Slopende Husky.. Echt slopen.. Alles :(

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel SamanthaSamantha

honden foto van Samantha

Sinds 4 a 5 maanden hebben wij een herplaatste Sibirische Husky in huis, maar sinds kort gaat het helemaal mis.
Zodra wij maar even weggaan, zoals vanavond op verjaardag 3 uurtjes, sloopt ze alles. Ze heeft zelfs het behang van de muur getrokken. (De gids onder de tafel vergeten weg te leggen, is niets meer van over).

Wij hebben helaas geen mogelijkheid in huis om haar bijvoorbeeld in de bijkeuken te zetten als we weggaan.
We hebben van de zomer een mooie kennel gekocht voor buiten, lekker groot voor haar en een binnenhok. Nou dat ging goed voor 5 minuten. Daarna jankte ze de buurt bij elkaar. We hebben geprobeerd om haar telkens iets langer er in te houden, en haar daarvoor een beloning te geven... Maar dit werkt ook niet goed bij haar :'(

We laten haar genoeg uit, en nu zit ze wel in haar puberfase (volgens mij), ze is nu net 1 jaar en we worden er moedeloos van.

Heeft iemand waardevolle tips? Alles is welkom.

(Ik zit met haar op cursus en daar doet ze alles, echt heel goed)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Slopende Husky.. Echt slopen.. Alles :(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Denise, Benji & Hogy.Denise, Benji & Hogy.

honden foto van Denise, Benji & Hogy.

Denk toch dat ze last heeft van verlantings angt.
Ze is immers al bij jullie herplaats, en heeft dus al een baas gehad hiervoor.
Het beste is dat jullie het gewoon weer vanaf het begin opbouwen. 5minutjes weg, 10 minutjes weg, 20 minutjes weg.
Telkends als ze niks heeft gesloopt prijs je haar de hemel in.

Is een bench binnen huis niets? Zit ze toch in een vertrouwde omgeving en kan ze nergens aankomen.
Of probeer de radio zachtjes aan te zetten als jullie weg zijn, kan ook helpen, heeft ze misschien toch het idee dat er toch nog iemand in huis is.

honden page profiel SamanthaSamantha

honden foto van Samantha

Bednakt voor je reactie. Toen we haar kregen was ze 7 maanden en waren wij haar 3e baasje al. Ze was ook supermager en schrok van elke reactie. Dit hebben we er nu wel een beetje uit gekregen.
Het is dan ook erg lastig om haar te corrigeren. Ze schrikt snel, en dit vindt ik erg zielig. Ik wil niet ze ze bang voor me wordt.

Een bench hebben we ook geprobeerd op het laminaat met een handdoek hieronder maar daar gaat ze in tekeer, dan slapen we de hele nacht niet. Ze springt in de bench op en neer, klapt tegen de muur aan....

Wanneer we weggaan, laten we altijd de radio aan staan.

Daarnaast straffen we haar niet voor wat ze doet, aangezien we het nooit zien... Wanneer we haar wel zullen straffen, dan snapt ze dit natuurlijk niet...

honden page profiel BiankaBiankagoedgekeurde fokker

honden foto van Bianka

Weet ze ook duidelijk wat een speeltje is voor haar en wat van de baas is?

want die van ons heeft ook wel eens verlatingsangst, maar dan pakt hij zijn speeltje waar hij op mag botvieren. Maar goed wij weten dat hij het soms heeft (vooral als het die dag al druk is geweest, kan hij slecht tegen). Wel moet je natuurlijk eerst die verlatingsangst trainen. En dat doe je inderdaad met steeds opbouwen van de tijd dat je weg bent.

Groetjes Bianka

honden page profiel denisedenise

honden foto van denise

Ze voelt zich alleen. Husky zijn roedeldieren en kunnen op sommige uitzonderingen erg slecht tegen alleen zijn. Als ik 1 van onze honden alleen in de kennel of apart in huis heb janken ze alles bij elkaar. Het slopen doen ze hier dan ook. Dit is minder als ze samen zijn maar dan blijft het nog leuk om af en toe eens wat te slopen. Wij zijn niet veel weg maar als we weg gaan dan gaan ze de kennel in en dan gaat het goed.

