" Als ik een leuk filmpje maakt hoe hij zwemt, zijn manier van lopen, dat hij geweldig met kinderen om gaat. Dat hij aan de lijn over de markt loopt al staan er 400 man en hem niet intereseren. Zijn gekke bekke trekt lief en vertederend op een kussentje ligt, dat vindt je oke?
Dan krijg je een onjuist beeld van een Tsw. Daar is niemand mee gebaat. "
Elk ras heeft zijn voor en nadelen.
Nou maak jij een topic waar je erg de nadruk leg op de 'negatieve' eigenschappen van jouw hond, zodat mensen maar weten wat voor moeilijk ras het is en wat voor een zware middelen jij moet inzetten om je hond onder controle te houden.
Mensen die serieus op zoek gaan naar een hond, doen onderzoek naar hondenrassen om te weten wat het beste bij ze past.
En er zijn ook wel mensen die dit niet doen, die op een dag denken dat ze wel een hond willen.
Ze zoeken even op marktplaats, zien allemaal mooie foto's van mooie honden en puppy's.
En de volgende dag rijden ze er heen en halen hun hond op, zonder kennis of besef van het ras.
Maar die laatste groep, juist de mensen die jij blijkbaar wilt waarschuwen, die lezen jouw topic niet. 
Dat zijn geen mensen die op HP komen.
Jij maakt nu op HP voor de verkeerde mensen een topic.
Maar ik snap best dat het heel frustrerend is als mensen een hond in huis halen en geen besef hebben van de bepaalde eigenschappen die een bepaald ras heeft.