Hallo ik zit met dubbelen gevoelens
ik heb mijn hondje
10 en 12 september laten dekken 10 september had zij een waarde van 8,3
afgelopen donderdag had ik een echo maar er was niks tezien maar ze gedraagt zich wel zwanger kwa tepels en vanmorgen lag opeens een witte plek op haar kussen. Maandag heb ik weer een echo want ik denk dat ik tevroeg was met de echo.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Drachtig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

4 weken misschien drachtig, dan moet er wel wat op te zien zijn bij de echo….. maandag een echo dan weet je wat dan is het 13 oktober, succes. Vertel eens wat over je hond, wat is het voor ras en door welke reu is je hond gedekt ? Heb je bewust een dekking gedaan voor je hondje ?
Het is een chiwawa van 4 jaar en is gedekt door een chiwawa ik heb bewust een dekking gedaan en progesteron laten prikken. Ze gedraagt zich wel heel anders dan normaal en haar tepels zijn ook best groot. En vanmorgen lag er witte spul op haar kussentje.
Chihuahua sorry

Ja kan best dat je net te vroeg was. Ik zou 4 weken na de tweede dekking doen plus een paar dagen.

Ook alle verplichte gezondheidstesten gedaan? Stamboom? Afstamming en inteelt bekend?

Hoe je het schrijft maakt niet uit, als de hondjes maar gezond zijn en een lange snuit hebben en geen uitpuilende ogen enzo.
Mijn hondje heeft dat niet. Is kern gezond ????
Mijn hondje heeft dat niet. Is kern gezond ????
Mijn hondje heeft dat niet. Is kern gezond ????

FOKKEN
Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven
over dekking, dracht en hun nestje pups.
Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren,
uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen,
goede leefomgeving voor moeder en pups,
en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.
Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.
Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden
ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.
Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen.
Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.
Meer informatie omtrent het verantwoord fokbeleid van HP, de gestelde eisen
en de verschillende HP keurmerken lees je in onderstaande link
[link]http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_492-Richtlijnen-voor-fokkers-op-de-hondenpage.php/[/link]
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Drachtig" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?