Wat je hier boven omschrijft is voor ons de reden geweest om een 2e husky te nemen. Je ziet tegenwoordig steeds vaker dat mensen een 2e erbij nemen om dit probleem te verminderen of op te lossen

honden page profiel Sandra, Midas en RoosjeSandra, Midas en Roosje

honden foto van Sandra, Midas en Roosje

Nou het is alsof ik Roos der verhaal lees!!
Wij kregen haar toen ze ca. 7 maanden was ( ze was gedumpt op straat). Broodmager, vol met wormen, bang van alles en iedereen.
De eersteweken ging het alleen zijn goed totdat haar pootjes warm werden en ze opeens van de ene op de andere dag ging slopen. Werkelijk alles moest het ontgelde. Ik had sterk het gevoel dat ze het besef had en ze hier niet meer weg wilde en dus verlatingsangst had/ heeft.
We kochten een bench maar die brak ze zo"n beetje af. Ik heb toen een paar wseken vrij genomen en haar eerst geleerd dat haar bench een veilige plek is. Steeds als ze iets lekkers kreeg dan kreeg ze dat in haar bench. Dus nog geen deurtje dicht doen en/of weg gaan. Op een gegeven moment ging ze er vanzelf in en ging er ook slapen. Toen ben ik het deurtje dicht gaan doen heel even en er naast blijven zitten en dit zo langzaam opgebouwd en verder van de bench af gaan zitten.
daarna in de bench en dan even naar buiten, Deur dicht doen en meteen weer terug en dit ook zo opgebouwd. Het klinkt misschien wat overdreven maar Roos was een super onzeker hondje die je heel subtiel moest/moet aan pakken. Het is Met Roos goed gekomen alhoewel ze altijd bij onze afwezigheid in de bench zal moeten zijn. Heb geprobeerd om de bench af te bouwen maar Roos voelt zich niet veilig in een grote ruimte. Ik hoop dat je hier wat aan hebt en dat het ook met jouw hond goed komt.

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Ik sluit me bij Denise aan, 1 husky is geen husky zeggen ze wel. Ik kan wel janken als ik het verhaal lees, al de derde eigenaar.
Ik hoop dat je iets aan de tips hebt die je krijgt, maar ik vrees van niet (op de tip van Denise na dan.) Een husky is niet zomaar een hond waarop de trucjes die bij andere honden werken ook zomaar werken.
Als je dan ook nog eens de pech hebt een hond te hebben uit een echte werklijn, dan zie ik het duister in.
Ik heb net 3 werkende husky's van 10 jaar oud herplaatst en dat was bijna niet te doen, omdat ze geen van allen in huis gehouden konden worden. De dierenarts had al opdracht gekregen ze in te laten slapen...Gelukkig zijn ze nu alle drie ondergebracht bij mushers, die ze buiten in kennels houden, net zoals ze gewend waren.

honden page profiel HeleentjeHeleentje

Beste Samantha,

Wij hebben ook een husky gehad, helaas is Laska, op 4 december 2009 voorgoed ingeslapen. Husky's zijn een vrij moeilijk maar ook erg slim ras. Wij hebben nooit een bench gebruikt, ook geen buitenhok. Wat wij hadden was een binnenhok zonder traliewerk eromheen.
Het liefst lag hij altijd buiten. Als wij weg moesten om bijv. boodschappen ofzo te doen, dan gaven we hem wat lekkers en zeiden tegen hem dat we boodschappen gingen doen. Dat zeiden we eigenlijk altijd, maar hij snapte wel dat zodra we dat zeiden dat we ook altijd weer terug kwamen. Hij herkende dat en ging als vanzelf naar buiten. Onze garage/schuur deur stond ook altijd open, zo kon hij droog liggen als het regende. In de garage hadden we een oude luie stoel neergezet, hierin ging hij altijd liggen. husky's zijn echt buitenhonden, echt probeer hem dat eens te leren? Gewoon naar buiten doen als je weggaat, zorgen voor eten/drinken en speeltjes buiten. Geen bench meer gebruiken, laat hem maar lekker buiten zijn gang gaan. Een bench of opsluiten zal hij als straf ervaren. Laat hem maar snachts buiten.
Succes!!

honden page profiel denisedenise

honden foto van denise

buiten hebben ze vaak meer afleiding waardoor ze zich minder snel gaan vervelen. hier vervelen ze zich behoorlijk snel en dan beginnen ze aan dingen te bijten en te knagen. als wij thuis zijn dan nemen ze wel genoegen met een kauwbot maar als we weg zijn niet. we gokken het er wel eens op als we naar de winkel moeten maar als er maar een plastic zak op tafel blijft liggen vinden we hem in stukjes terug.

