Gezocht: kalmerende signalen Turid Rugaas

15 reacties

Fozzie Beer

5 februari 2021, 14:36

Ik zoek dit boek tweedehands..heeft iemand dit toevallig te koop?

ientje

5 februari 2021, 14:38

Marktplaats?

Boekwinkeltjes.nl

Bol.com?

Fozzie Beer schreef het onderwerp

5 februari 2021, 14:39

Allemaal al gecheckt..wel nieuw te koop maar ik zoek tweedehands. 

Anouk van Botty

5 februari 2021, 14:58

Heb je de bieb al gecheckt? Afhalen mag geloof ik nog en anders volgende week weer.

Fozzie Beer schreef het onderwerp

5 februari 2021, 14:59

Ja...onze bieb heeft hem helaas niet.

Anouk van Botty

5 februari 2021, 15:03
" Ja...onze bieb heeft hem helaas niet. "

Centrale proberen, je kunt de boeken tegenwoordig naar een andere bieb laten sturen. Althans bij Oba kan dat dus neem aan ook de andere.

Ramses

5 februari 2021, 15:08

Ik heb nog een exemplaar liggen, 1 1/2 jaar oud en z.g.a.n., maar die kan ik volgende week pas versturen.

Anouk van Botty

5 februari 2021, 15:09
Owh kijk en heb hier nog een link voor ebook maar dan wel engels https://www.dogwise.com/ebook-on-talking-terms-with-dogs-calming-signals-2nd-edition/

Fozzie Beer schreef het onderwerp

5 februari 2021, 15:14
" Ik heb nog een exemplaar liggen, 1 1/2 jaar oud en z.g.a.n., maar die kan ik volgende week pas versturen. "

Dat is prima hoor,  hoeveel vraag je ervoor?

-

5 februari 2021, 15:15

Je kan ook gewoon gratis het PDF bestand downloaden. Voer in de zoekbalk de titel en auteur met daarachter "pdf" en je krijgt toegang tot het originele bestand.

Louise1972

5 februari 2021, 15:20
" Je kan ook gewoon gratis het PDF bestand downloaden. Voer in de zoekbalk de titel en auteur met daarachter "pdf" en je krijgt toegang tot het originele bestand. "

Ik dacht dat het een uitreksel was van het hele boek en vond het wel interessant genoeg om het te kopen. Kreeg ik het 18 euro later binnen bleek het een heel dun boekje te zijn en was wat ik dus online had gelezen alles te zijn! 

 

Interessante kost maar het is een dun boekje. Gewoon online op pdf lezen als ik jou was.

Ramses

5 februari 2021, 15:36
" Dat is prima hoor,  hoeveel vraag je ervoor? "

In aanvulling op anderen, ik vond het ook een mager boekje, zeker voor de 20 euro die ik ervoor betaalde. 

Als je hem toch hardcopy wil hebben, in het Nederlands, een tientje exclusief verzenden, zoiets?

Fozzie Beer schreef het onderwerp

5 februari 2021, 15:45
" In aanvulling op anderen, ik vond het ook een mager boekje, zeker voor de 20 euro die ik ervoor betaalde. 
Als je hem toch hardcopy wil hebben, in het Nederlands, een tientje exclusief verzenden, zoiets? "

Is goed ik vind het idd wel leuk om te hebben als echt boek.. 10 euro is prima. Kun je me via deze site een prive bericht sturen?

Fozzie Beer schreef het onderwerp

22 februari 2021, 20:08

Dankje, maar er is er al 1 onderweg naar mij????

Lees ook

^