Opleiding tot hondentrimster en ik kan jullie hulp gebruiken!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Febe knippenbergFebe knippenberg

Dag Lieve hondenvrienden,

Zolang dat ik me kan herinneren hebben we altijd honden thuis gehad. Border collies, Duitse herder , 2 honden van straat uit Bulgarije en onze immer liefdevolle Shiba Inu.

Laatst kwam ik tot de conclusie dat ik zodanig veel liefde voor de hond heb dat ik van mijn hobby mijn beroep wil maken. Dus heb ik besloten de opleiding tot hondentrimster te starten in oktober, dit in sint niklaas.

Ik zelf ben afkomstig uit Gent ( meer bepaald Oostakker ). Voor mijn opleiding ben ik nog op zoek naar hondenvrienden die graag verwent/verzorgd worden.

Heb jij thuis een lieverd die eens mee zou mogen met mij naar school en die ik dan met veel liefde zal verzorgen mag je me contacteren!

Ik heb jullie hulp heel hard nodig ????

Vele lieve pootjes, Febe

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

Heel veel succes, je woont te ver weg bij mij vandaan, hopelijk krijg je vele aanbiedingen om een hond te verwennen.  laughing

honden page profiel toto

honden foto van to

Onze eigen trimster die heeft de dames in opleiding zodat er altijd honden beschikbaar zijn.

die doen dus de theorie en praktijk tegelijk. En zodoende gaat er dus een hond mee uit de salon naar het examen.

Onze hond was ook examen model.. echt heel leuk.

 

honden page profiel BaloeBaloe

honden foto van Baloe

Heel veel succes met de opleiding. 

Vanuit Nederland kan ik je ook helaas niet helpen. 

Ik kan je wel vertellen dat het een heel leuk beroep is. 

Nu 45 jaar en nog steeds met heel veel plezier. 

 

honden page profiel KeesKees

honden foto van Kees

" Onze eigen trimster die heeft de dames in opleiding zodat er altijd honden beschikbaar zijn.
die doen dus de theorie en praktijk tegelijk. En zodoende gaat er dus een hond mee uit de salon naar het examen.
Onze hond was ook examen model.. echt heel leuk.
  "

Goeie tip om eens bij trimsalons te vragen! Misschien mag je daar wel een oproepje hangen/neerleggen. 

 

Ook in supermarkten enzo is vaak wel een prikbord te vinden.

 

Volgende forumvraag: Zonnencreme
^