echter buiten is dit geen probleem. ze kunnen niks slopen wat ze niet mogen slopen en ze kunnen naar van alles kijken. in de kennel slopen ze dus ook niks. maar jullie husky gaat janken omdat hij alleen is en het allerliefst bij een soort genoot is of bij de warmte van een mens. alleen de aanwezigheid is vaak al voldoende omdat ze ook nog best wel eigenzinnig zijn. aandacht vinden ze ook geweldig maar dat is maar kort.

zoals nienke ook al zei 1 husky is geen husky. ze zijn zo gewend om in een roedel te leven vanuit hun voorouders dat het echt een uitzondering is als je een hus treft die alleen kan zijn. en waarschijnlijk is dit ook de reden geweest waarom jullie al de 3e eigenaar bent.

honden page profiel DieselDiesel

honden foto van Diesel

Ik heb ook wel eens gehoord, dat een husky niet alleen gelaten kan worden,
En zo'n hond alleen thuis laten, of opsluiten in een kennel, is ook een groot drama.
Wilde vroeger ook altijd een husky, maar toen ik me er in ging verdiepen, kwam ik er al snel achter dat deze hond geschikt voor ons was.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Wat sneu wat ik lees.. :'(
Wat ik je schrijf wil je niet lezen ..
Maar toch schrijf ik het...

Ik vind eigenlijk dat dit geen honden zijn om - als eenling - in huis te hebben..
Een Husky heeft nog heel sterkt het roedelgevoel en zal doodongelukkig zijn in een bench en alleen..

Ik denk eerlijk gezegd dat dit dier beter af is bij iemand die meerdere honden heeft en in een roedelverband met andere honden kan leven..

Hoop dat je een oplossing kan vinden..

Succes, lieve groet, Ilja

honden page profiel daantjedaantje

honden foto van daantje

Inderdaad opbouwen.Wij hebben vroeger ook een hond gehad die alles sloopte(zelfs als ik even naar de wc was)En op een gegeven moment deden we hem gewoon een muilkorf aan als we weggingen.Klinkt misschien onvriendelijk,maar het was beter dan alle meubels kapot.En die hond was beslist niet eenzaam want ze waren met z'n 5en in huis en een stel katten.Langzaamaan zijn we begonnen de muilkorf weg te laten en hebben dit steeds verder uitgebouwd,met goed resultaat.En wil je bepaalde dingen extra beschermen dan kun je bij een ruitershop speciale spray kopen die ontzettend vies smaakt.Deze wordt bij paarden gebruikt zodat veulens hun moeders staart en manen niet kapot vreten en zodat paarden niet bv de houten deur kapot bijten.Wij hebben dit gebruikt bij de hond van mijn ouders die de trap bleef slopen.Sterkte ermee !

honden page profiel SamanthaSamantha

honden foto van Samantha

Tot zover bedankt voor jullie reacties. Ik wist toen we Sky haalde uit het asiel dat husky's niet echt best alleen gehouden konden worden.. Wij hebben nog een hond. Het is absoluut geen husky maar ze spelen samen erg leuk. Is het dan perse nodig om een husky bij een husky te zetten?

Zodra wij het huis uit gaan, gaat het soms goed maar soms ook echt mis. Er liggen botten en speeltjes zat, maar deze vindt ze blijkbaar niet zo interessant als het behang.

@ Daantje: Die spray lijkt me niet verkeerd. Wellicht werkt dit. Heb je ook een naam hiervoor?

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hoi,..

Ook als is er een andere hond in huis en liggen er botten en speeltjes..
Een hond met verlatingsangst daar zal je mee moeten trainen en leren - per seconde - om alleen achter te blijven..
Te beginnen alleen te liggen als je thuis bent.

De hond heeft een trauma..
Dus je begint al met een achterstand..
Logisch - zo'n trauma - als je al drie keer van eigenaar verwisseld hebt...

Succes..

Lieve groet, Ilja

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Een muilkorf moet je echt niet gaan gebruiken tegen het slopen bij een husky hoor. Daar kunnen ze helemaal niet tegen! Poolhonden hebben zo'n vrijheidsdrang, die moet je niet ketenen, ook niet alleen de bek.

