Sleetje rijden

7 reacties

Kat

4 februari 2023, 08:50

Hallo allemaal, mijn hondje van bijna 2 jaar rijdt sleetje, of gaat soms gewoon zo zitten alsof ze het zou doen. Het is niet héél erg, maar wel duidelijk dat haar iets irriteert.

Ze wordt regelmatig door de dierenarts onderzocht, anaalklieren zijn ok, poeponderzoek wordt regelmatig uitgevoerd, geen wormen, poep is ok qua consistentie, geen uiterlijke zaken die het kunnen verklaren.

iemand ervaringen? 
alvast dank

ientje

4 februari 2023, 09:25 1 doggies

Gewoon kriebel? Diki doet het ook buiten als ze nodig moet poepen, maar nog te druk is met andere dingen. 

Silvia Vito&Beba

4 februari 2023, 09:54

Heeft ze in het verleden last van anaalklieren gehad? Misschien is het een soort van gewoonte geworden? 

Kat schreef het onderwerp

gewijzigd 4 februari 2023, 10:49

Kat schreef het onderwerp

4 februari 2023, 10:48
" Gewoon kriebel? Diki doet het ook buiten als ze nodig moet poepen, maar nog te druk is met andere dingen.  "

Zou kunnen, lijkt op jeuk, en ze likt er dan ook wel hoor…

Kat schreef het onderwerp

4 februari 2023, 10:48
" Heeft ze in het verleden last van anaalklieren gehad? Misschien is het een soort van gewoonte geworden? 
  "

Denk het niet, maar kan natuurlijk, ze heeft als jonge pup wel wat last gehad en ze zijn eenmalig geleegd door DA. 

Caroline

4 februari 2023, 12:18

Is het een teefje of reu? Mijn oppashond doet dit ook maar is een teefje dat regelmatig last heeft van een geïrriteerde vulva. Dat kun je ook zien want ziet er dan rood en geïrriteerd uit. Ze heeft daar een zalfje voor.

Kat schreef het onderwerp

4 februari 2023, 12:55
" Is het een teefje of reu? Mijn oppashond doet dit ook maar is een teefje dat regelmatig last heeft van een geïrriteerde vulva. Dat kun je ook zien want ziet er dan rood en geïrriteerd uit. Ze heeft daar een zalfje voor. "

Het is inderdaad een teefje. Ze had eens een wondje naast haar vulva, maar dat is helemaal genezen. Ik hou dat ook wel in de gaten. Ze likt/ bijt ook echt wel aan der poep.

^