Dag allen, afgelopen zaterdag hebben we er een gezinslid bijgekregen Loki een vrouwelijke rottweiler pup. Een een enorm slim meisje. De eerste 2 nachten is ze 5 keer beginnen aanslaan. Even grommen en blaffen dan ging ze kijken en kwam ze gewoon terug naast de zetel liggen. Nu de afgelopen 2 nachten doet ze het maar een keer of 3. In het begin was het de andere hond sie begon te snurken maar de afgelopen 2 dagen geen idee. Heeft hier iemand ervaring mee? Onze andere hond blaft enkel maar als er effectief iemand op onze eigendom is.
Je hebt sinds afgelopen zaterdag een pup, ze zal 8 weken zijn neem ik gemakshalve aan.
Ik neem aan dat dit geen waaksheid is, maar eerder wat onzeker door het niet weten wat bepaald geluid is en daarom van zich laten horen of zich niet prettig voelen alleen en daarom wat van zich laten horen.
Wellicht kan je eens iets (gedragen ongewassen nachthemd oid) van jezelf bij de pup leggen, dat kan geborgenheid geven en zo ook rust in de nacht.
Ja vooral snachts of overdag als ze iets hoort wat ze niet kent.Daarnet was ik buiten net de bosmaaier bezig en dan begon ze ook te blaffen maar dan is mijn vrouw haar gaan laten zien dtq ik het was en dat het geluid ok was en dan was het over
@ineke2 neen hoor 1 van ons slaapt in de zetel bij haar. Zij ligt ofwel in haar bench of op het tapijt naast de zetel
@ineke2 neen hoor 1 van ons slaapt in de zetel bij haar. Zij ligt ofwel in haar bench of op het tapijt naast de zetel
@ineke2 neen hoor 1 van ons slaapt in de zetel bij haar. Zij ligt ofwel in haar bench of op het tapijt naast de zetel
Super! Dan hoort ze iets of moet plassen?
Rotti rumble eens onderzoeken. Lijkt me vervelend om te gaan herkennen wat Rotti rumble is in spel, niet zo fijn of "Dit vin ik echt niet fijn: Tis een ook weer een leuk ras wat erg vocaal kan spreken EN nauwlijks bijtincidenten mee.
Zou lekker de eerste adviesen aanhouden en vooral leren te spreken met je hond. Zo herkennen zij lichaams en vocale taal maar moet jij die ook leren.
Wel leuk want niemand hier die de rottirumble snapt.
De rottie rumble bestaat niet, wat je ziet zijn honden die gedrag vertonen wat totaal verkeerd begrepen wordt en waar een grappige naam aan is gekoppeld.
Nope we doen dat hier dagenlijks lieve meid, iets met leren aan taal van je hond Dus als wij rumble krijgen? Is het met rust laten, in combinaties met een ander geluid... spel en soms beide.
Grappige naam is het niet maar ze zijn echt top, mits in de juiste handen. Hond hoeft niet alles wat jij wilt hé?
Je hoeft mij geen lieve meid te noemen, klinkt behoorlijk kleinerend en daar ben ik echt niet van gediend.
Honden communiceren met grommen en spelen ook met grommen, dat klopt en dat gebeurd hier ook heel vaak met mijn hond. Dat heeft echter niets te maken met de benaming die jij gebruikt. Dat wijst er op dat rottweilers een soort speciale manier van spel/communicatie hebben en dat is gewoon niet zo. De benaming 'rottie rumble' is erg schadelijk omdat het als een soort excuus wordt gebruit voor ongewenst gedrag. Daarnaast zie je in elke video van de rottie rumble geen speelse, vrolijke of ontspannen honden, maar honden die vol stress zitten en op alle mogelijke manieren om ruimte vragen.
Ook grappig dat je begint over dat een hond niet altijd hoeft te doen wat je wilt. Juist de honden die de rottie rumble vertonen, zijn al zo vaak gedwongen tot dingen die ze niet willen dat ze over zijn gegaan in zulk extreem gedrag.
Naja sorry dan ervoor. Vind je wel lief want je doet alles voor je honden zonder tegenzin.
Rotterke rumble en das de echte versie van... zoals het er ook uit hoort te zien.
Maarja doggies met een doeleind
En dat is dus ook precies wat ik bedoel, die hond is NIET ontspannen of aan het spelen. Ongelofelijk dat er zelfs op dit forum geloofd wordt in die onzin. Als jij vind dat een hond (rottweiler in dit geval) zich zo hoort te gedragen, mag je je echt wat beter inlezen in stress bij honden en hoe dat zich uit.
Mocht je mij niet geloven, op insta is een trainster die precies bij dat filmpje uitlegt wat er precies aan de hand is. Naam is thinking canine
En zo slaat @Penny de hele plank mis En JA erfhond is vrij vocaal... Zo iedere hond maar je moet het ff begrijpen wat er gezegd wordt en doeleinde is toch echt wel... Niet happen, zeiken mag maar we gaan nagels en wassen wel doen... EN als je het helemaal leuk wilt doen? Wordt het ook nog een sociale Harry/Henriette.
Maar sommige honden.... grommen in spel en Rottie is er ééntje van, net zoals beagles veel kunnen praten ect.....
Waar slaat dit nou weer op? Last van een driftbui?
Gebruik geen termen als “rumble” als diagnose. Maar kijk naar het totaalplaatje
Loki’s gedrag is volledig normaal voor een jonge pup in een nieuwe omgeving. Ze is niet waaks, maar leert haar omgeving kennen en reageert op prikkels. De aanpak is al goed: nabijheid, geruststelling, geduld. Het zal snel verbeteren
Nee hoor maar jij wilt zoveel met jezelf en je hond moet het ook kunnen doen... Dus misschien wel haar op mijn tanden Dieren zijn leuk, mits je leert spreken met ze, vooral hun taal begrijpen en niet die van jezelf.
Prikkels Richard ..... oeeeffff.....
Jij zou eens een ban moeten krijgen voor de hoeveelheid verkeerd advies die jij hier expres loopt te geven. Keer op keer zie ik jou de raarste en gevaarlijkste dingen beweren.
Kap daar eens mee. Raar mens.
Ja - dat vindt ik eigenlijk ook - wat een irritant figuur is dat
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?