Erg fout van het asiel dat ze geen betere info geven, maar ja in het asiel zit het ook vol met husky's omdat mensen zich niet laten informeren voor ze ze aanschaffen.

Blijkbaar voelt jullie husky zich niet zo verbonden met jullie andere hond, hij blijft zich alleen voelen en zich vervelen.

Nog een vraagje, train je eigenlijk met je hus? Voor de step of zo? Want het wil ook wel eens helpen om ze de beweging te geven die ze zo hard nodig hebben. En je kan ze geen groter plezier doen door ze voor een kar (meerdere husky's) of step (1 of 2 husky's) te trainen. Dan hebben ze in ieder geval een een uitlaatklep voor hun eindeloze energie. Mocht je meer info willen over sledehondensport, dan mag je me altijd even een PB sturen.

honden page profiel daantjedaantje

honden foto van daantje

De naam weet ik niet precies meer.Je hebt een pasta en die heet geloof ik cribbon.Maar ik denk dat elke ruitersportwinkel weet wat je bedoelt.Kennissen van mij hebben het zelfs een poosje gebruikt toen een van hun leguanen de hele tijd de staart van de ander kapot beet.En het hielp fantastisch.Lukt het niet laat maar weten,dan zal ik hier eens vragen naar de naam van de spray.

honden page profiel denisedenise 3 doggies

honden foto van denise

muilkorfen zeker weten niet doen. je maakt je hond helemaal gek met name de husky kan daar niet tegen. en ze krijgen hem af hoe dan ook. wat gevolg kan hebben dat ze zichzelf bezeren.

een ander rashond hebben wij eerst ook geprobeert. we hebben een tijdje een tevurense herder in huis gehad maar hier had onze husky totaal geen binding mee. hij vond het een raar dier met rare speel gewoonte. als de herder wou spelen dan dacht quey hey leuk en al snel droop hij af omdat hij er niks aan vond. na een paar dagen speelde hij niet eens meer met hem en negeerde hij de herder. doordat de hond doorverkocht bleek te zijn moest hij terug naar de fokker en toen zaten we weer zonder 2e hond maar quey kroop weer een beetje uit zijn schulp maar bleef eenzaam.

toen kwam uiteindelijk onze 2e husky en het was binnen een paar uur helemaal goed. spelen die 2 ongelovelijk heb mijn ogen uit gekeken. quey bewaakte haar bench als ze moest rusten en als haar kopje omhoog kwam als ze wakker was kwam quey al snel aanlopen om ons duidelijk te maken dat ze gingen wandelen of even spelen in de tuin. toen layra nog maar net 8 weken was en een paar dagen bij ons viel ze in de tuin in slaap en quey pakte haar toen bij der nekvel op en nam haar mee naar binnen. legde haar op zijn kleed en ging er gezellig naast liggen. en nu 7 maanden verder zijn die 2 onafscheidelijk.

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Heerlijk om te lezen Denise, zo hoort het te zijn.
Ze spreken dezelfde hondentaal en dat merk je. Ik merk aan mijn honden ook dat ze een andere taal spreken als andere rassen.
2 Spelende poolhonden is zo leuk!

Denk er bij zo'n middeltje tegen het slopen wel aan dat een poolhond een extreem gevoelig maag-darm kanaal heeft en ook voor bepaalde medicijnen e.d. heel gevoelig zijn. Ik weet niet wat er in dat goedje zit, maar als hij evengoed zijn bek eraan zet en het hem ziek maakt...

honden page profiel denisedenise

honden foto van denise

ook moeten er geen vetten in dat middeltje zitten. huskys missen een bepaald enzym waardoor ze vele vetten niet afbreken. raken ze behoorlijk van in de diaree. maar evengoed denk ik niet dat het het probleem oplost. de hond zal opzoek gaan naar plekken die niet ingesmeerd zijn aangezien de hond toch alles zal pakken wat die tegen komt. je zou al snel heel je interieur in moeten smeren. en het zal me niet eens verbazen dat ze even door die 'zure appel' heen bijten en rustig verder gaan op die lekkere 'tafelpoot'

ja poolhonden spreken echt een hele andere taal. als je kijkt naar hun spel alleen al. de herder legde de poot steeds op quey en daagde dan uit en liep snel weg maar hier leggen ze die poot erop blijven erop hangen tot de ander reageerd en vervolgens rollebollen ze over het gras of nu door de sneeuw. elkaar bij de vacht pakken soms of even dat pootje pakken is voor hun allemaal spel en de herder die wij hadden trekte zich dan snel terug omdat het hem te gek ging terwijl bij quey het spel dan pas net begon.
achter elkaar aanrennen is ook favoriet en dan onderweg elkaar onderuit proberen te halen en na de tijd naast elkaar in slaap vallen van vermoeidheid.

