R.I.P Luna

18 reacties

evelien

6 april 2020, 22:42

Hallo allemaal,

Vandaag hebben we met heel veel spijt in ons hart luna onze Stafford moeten laten inslapen. Het ging al een tijdj niet meer zo goed, en vandaag opieuw weer kotsen, diarree niet eten al heel lang niet.. ze was zoveel afgevallen. Ze had zoveel last van haar artrose op haar rug, heupen, knieën en poten :( ze kon niet meer , de DA zei ook ze heeft veel bladzijdes van medicatie.. al zovaak veranderd maar het beterde niet :( ze werd in juli normaal 12jaar. Ze hadden haar als pup maar 5j gegeven omdat ze ervoor mishandeld was. Mijn vriend had haar gered , en hebben haar nog een mooi leven kunnen geven.. door de coronamaatregelinge mocht enkel mijn vriend binnen met onze 2 andere hondjes om afscheid te nemen:( het valt ons heel zwaar :(

Kees

6 april 2020, 22:45
Ach wat verdrietig, heel veel sterkte.

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

7 april 2020, 09:27

Ow, wat verdrietig. Ik wens jullie heel veel sterkte toe met het verlies van je lieve vriendin. hp-heart

Wat erg frown heel veel sterkte met het verlies van jullie prachtige maatje. Maar hoop dat het een troost zal zijn te weten dat jullie haar zo gelukkig hebben gemaakt na te zijn mishandeld vroeger.

Ze zal altijd in jullie harten verder leven. Veel veel sterkte nogmaals !

Monique

7 april 2020, 11:09

Wat zal je haar missen,maar wat zal ze genoten hebben van het gouden mandje dat ze bij jullie heeft gekregen,een staffordje is zo dankbaar als ze liefde krijgen.

 

Verdrietig dat je niet samen kon zijn bij de da,ik wens jou en iedereen die haar lief had heel veel sterkte met het gemis van Luna.

Diesel

7 april 2020, 15:32

Wat  verdrietig.

 

Heel veel sterkte.

Dobrygoedgekeurde fokker

8 april 2020, 12:03

wat een verhaal, wat heeft ze veel meegemaakt, gelukkig dat je vriend op haar pad kwam en ze nog veel mooie jaren gekend heeft

 

Heel veel sterkte met het verlies van Luna

^