Hallo beste mensen,
Mij overkwam vanmorgen iets,en dat wil ik graag met jullie delen.
Onze hond is niet altijd makkelijk,thuis heel gehoorzaam en lief maar zo gauw hij een andere hond ziet dan is ie niet te houden!
Zowel aan de riem als los lopend.
Als hij aan de riem zit en we komen een andere hond tegen,dan gaat hij sluipen,en moet ik in de ankers om hem te houden!
Hij negeert dan commando's.
Als hij los loopt met een andere hond waarmee ik wandel,gaat het prima,die hond kent ie ook van de training.
Maar als ik hem los heb lopen en alleen ben,(ik weet wel dat het niet mag)en hij ziet een andere hond,groot of klein,dan is het mis!
Hij gaat erheen,slaat zn poot bovenop de andere, en ik krijg hem dan niet terug,hij is dan helemaal dol en loopt weg van me..vaak zie ik de andere hond te laat,anders lijn ik hem wel aan!
Is dit nu spelen? of dominantie? of nog wat anders?
Vanmorgen was het dus weer raak,en heeft dat andere hondje mij gebeten! die accepteerde het gedrag van onze hond dus niet! dat kan ik me ook voorstellen.
Iemand een idee wat dit nu kan zijn ? en nog tips?
Groet Maria









