Kees'vriendjes, dag grote vriend

518 reacties · pagina 6 van 18

Kees

19 januari 2024, 20:27

562166.jpg

Voor en

562167.jpg

 

Na

 

562168.jpg

 

562169.jpg

 

De trimster.

 

Hij is nu helemaal om op te vr eten. smile

Kees schreef het onderwerp

30 januari 2024, 21:54

Ik heb een nieuwe trui. Ff de hondjes leren lezen.smile

 

562287.jpg

Kees schreef het onderwerp

5 februari 2024, 09:29

562442.jpg

 

Ach...waar blijft de tijd. 

Kees schreef het onderwerp

8 februari 2024, 09:28

Vandaag is het al weer een jaar geleden dat ik Mellow moest laten inslapen. Wat een hel was die laatste nacht, dat zal ik nooit vergeten. Het was zo'n schatje.

 

562515.jpg

Kees schreef het onderwerp

8 februari 2024, 16:22

Dank je Willemijn.

 

Het inslapen bij de da was prima, die nacht er voor was vreselijk, zo benauwd en paniek. Ik heb hem uiteindelijk wietolie gegeven, daardoor viel hij eindelijk in slaap.

Kees schreef het onderwerp

gewijzigd 12 februari 2024, 12:57

562571.jpg

 

Paddy ligt lekker bij me. Soms kan ik echt in paniek raken bij het idee dat hij dood gaat. Hij wordt 10 jaar in november, zo lang heb ik nog nooit een hond gehad. 

 

Ik mopper wel eens op m als hij blaft, dat is zo onterecht, hij doet werkelijk nooit iets fout. 

 

Ik hoop dat hij, Lucie en Binkey heeeeeel oud worden, ik geloof niet dat ik hierna zelf nog een nieuwe hond wil. Ik ga dan voor een blindengeleidehond. Ik trek dat afscheid nemen niet meer.

ientje

12 februari 2024, 13:22 3 doggies

Wat een lieve foto Kees.

Kees schreef het onderwerp

12 februari 2024, 13:30
" Wat een lieve foto Kees. "

Dank je Ientje. Ik had m op bed geroepen, dat doe ik eigenlijk nooit meer maar vond t zelf wel even fijn. Ik ben niet in zo'n n goede stemming en dan komt hij ook meteen bij me. 

CatnDog

13 februari 2024, 19:43 3 doggies

Ik hoop dat Paddy  nog heel lang bij je blijft, Kees. Hij is ook zo leuk.

En Lucie en Binkey natuurlijk ook.

Kees schreef het onderwerp

13 februari 2024, 20:18
" Ik hoop dat Paddy  nog heel lang bij je blijft, Kees. Hij is ook zo leuk.
En Lucie en Binkey natuurlijk ook. "

Dank je!

yooop

13 februari 2024, 20:33 3 doggies

Ooeeh jakkie, die paniek herken ik wel bij Faro had ik dat heel sterk, en ik voel af en toe wel een beetje paniek als ik aan Sam denk dat hij ziek word. Sam zou ik nooit zo kunne verzorgen zoals ik Faro heb verzorgt, Sam laat dat nooit toe, dus Sam moet maar tot het eind gezond blijven.

Kees schreef het onderwerp

13 februari 2024, 20:47
" Ooeeh jakkie, die paniek herken ik wel bij Faro had ik dat heel sterk, en ik voel af en toe wel een beetje paniek als ik aan Sam denk dat hij ziek word. Sam zou ik nooit zo kunne verzorgen zoals ik Faro heb verzorgt, Sam laat dat nooit toe, dus Sam moet maar tot het eind gezond blijven. "

Ja dat hoop ik ook voor je. Hoe oud is Sam nu ongeveer?

yooop

13 februari 2024, 20:50 3 doggies

Sam is 7, en dat is hij ook echt. Faro kreeg ik toen hij 7 of 8 was.

Kees schreef het onderwerp

13 februari 2024, 23:59
" Sam is 7, en dat is hij ook echt. Faro kreeg ik toen hij 7 of 8 was. "

Jeetje heb je Sam al weer 5 jaar? Waar blijft de tijd. 

CatnDog

14 februari 2024, 14:55 3 doggies

Die paniek herken ik ook, hoor. Mijn eerste kat is maar 13 geworden en ik was er absoluut niet aan toe om hem te verliezen. Ik ging er echt (naief) vanuit dat hij heel oud zou worden. Met mijn huidige stel houd ik er mentaal al heel lang rekening mee dat ik ze kan verliezen. Daar begon ik al vroeg mee, omdat ik niet wilde dat die klap weer zo hard zou zijn.

Ze zijn inmiddels de 13 al gepasseerd (ze worden dit jaar 16). Ik kan er enorm van genieten dat ze er nog steeds zijn. En ook (n.a.v. het topic van Yooop van Sam en Funky) dat ze prima met Zeno in harmonie samen kunnen leven.

