Onze Nala is dinsdag geopereerd aan haar linkerachterpootje ivm patella luxatie. Ze hebben dit ook voor de rechter achterpoot aangeraden. Nu moet ze 40 dagen bench rust houden wat me echt aan het hart gaat.
Ze is een echt schoothondje wat altijd bij op of naast ons ligt. Over 10 dagen moeten we terug naar de dierenarts om de pleister te laten verwijderen en 4 weken later naar het dierenziekenhuis voor controle.
Nu heb ik echt mijn twijfels om die rechterachterpoot ook te laten opereren omdat ik zie dat ze de bench rust en de kap om haar hoofd verre van prettig vindt. Ze piept constant en ik merk dat ze zich niet prettig voelt . Nu komt er over een kleine 3 weken ook nog een kleine pup bij ( de operatie was niet voorzien anders hadden we dit zeker anders gedaan) wat voor mij de keuze nog moeilijker maakt.
Ik ben op zoek naar raad advies of wat dan ook waar ik iets mee kan! Ben momenteel ook nog 26 weken zwanger dus wellicht zorgt dat er voor dat ik niet helder kan denken.

Reageren













