Hallo allemaal,
Ik zit ergens mee en ik hoop dat ik jullie advies mag krijgen.
Ik heb een kruising welsh corgi / jack russel van 1 jaar en 2 maanden die al een tijdje enorm veel aandacht vraagt door te piepen, blaffen, voor je gaan zitten en te staren.
Zodra ik nog maar een beetje aandacht wilt geven gaat hij grommen en bijten in mijn arm en wilt hij er op gaan rijden. Dit doet hij alleen bij mij en sinds een tijdje ook bij mijn broer wat ik erg genant vind. Bij mijn broer wilt hij ook veel in zijn gezicht likken en wilt hij daarna gaan rijden..
als ik duidelijk aangeef dat ik hier niet van gediend ben dan word hij vals en gaat hij enorm fel blaffen.
Zijn die tekenen voor castratie? ik zit er best wel mee en het is zeer vermoeiend
Nu is het wel erger geworden na onze vakantie in oostenrijk, toen heeft hij 12 uur in een auto gezeten ( met pauzes uiteraard) heen en terug. Misschien is dit ook wel stress van de autorit?
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen.
Groetjes Sanne


Reageren




En smiddags gingen ze met hem lopen en spelen in de sneeuw. Zou hij het lastig vinden dat wij er nu weer zijn ipv mijn ouders? Jullie denken in ieder geval geen castratie gelukkig.. Ik vond het zo moeilijk op den duur, Woensdag moet hij naar de trimmer en dacht gelijk als hij het daar nou ook maar niet probeer. Thuis qua activiteit : hij word 3 tot 4 x per dag uitgelaten en dan ongeveer 20 min per keer. ga 2x op een week met hem naar het strand. Hij krijg om de dag of om de 2 dagen een botje om op te kauwen. Ik heb een snuffelmat voor hem wat hij ook heel leuk vind. Zijn rust pakt hij altijd zelf, gaat slapen in se raamlijst of kan soms een hele tijd voor het raam zitten en naar buiten kijken. Bedankt voor jullie reacties! heel fijn. Als jullie nog tips hebben .. altijd welkom
ik kijk het nog maar even aan ondanks dat dit niet zo gezellig is haha.. hopelijk voelt hij zich weer snel de oude en houd het rijden op