Als ze wegvallen gaat het uiteraard heel veel pijn doen, maar ik ga mezelf niet beletten om me in de toekomst weer aan andere dieren te binden. Een huis waar geen dieren zijn vind ik toch echt heel erg 'leeg'.

Kees schreef het onderwerp

14 februari 2024, 15:20
" Die paniek herken ik ook, hoor. Mijn eerste kat is maar 13 geworden en ik was er absoluut niet aan toe om hem te verliezen. Ik ging er echt (naief) vanuit dat hij heel oud zou worden. Met mijn huidige stel houd ik er mentaal al heel lang rekening mee dat ik ze kan verliezen. Daar begon ik al vroeg mee, omdat ik niet wilde dat die klap weer zo hard zou zijn.
Ze zijn inmiddels de 13 al gepasseerd (ze worden dit jaar 16). Ik kan er enorm van genieten dat ze er nog steeds zijn. En ook (n.a.v. het topic van Yooop van Sam en Funky) dat ze prima met Zeno in harmonie samen kunnen leven.
Als ze wegvallen gaat het uiteraard heel veel pijn doen, maar ik ga mezelf niet beletten om me in de toekomst weer aan andere dieren te binden. Een huis waar geen dieren zijn vind ik toch echt heel erg 'leeg'. "

Dat is ook zo, ik wil hierna een blindengeleidehond. Mijn huis zal niet leeg zijn. Zowiezo heb ik Lucie en Bing nog. Lucie zal haar oude dag bij mij doorbrengen.

 

Mijn eerste hond heb ik met 8 maanden moeten laten inslapen. Paddy kreeg ik vrij snel daarna, ik durfde me niet aan hem te hechten. Dat heeft echt wel zeker anderhalf jaar geduurd. En toen kreeg hij zo'n zware epileptische aanval waar hij bijna niet uit kwam. Ik vond dat echt een rotstreek haha.

 

Gelukkig is hij weer opgekrabbeld, maar medicatie mag hij niet meer, dus het blijft spannend.

Kees schreef het onderwerp

20 februari 2024, 13:37

Binnenkort gaan we op vakantie. Gezien Binkey's laatste wegloopactie heb ik m het anti-ontsnappingstuig weer aan. Met penning! smile

 

Ik ging net even wandelen, trekt Binkey na het plassen zijn poot op en houdt m hoog. Ik denk neee niet weer een knie. Ik til m op, zit er een dikke vette stekel in zijn voetzooltjes, aii dat zal pijnlijk zijn. Zo even kijken of ik alles er uit heb.

CatnDog

24 februari 2024, 22:10 3 doggies

Een fijne vakantie gewenst.

 

Ik ben ook altijd blij als het een scherp doorntje blijkt te zijn en niet iets anders. Zeno verstapt zich ook regelmatig, echt zijn zwakke plek.

Kees schreef het onderwerp

24 februari 2024, 23:01
" Een fijne vakantie gewenst.
 
Ik ben ook altijd blij als het een scherp doorntje blijkt te zijn en niet iets anders. Zeno verstapt zich ook regelmatig, echt zijn zwakke plek. "

Dank je!

 

Ja ik was ook heel blij, ik had alles er in 1 x uit.

Kees schreef het onderwerp

7 maart 2024, 09:50

563082.jpg

Een paar dagen naar Egmond aan Zee geweest.

 

563081.jpg

Kees schreef het onderwerp

7 maart 2024, 10:53
" Heerlijk Kees, lekker uitgewaaid. "

Ja we hebben wel even genoten!

Kees schreef het onderwerp

10 maart 2024, 14:47
" Wat een mooie foto's! "

Dank je!

"  
Paddy ligt lekker bij me. Soms kan ik echt in paniek raken bij het idee dat hij dood gaat. Hij wordt 10 jaar in november, zo lang heb ik nog nooit een hond gehad. 
 
Ik mopper wel eens op m als hij blaft, dat is zo onterecht, hij doet werkelijk nooit iets fout. 
 
Ik hoop dat hij, Lucie en Binkey heeeeeel oud worden, ik geloof niet dat ik hierna zelf nog een nieuwe hond wil. Ik ga dan voor een blindengeleidehond. Ik trek dat afscheid nemen niet meer. "

Heb ik ook Kees, angst om je hond te moeten laten gaan…

Kees schreef het onderwerp

11 maart 2024, 08:50

Binkey is een klein Lodewijkje. Ik hoor ineens rinkeldekinkel! Hij was op de leuning van een stoel geklommen om een bord van mij te besnuffelen. Daar stond een mok op, die ligt nu in de vuilnisbak.

 

Let wel, ik had dat bord weg moeten zetten aangezien ik in bed lag en dan geen zicht op de kamer heb. Maar een boefje is t!

 

563125.jpg

^