Suzanne, welkom hier….zelf een newfoundlander liefhebber, maar andere rassen altijd leuk.  laughing

honden page profiel Koert van Texel poppy x Koert van Texel poppy x 2 doggies

honden foto van Koert van Texel poppy x

Welkom op hp

honden page profiel Suzanne&BlueSuzanne&Blue

honden foto van Suzanne&Blue

Dankjewel , ik wil mezelf niet officieel als Fokker neerzetten , omdat ik 1 keer een nestje heb gedaan puur vanuit hobby , passie , mijn liefde voor dieren. Ja ik heb er een prachtige dekreu ook aan over gehouden , maar die laat ik niet zomaar dekken. Omdat ik heb wel mijn voorwaarden daaraan, en dat is dat een nestje geboren wordt in een liefdevolle respectvolle omgeving en huiselijk worden opgevoed. Mensen met ook een hobby en passie voor dieren, daarnaast moet het ook overeenkomen in Lichaamsbouw. Dus een pomsky met een bulldog bijvoorbeeld zou ik nooit accepteren. Voor nu heeft Blue vorig jaar 1 keer gedekt, een andere Pomsky , en daar heeft hij 7 prachtige kinderen verwekt. En ben ik ook op bezoek gegaan met Blue bij zijn kinderen , en heerlijk puppy? geknuffeld. Een Pomsky is ook wel een ras , dat door de husky genen , absoluut iedere dag vrije beweging nodig hebben, ze moeten hun energie echt wel lekker even kwijt kunnen. Er zit ook veel jachtinstinct in, dus hier en daar is het ook echt oppassen, en ze op tijd aan de lijn doen, zeker nu het weer de tijd is van de kuikentjes. Want Blue en broer Gino, die gaan samen wel even achter een eend of een haas aan, en vooral broer Gino graaft graag mollen en muizen op.Blue gaat graag voor alles dat fladdert en zn broer voor alles wat in de grond zit ha ha ha ... en achter vreemde katten aangaan die op vlucht slaan, ondanks dat ze met een kat zijn opgegroeid. Het is nooit saai met ze.Maar ze hebben een enorm hoog knuffel gehale, en dat is wel weer het Pomeriaan gedeelte . Verder is Blue heel vocaal, ik kan hele gesprekken met hem voeren ha ha. Het Pomsky ras is heel varierend kwa kleuren en grootte en ook vacht.Zo hebben Blue en Gino ook een klein broertje gehad die niet groter is geworden dan 5 kilo, dus hij was de enige waarin de pomeriaan genen dominant waren kwa grootte, maar dit kwam uit hun vaders kant de genen, want hun vader heeft wel meer nestjes verwekt waar dan 1 kleintje tussen zat.Honden het zijn prachtige zielen als je er goed voor bent die ons leven als mens hier op aarde verrijken.

honden page profiel sylviasylvia 2 doggies

honden foto van sylvia

Welkom hp-smile

Wat leuk dat je zo enthousiast bent over de pomsky.

En ook belangrijk dat je je reu alleen laat dekken als je zeker weet dat de combinatie reu/teef goed is.

Ik ken niemand met een pomski, ken ze alleen van plaatjes hp-smile

 

Ik heb een barbet van 12.5 en een cotonnetje van bijna 7. hp-smile

 

 

 

honden page profiel JippieJippie 2 doggies

honden foto van Jippie

Welkom! 
Lijkt me geweldig om ook het nageslacht te kunnen blijven volgen. 

Zelf eigenaar van Welsh corgi Jip, 16 maanden, en x corgi Moos, 10 weken. 

honden page profiel HeleenHeleengoedgekeurde fokker 2 doggies

honden foto van Heleen

Welkom 

Wat mij wel opvalt in je verhaal is dat je moederhond naar een vriendin doet en kind aanhoudt?

Als fokker heb je toch die band met zeker de moeder ,je maakt alles mee zoals dekking ,geboorte de opfok ,

Lijkt mij heel moeilijk om haar dan weg te doen?

Maar uiteraard ken ik het verhaal niet ,mocht je dat voor je willen houden ook prima hoor.

honden page profiel Suzanne&BlueSuzanne&Blue

honden foto van Suzanne&Blue

Ja Heleen, dat is een feit , daarom ben ik ook blij dat ik de moeder nog regelmatig zie, en bijna dagelijks contact heb en filmpjes met elkaar delen. Ik kan er ook zeker nog steeds om huilen, want de moeder en ik hebben ook een hele goede binding , en dat had ik met alle pups uit het nest. Maar ik kan ze niet allemaal houden. Dat is ook echt waarom ik het bij 1 nestje heb gehouden, want het gaat gepaard met zoveel tranen. Mijn dochter heeft dit nestje ook geboren zien worden, en ze koos een zoon uit toen ze 18 jaar was. Een uniek iets als je je eigen eerste hond geboren hebt zien worden.Maar teef en reu, moeder en zoon bij elkaar, is een slechte combinatie. Als de zoons hun moeder zien, moet de moeder  ondanks haar vreugde ook altijd eerst haar zoons weer enorm op de plek zetten. En dat is vermoeiend voor een teefje, zodoende heb ik de moeilijke keuze gemaakt, om toen ook voor een zoon te kiezen, en moeder onder de voorwaarde weg te doen, als ze het nog beter zou krijgen dan wat ik haar te bieden heb. En zo is de moeder nu dagelijks bij 5 paarden in een grote weide , en is haar nieuwe eigenaar ook een single vrouw die met haar naar de ardennen gaat en alles samen doet en samen slaapt met haar. En een goede binding met haar heeft. En als ze me ziet dan is de vreugde enorm , er is absoluut iets dat onbreekbaar is, en het ontroert me nog steeds. Maar het is goed zo. de moeder heeft gewoon 2 mensen die enorm veel van haar houden, en dat is voor de moeder een verrijking in haar leven.

Volgende forumvraag: Voorstellen
^