Hallo allemaal,
een tijd geleden heb ik hierover al een topic aangemaakt en heb daarna ook een 'niet aaien' hesje gekocht voor Aedon.
Ondanks de zorgen van sommige leden, werkt het hesje eigenlijk heel goed en er komen zelfs mensen naar me toe om te vragen waarom Aedon zo'n hesje draagt. Al met al dus enorm tevreden over en ik merk dat het Aedon ook rust heeft gebracht als we in bijvoorbeeld openbaar vervoer of andere openbaren plekken zijn.
Nu is er 1 ding aan het hesje wat ik niet prettig vind, namelijk als Aedon gaat zitten of liggen, gaat het enorm drukken in zijn keel. Hij lijkt er zelf niet al teveel last van te hebben en ik ben enorm blij dat hij zich nu veilig genoeg voelt om rustig te gaan liggen in openbare plekken, maar ik voel me er niet prettig bij.
Dus ben ik nu opzoek naar een alternatief hesje misschien in combinatie met een halsband?
Maar eerlijk gezegd kom ik er niet helemaal uit en ik vroeg me af of jullie misschien goede opties weten?
Qua hesje heeft hij nu dit:


Qua halsband ben ik eigenlijk opzoek naar zoiets:

Het hoeft er niet te agressief uit te zien, maar moet wel zo opvallen dat duidelijk is dat Aedon niet geaaid moet worden.
Graag hoor ik van jullie![]()


Reageren
.








