Mijn naam is David. Ik heb momenteel twee geadopteerde honden. Helaas is de toestand van hun gebit slecht en moeten er enkele tanden worden getrokken. Het gaat om kleine honden en hun tanden zijn los, waardoor ze moeite hebben met eten.
Eén van hen heeft al een operatie ondergaan, die €900 heeft gekost. Helaas zijn mijn inkomsten momenteel erg laag vanwege mijn ziekte, en ik ben niet in staat om de volgende operatie te betalen.
Kunt u mij in deze situatie misschien helpen met het dekken van de kosten van de behandeling? De tweede factuur bedraagt €700 en daarna moet nog worden vastgesteld wat de behandeling van de tweede hond gaat kosten. De totale verwachte kosten liggen rond de €1500.
Met vriendelijke groet,
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
Reactie verwijderd in verband met vermelding site.
-- reactie gewijzigd door het moderator team op 06 juni om 15:57 --Had je dat niet kunnen bedenken voor je de honden adopteerde?
Welke dierenarts? Wie ben je?
Iedereen kan zo iets wel beweren,trouwens ik denk dat dit geschooi niet mag op hp.
Zal een modmelding maken.
David, misschien ben je lid op facebook, daar kan je misschien eens vragen om hulp….
Dit onderwerp staat op slot, je kunt niet reageren op deze vraag !
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?