Seizoenentopic....Volop Herfst, verhalen met een lach en een traan van onze maatjes in dit seizoen de Herfst.

1394 reacties · pagina 32 van 47

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ .

gewijzigd 2 oktober 2018, 17:47
" Volgende maand 8. Nog lang niet op pensioen dus.  Maar vele Mechels worden vroeg grijs.  "

Nee dat is niet oud zeg, het is mij al meer opgevallen, dacht dat komt door de pigmentering van kleur bij de mechelaar, Bams heeft een kleur, en grijs is ze niet, misschien als ik goed kijk, een paar grijze haren onder de kin, maar dan moet ik goed kijken, hahahaha...... 

UkkePuck

2 oktober 2018, 17:56 3 doggies

Gave foto Maart! 

Pierke

2 oktober 2018, 18:03 3 doggies

Hier ook een grijze meid. Lenka vorig jaar in juni 5 jaar en 4 maanden

516232.jpg

Pierke

gewijzigd 2 oktober 2018, 18:05 3 doggies

Ik val zo maar binnen zonder goede avond te zeggen. Dus goede avond iedereen. Heb niet veel te vertellen. Werkdag zit erop. Dus blij dat ik thuis ben. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

2 oktober 2018, 18:06
" Ik val zo maar binnen zonder goede avond te zeggen. Dus goede avond iedereen. Heb niet veel te vertellen. Werkdag zit erop. Dus blij dat ik thuis ben. 
 
  "

Lekker binnen vallen, spontaan, hard gewerkt jij, dan nu ontspanning zoeken en vinden.

Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.

2 oktober 2018, 18:07 3 doggies
" Oww hahaha... Fleece dat gaat ook altijd veel te goed samen met hondenhaar haha. Wel schattig eigenlijk dat hij dat doet hihi.  Je zou dat ding bijna uit doen....
 
Wij hebben een driezitsbank en Obi mag daar de laatste tijd ook vaker bij. Eigenlijk ook meer omdat hij pasgeleden ook pas heeft "uitgevonden" dat hij wanneer hij zijn achterpoten ook optilt er helemaal op kan klimmen. Hij is altijd zo belachelijk voorzichtig met die bank dat hij ook nooit verder is gekomen. Eerder "hing" hij dus meestal met zijn voorkant op de bank met zijn achterpoten nog gewoon staand. Obi kan soms zo'n simpele ziel zijn.... En hij erbij, dat past ook (eigenlijk) echt niet, Obi is zo'n grote enorm zware hond. Maar hij vind het zo fijn dus achhh laat hem maar. We zitten dan met zijn drieën als drie tetrisblokken op de bank maar ok. Als iemand zich verzet valt een ander er bijna af (de volgende bank wordt xxxl). Gisteren dacht ik: vriendlief zit er niet dus Obi kom er maar gezellig bij. Dat deed ie ook wel maar ging vervolgens helemaal op het (andere) uiterste stuk van de bank zitten letterlijk op de uitkijk waar vriendlief bleef (die zat nog even achter de pc). Jaaajaaa gezellig Obi....verrader.  Deed me denken aan dit:
  "

Hahaha. Een xxxl bank gaat ook niet helpen. Ik heb een behoorlijk grote hoekbank dus ruimte genoeg voor de honden en kat om languit te liggen. Maar nog ligt er aan iedere kant eentje klem tegen mijn been, links Balou en rechts de kat, op mijn schoot ligt Lotus waardoor ik op den duur kramp in mijn benen heb maar die schatjes liggen zo lief te slapen.. Ik had eigenlijk genoeg aan een flinke stoel gehad maar dat is weer zo iets als je visite krijgt, die willen ook graag zitten.

chayenne & dolcinea

gewijzigd 2 oktober 2018, 18:42 3 doggies

Inmiddels zijn we onderweg naar puppycursus. Waar ze normaal heel lief is in de bus besloot ze nu om draakje te spelen boef dat ze er is. hp-angel

Fototje van tijdens het wachten. Zometeen nog met de trein en dan een stukje lopen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

2 oktober 2018, 18:45
" Inmiddels zijn we onderweg naar puppycursus. Waar ze normaal heel lief is in de bus besloot ze nu om draakje te spelen boef dat ze er is. 

Fototje van tijdens het wachten. Zometeen nog met de trein en dan een stukje lopen. "

Ooooo ondeugendeblik, ze gaat vast zwart de bus in....smile   jij veel plezier met de cursus....