geweldig gezicht.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Wauw..
Heerlijk dit te lezen... :-D

honden page profiel SamanthaSamantha

honden foto van Samantha

Inderdaad geweldig al die reacties. Diesel en Sky kunnen samen goed met elkaar overweg. Sky is heel erg zacht tegen diesel en samen zijn het echte doerakken. Ook samen en rennen door de sneeuw en elkaar onderuit halen, maar zodar we thuis zijn is het samen in slaap vallen.
In dat opzicht gaat dit erg goed.

Ik zal gaan proberen haar vaker buiten te laten. Zelf ben ik geen voorstander van een muilkorf.. Dit zal wellicht helpen, maar dan zoek ik toch wel wat anders.

Daarnaast lijkt het me erg leuk om later wat meer met Sky te gaan doen zoals steppen. Alleen heeft ze een tijdje nodig gehad en nog steeds eigenlijk, om wat meer aan te sterken en vet te kweken aangezien ze broodmager was.
Wanneer je kijkt op mijn profiel, dan zie je een foto van Sky welke we gehaald hebben van de website van het asiel. Toen we ze echt heel mager...

honden page profiel denisedenise

honden foto van denise

het zal ook al helpen als je beide honden in de kennel hebt en niet alleen sky. daarnaast heeft ze in het asiel waarschijnlijk ook veel 'alleen' in een kennel gezeten en ervaart ze die niet als iets positiefs. ze zal moeten wennen aan het idee dat het ook leuk kan zijn.

je kan eerst ook gewoon elke keer samen met sky de kennel in gaan en daar met haar spelen.

honden page profiel daantjedaantje

honden foto van daantje

Wij hebben twee honden van ons aan een kennel laten wennen door ze daar steeds te voeren,zodat het daar in ieder geval 'leuk' was.

honden page profiel SamanthaSamantha

honden foto van Samantha

Toen we haar ging halen uit het asiel, was het enorm druk met honden. Dit vanwege de vakantieperiode. Alle honden daar blaffen, een enorm kabaal.
Toen we bij Sky haar kennel waren zat ze helemaal achterin en zat muisstil. Het zag er zo sneu uit joh.

Maar toen ze er eenmaal uit was liep ze goed met ons mee en vond ze Diesel erg intressant.

Ik denk dat ze daar wel een trauma van over heeft gehouden. Het asiel wist niet wat er allemaal met haar gebeurd was..

honden page profiel denisedenise

honden foto van denise

Het alleen al steeds moeten verhuizen en de veilige basis steeds opnieuw kwijt raken maakt een husky al enorm onzeker maar ook een hoopje ellende. Je hoort steeds vaker dat ze betrokken zijn bij bijt insidenten. Als er dan naar de geschiedenis van dit diertje gekeken wordt blijkt vaak al hoe veel verschillende Huizen hij al gehad heeft. Het zit niet in zijn aard om mensen te bijten.

Maar ook het steeds opnieuw belanden een nieuwe omgeving kunnen ze niet aan. Ze hechten zich snel en zijn op hun manier trouw aan je. Op het moment dat ze dan weg moeten ruk je ze letterlijk bij hun vertrouwde basis weg. Een nieuwe baas wordt snel geacepteerd maar door zijn vorige trauma heeft ze bijvoorbeeld sloopgedrag aan over gehouden. Maar naar de baas toe blijven ze lief en trouw. Worden ze opnieuw gedumpt omdat ze slopen bijvoorbeeld dan herhaalt het proces zich opnieuw en de hond wordt steeds angstiger om verlaten te worden. En dat is iets wat ze nooit meer vergeten. Het slijt na mate ze langer op 1 plek is maar die gedachten is snel terug als er maar 1 teken van verlating is.

honden page profiel denisedenise

honden foto van denise

Een asiel is voor geen 1 hond geschikt maar voor een husky en ook andere poolhonden al helemaal niet. Ze hebben geen vast persoon waar ze op kunnen rekenen en die ze wel nodig hebben, ze zitten alleen in een gokje en dat is tegenstrijdig met hun roedelgedrag. Husky's hebben een andere aanpak en opvoeding nodig en vooral veel aandacht en tijd en dat hebben ze het vaak te druk voor. Maar ook het eten is vaak niet aangepast op hun maag en darm stelsel waardoor ze vaak in de diarree zitten en enorm afvallen. Ook stress zorgt voor dit probleem.

