Mijn vorige hond had 1 jaar lang die tussenteen ontstekingen, het was een drama, ik zou in combinatie met een goede zalf van de dierenzalf, wij kregen wondzalf, na 2 maandjes weer helemaal mooie tenen, wat waren we blij, ik heb alleen paard gegeven, later bleek dat dat het enige waar hij tegen kon, dus ik ben dat blijven geven, met multivitamine erbij.
Het kan natuurlijk ook een contact allergie zijn.
Wat vind je dierenarts er van eigenlijk? Sowieso zou ik het met je dierenarts bespreken.
"
Vannacht haar toch maar mee naar boven genomen. Toen ik vanmorgen wakker werd was ze haar pootjes aan het likken, maar een groot deel van de nacht heeft ze nu niet gelikt! Dat is ook te zien aan haar poten. Een ongelooflijke verbetering!
Ik denk echt dat ze geen voedsel- of contactallergie heeft, maar een overmatige drang tot likken. Ze kan mij ook zomaar minuten lang likken. Hopelijk is dat het en kan ik me hierop gaan richten. Ik ben wel blij dat haar pootjes er nu zo ongelooflijk veel beter uit zien.


Reageren