Koning Obi

2 oktober 2018, 18:51 3 doggies
" Volgende maand 8. Nog lang niet op pensioen dus.  Maar vele Mechels worden vroeg grijs.  "

Nog even wachten dan heb je ook een zwh! tongue-out

Maart

2 oktober 2018, 18:58 3 doggies
" Nog even wachten dan heb je ook een zwh!  "

Hahaha ja,  veel leven zal er dan wel niet meer inzitten vrees ik :p

Koning Obi

2 oktober 2018, 19:00 3 doggies
" Hahaha ja,  veel leven zal er dan wel niet meer inzitten vrees ik :p "

Sommige honden worden wel écht heel erg wit als ze ouder worden. Ik vind het wel wat hebben eigenlijk haha. 
Bij Obi zul je dat nooit gaan zien en z'n neus is bijna z'n hele leven al zoals die nu is.

chayenne & dolcinea

gewijzigd 2 oktober 2018, 19:08 3 doggies

Terwijl mevriuw weet dat ze niet op De stoel in de bus en trein mag probeert ze het toch en dan zet ik der eraf k zeg nee ze kijkt me aan en doet het lekker weer hp-angel 516234.jpg

Ik ben heel lief hoor zegt ze uhm.. Nee niet echt dolci.. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

2 oktober 2018, 19:28

Chayenne, donker al, hier gaan we bijna naar bed, even voor 8 uur nog plassen en dan.....slapen, ze staan nu al te vragen, maar dat vind ik veels te vroeg nog, willen hier met de kippen op stok.....en jij gaat nog trainen, petje voor je af.

Monique

gewijzigd 2 oktober 2018, 19:30 3 doggies
" Monique dierenarts geweest, wat vond deze van Vigo ??    Kivo, mooie rollen, maar even afwachten hoe ze het er op doen....wil mooie drollen en een  x per dag, meer niet, hahaha.....Ruby het is achter de rug, alles goed gegaan ? Heb 16 heide plantjes gehad,allerlei kleuren, was er blij mee. "

Ben zonder Vigo geweest. Heb even een update gegeven,opluchting dat Vigo pijnvrij is.

Overleg gepleegd mocht de cimalgex niet meer voldoende zijn dat het klaar is.

De da zei,inderdaad, we hebben al zoveel geprobeerd en eens houdt het op.

 

Zo een gesprek kan je beter van te voren voeren. 

Duimen dat ik Vigo op die medicatie lang pijnvrij mag houden,ik wil  hem nog niet missen maar het gaat niet om wat ik wil maar wat het beste voor Vigo is.

UkkePuck

2 oktober 2018, 19:33 3 doggies

Chagrijnig! Wil tv kijken, doet dat achterlijke ding het niet. Krijg constant een F143 melding. Heb alle stekkers er al uit gehad, niks helpt. Heb al een aantal weken steeds deze melding. De ene keer doet de tv het, de andere keer moet ik de boel resetten. Wat een rukbedrijf zeghp-frusty. En dan wel constant de boel duurder maken omdat het zogenaamd beter is.

Monique

2 oktober 2018, 19:46 3 doggies

Dat is inderdaad balen Ruby,kan je niet bellen naar een servicedesk?

UkkePuck

2 oktober 2018, 19:54 3 doggies
" Dat is inderdaad balen Ruby,kan je niet bellen naar een servicedesk? "

Heb nogmaals alle stekkers eruit getrokken, hij doet het eindelijk. Ben er 3 kwartier mee bezig geweest.

Toen ik ging verhuizen heb ik een x aantal maanden zonder tv en internet gezeten, hetzelfde bedrijf. Heb gelukkig een zeer goede vergoeding gekregen. Maar dat het zolang heeft moeten duren. Ze konden toch eerst niet geloven dat het probleem niet aan mij lag maar aan hun spul. Er bleek buiten het huis een kabel kapot.

Monique

2 oktober 2018, 19:59 3 doggies

Gelukkig kan je weer tv kijken Ruby. Je kan ook overstappen naar een ander bedrijf.

Pierke

2 oktober 2018, 20:10 3 doggies

Ruby zoek eens op internet of een schotelantenne een oplossing is voor je. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

2 oktober 2018, 20:15
" Ben zonder Vigo geweest. Heb even een update gegeven,opluchting dat Vigo pijnvrij is.
Overleg gepleegd mocht de cimalgex niet meer voldoende zijn dat het klaar is.
De da zei,inderdaad, we hebben al zoveel geprobeerd en eens houdt het op.
 
Zo een gesprek kan je beter van te voren voeren. 
Duimen dat ik Vigo op die medicatie lang pijnvrij mag houden,ik wil  hem nog niet missen maar het gaat niet om wat ik wil maar wat het beste voor Vigo is. "

Daar drink ik op....dat Vigo heel lang pijnvrij zal zijn op deze pijnstilling.

^