Al deze omstandigheden van husky's en poolhonden in asiels heeft voor ons de doorslag gegeven om er alles aan te doen om het mogelijk te maken om een opvang voor juist deze honden te beginnen zodat hier allemaal wel rekening mee gehouden kan worden en ze in roedels kunnen leven en de tijd een aandacht om ze te trainen voor ze naar een nieuwe eigenaar gaan. Maar dat kost veel geld en we hebben helaas geen geldboompje in de tuin. Maar met een goed plan en het totaal verdiepen in hun gedrag komen we al een heel eind.

honden page profiel SkySky

honden foto van Sky

die van ons vind het alemaal nog wel best,
kan zijn dat het misschien nog een pup is maar we gaan haar echt proberen aan te leren dat ze af en toe alleen moet zijn en moet zeggen op het begin was het een hell!
gaat met de dag beter eerst wou ze ook nooit in de bench nu ligt ze er dag en nacht bijna in, en ze piept voor 1 min. als we de deur uitgaan daarna gaat ze lekker der plekje zoeken en ze is rustig :-)

we zullen zien hoe die van ons het er vanaf brengt of ze ook alles gaat slopen enzo maar als we doorgaan zoals nu ben ik nog benieuwd of ze zal veranderen, we houden der namelijk heel strak! wel op een lieve manier natuurlijk ;-)

en als ze uit der pubertijd is komt er nog 1 bij dus we zullen bij die van ons wel zien, :-)

Nicole (Gast)

Beste Samantha

wij hebben een jaar geleden een great akita uit het asiel gehaald voor onze andere Great Akita teef Joy.
Arrow ( asiel hond ) hebben wij de eerste paar weken alleen gelaten en niet samen met Joy geplaatst hij gilde de hele boel bij elkaar en werd erg mager.
Later bleek dat hij niet zonder een eigen kameraatje kan en sinds hij samen met Joy is is het een topper !
bij zijn vorige eigenaar vrat hij frustatie zijn staart kaal en heeft op een gegeven moment zijn eigenaar gedomineert maar hier had hij ook naar ik wat ben wezen spitten een goede reden voor.
het dierenasiel heeft ons ook onvoldoende geinformeerd over het verleden van Arrow ik heb zijn fokker gebeld en daar ben ik een stuk wijzer geworden
Akita's zijn net als de Husky dichte verwante van de wolf en hechten aan eigen soort.
Daarom kunnen akita's 99% niet met andere soort genoten knokken is een grote uitdaging en die gaan ze niet uit de weg.

inderdaad omdat ze en natuurlijker taal spreken dan andere huis honden.
als ik zo lees heeft jullie Hus duidelijk behoefte aan een andere Hus. Ik neem aan dat het asiel waarr jullie hem vandaan hebben op de hoogte is van zijn gedrags probleem. misschiene en idee om een asiel hus te lenen en eens zien hoe hij dan gaat.Anders kan ik je het dierenhotel in Lelystad van Martin gaus adviseren. een investering van € 750,-- voor een opleidng van drie weken en daar gaan ze met hem werken ! Hij verblijft daar drie weken en gaan ze kijken waar het gedrag vandaan komt en trainen ze hem tot het gewenste resultaat bereikt is. kijk eens op zijn web site ik heb Arrow daar ook heen gebracht en kreeg hem geweldig terug !!!

succes

honden page profiel bartbart

bittrex.
Ik dacht dat dat zo'n product was tegen bijten.

honden page profiel Erika & Faya  ?BRL?Erika & Faya ?BRL?goedgekeurde fokker

honden foto van Erika & Faya  ?BRL?

Ja dat klopt cornelis
Tegen nagelbijten voor mensen!!!!!

Zou dat niet aan mn hond geven
Smerige goedjes aan je spullen smeren haal je niet het probleem mee weg

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Slopende Husky.. Echt slopen.. Alles :(" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
^