Ik denk dat het onderwerp hier wel goed staat.
Het probleem is als volgt, hond is als pup volgens 3 6 12 weken geënt.
Naderhand is bij titeren gebleken, dat de DHP vaccinatie niet is aangeslagen. De uitkomst is steeds zo dat er weer een cocktail prik in gaat.. en ja dat al 4 keer.
Ik zelf heb het idee dat het baasje van de hond belazerd wordt door de DA.
Onderzoek op internet leert dat er ook zogenaamde Non-responders bestaan. dus honden die geen antistoffen opbouwen.
te weten;
1 op 1000 honden is non-responder voor parvo: binnen bepaalde rassen en families 1:100 / 1:10
1 op 5000 honden is non-responder voor distemper
1 op 100.000 honden is non-responder voor infectieuze hepatitis
Hebben jullie hier weleens mee te maken gehad?, er rijzen natuurlijk nog wel wat vragen,
hoe komt het dat er geen anti stoffen aangemaakt worden.
de dierenarts had er toch nooit zoveel vaccins in mogen spuiten?De hond is pas 10 maanden!! (en het volgende vaccin is al weer besteld van een ander merk, in de hoop dat die wel aanslaat)
er zijn immers wetenschappelijke onderzoeken die stellen dat de entingen om de 3 jaar kunnen... maar een non-responder hond dan??
het baasje krijgt ook de stripjes niet in het paspoort, dat is toch ook gek?
Ik heb al voorgesteld neem een andere DA maar het baasje gelooft niet dat de DA hem belazerd.. Ik heb twijfels wat dat betreft. Wat denken jullie hiervan??


Reageren





